All Printing Innovations

Od ponad 10 lat dostarczamy materiały dla sitodruku i druku wielkoformatowego.

sitodruk | druk wielkoformatowy | offset | aktualności

Dział sprzedaży:

Poznań tel. +48 61 849 88 87
Poznań tel. 61 849 88 87


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


AKTUALNOśCI

Podczas Dni Otwartych prezentowaliśmy to co w naszej ofercie najlepsze. Przede wszystkim zatem pokazywaliśmy możliwości ploterów marki EPSON do druku ekosolwentowego - seria SureColor SC-S80610 i SC-S40610; druku sublimacyjnego - SureColor SC-F9300 oraz druku cyfrowego DTG bezpośrednio na odzieży bawełnianej - SureColor SC-F2100. Plotery marki EPSON to światowa czołówka w dziedzinie druku na podłożach reklamowych oraz druku na tekstyliach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ploterów EPSON

Poza ploterami prezentowaliśmy również urządzenia i akcesoria do postprodukcji podłoży, w tym: prasy termotransferowe do utrwalania wydruków na odzieży marki Transmatic, oczkarki do mediów reklamowych i tekstyliów oraz systemy przechowywania podłoży do druku marki PlastGrommet.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pras termotransferowych oraz akcesoriów do postprodukcji

Wśród prezentowanego asortymentu bardzo ważną część stanowiły media i podłoża do druku. W ofercie posiadamy media idealnie nadające się pod reklamę wielkoformatową zarówno outdoorową, jak i wewnętrzną (indoor i display), tekstylia na różnego rodzaju formaty reklamowe (tent, bag, flag) oraz papiery do sublimacji. Do zdobienia i personalizacji odzieży doskonale nadają się folie flex i flock, które prezentowaliśmy podczas Dni Otwartych razem z ploterem tnącym marki Summa D60.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mediów i podłoży do druku

Duże zainteresowanie udziałem w Dniach Otwartych, które przełożyło się na sprzedaż prezentowanego asortymentu, dowodzi że warto organizować tego typu wydarzenia i być bliżej naszych klientów!

W przypadku Poznania i Bydgoszczy organizacja Dni Otwartych była dodatkowo podyktowana otwarciem oddziałów API.PL w tych miastach.

Zapraszamy do kontaktu