All Printing Innovations

Od ponad 10 lat dostarczamy materiały dla sitodruku i druku wielkoformatowego.

sitodruk | druk wielkoformatowy | offset | aktualności

Dział sprzedaży:

Poznań tel. +48 61 849 88 87
Poznań tel. 61 849 88 87


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


AKTUALNOśCI

Zapraszamy na targi FestiwalDruku.pl Odwiedź nasze stoiska targowe i poznaj bogatą ofertę mediów do druku oraz możliwości ich innowacyjnego wykorzystania w reklamie i dekoracji wnętrz! Weź udział w warsztatach praktycznych! Zyskaj wiedzę i doświadczenie w aplikowaniu mediów na różnych typach podłoży.

czytaj więcej
Baner_fd-data_728x90-5
Ad-atc_2

System prowadzenia materiałów AD-ATC w ploterach Epson SureColor S Drukarki marki EPSON z serii SureColor S (ekosolwent) to precyzyjne i wydajne urządzenia, które doskonale sprawdzają się w produkcji wielkoformatowych wydruków reklamowych. EPSON, projektując serię SureColor S, za priorytetowe uznał zastosowane rozwiązań umożliwiających operatorowi minimalną potrzebę ingerencji w proces druku, przy zachowaniu optymalnej stabilności urządzenia. Jednym z takich rozwiązań jest system prowadzenia materiałów AD-ATC.

czytaj więcej
Baner_fd-data_728x90-5

FestiwalDruku.pl 2019 - ankieta Wypełnij ankietę i pomóż nam przygotować odpowiednie dla Ciebie prezentacje na praktyczne warsztaty mediowe. Warsztaty odbędą się podczas tegorocznej edycji Targów FestiwalDruku.pl

czytaj więcej
Epson_surecolor_sc-s60610_2

API.PL prezentuje wszechstronną technologię głowic drukujących Epson PrecisionCore Szybkość, jakość i niezawodność te trzy słowa najlepiej opisują głowice drukarek marki EPSON. Dobre właściwości wydruków osiągane są zarówno przez urządzenia przeznaczone do użytku domowego i biurowego, ale również przez plotery wielkoformatowe serii SureColor SC-S. Jest to zasługą zastosowanej w nich technologii głowic drukujących Epson PrecisionCore.

czytaj więcej
Img_2721

Kilkadziesiąt firm na Dniach Otwartych API.PL Czerwiec był w API.PL bardzo intensywny. Podczas prezentacji zorganizowanych w naszych oddziałach w Szczecinie, Bydgoszczy, Poznaniu i Białymstoku odwiedziło nas kilkadziesiąt firm z branży druku wielkoformatowego, produkcji gadżetów reklamowych oraz druku na tekstyliach i zdobienia odzieży. "Drukarze" z Podlasia okazali się spragnieni najnowszej wiedzy z branży

czytaj więcej
Epson_partner_roku_2018

API.PL z tytułem Partner Roku 2018 od marki Epson Epson przyznał nam tytuł Partner Roku 2018! Wyróżnienie otrzymaliśmy za doskonałe wyniki sprzedaży ploterów SureColor SC-S i SC-F.

czytaj więcej
A1

Gdziekolwiek jesteś - z API możesz więcej! Weź udział w Dniach Otwartych i poznaj naszą ofertę sprawdzonych urządzeń i akcesoriów do druku wielkoformatowego i druku na tekstyliach. Uczestnicy otrzymają do 20% RABATU na wybrany asortyment produktów prezentowanych podczas Dni Otwartych.

czytaj więcej
Campactlifter

Hydraliczny podnośnik do mediów Oszczędaj swoje plecy

czytaj więcej
Media

Wybierz mądrze! Poznaj nasze wyborcze promocje na media do druku.

czytaj więcej
Hires-all-sc-s-80610.png

Dni Otwarte w Chorzowie 26-29.03

czytaj więcej