All Printing Innovations

Od ponad 10 lat dostarczamy materiały dla sitodruku i druku wielkoformatowego.

sitodruk | druk wielkoformatowy | offset | aktualności

Dział sprzedaży:

Poznań tel. +48 61 849 88 87
Poznań tel. 61 849 88 87


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


AKTUALNOśCI

API.PL na Festiwalu Druku 2019 zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Pokaże nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane).

Stoisko (D6 – hala 3) podzielone zostanie na dwie części. W STREFIE B2B można będzie poznać ofertę API.PL z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym firmowym demoroomie. Z kolei STREFA DOŚWIADCZEŃ to miejsce indywidualnych prezentacji  właściwości i możliwości zastosowania mediów.

Przygotowujemy również praktyczne WARSZTATY MEDIOWE ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor. Aby warsztaty spełniły oczekiwania uczestników zachęcamy do wzięcia udziału w ankicie, która ma pomóc nam w przygotowaniu odpowiedniego zakresu prezentacji. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zachęcamy do udziału!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ