All Printing Innovations

Od ponad 10 lat dostarczamy materiały dla sitodruku i druku wielkoformatowego.

druk wielkoformatowy | sitodruk | aktualności

Dział sprzedaży:

Rąbień tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


AKTUALNOśCI

Targi Fespa zakończone. Firma API.PL wspierała swoich partnerów biznesowych na tych targach branżowych zarówno pod względem merytorycznym jak i sprzętowym.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relację z targów Fespa.

Jedną z nowości na targach FESPA był ploter roll to roll HandTop HT3200UV RTR. Ten ploter UV o szerokości zadruku 3200mm ma możliwość jednoczesnego zadruku więcej niż jednej rolki materiału. Firma Epson z dumą poinformowała, że seria wielkoformatowych drukarek SureColor SC-C jest najlepiej sprzedającą się technologią z tuszem ekosolwentowym w Europie. Teraz dostępna w bardzo atrakcyjnej ofercie.
Na stoisku HANGLORY GROUP, którego wyłącznym dystrybutorem jest API.PL prezentowane były najnowsze udoskonalenia ploterów UV marki HandTop oraz ploterów do druku bezpośredniego i sublimacyjnego marki HOMER. Na stoisku EPSON poza wspomnianymi już ploterami ekosolwentowymi zaprezentowany został przegląd urządzeń do druku sublimacyjnego, których wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim jest firma API.PL.
Marka Transmatic prezentowała najnowsze udogodnienia w kalandrach, kluczowych urządzeniach linii produkcyjnej w druku sublimacyjnym. Rozwiązania o szerokości od 110 cm do 320 cm wzbudziły zainteresowanie zarówno firm początkujących jak i tych, które myślą już o dużych produkcjach metrażowych. Na stoisku marki Virus - farby wodne - przy współpracy z dostawcą urządzeń do sitodruku M&R prezentowany był nowy asortyment farb Wow® Process. Aby w pełni wykorzystać innowacyjny charakter Wow® Process HC demonstrowano dedykowaną aplikację 4YOU czyli usługę separacji kolorów on-line, dostosowaną do parametrów chromatycznych tuszy Virus.
Na targach Fespa prezentowany był również nasz ploter sublimacyjny HOMER HM1800P. Konsultanci API.PL demonstrowali na nim druk o szerokości do 180 cm i prędkości produkcyjnej na poziomie 120 m2.
Jak najlepiej zorganizować przechowywanie materiałów do druku można było zobaczyć na stoisku firmy Plastgrommet. Poza szeroką gamą stojaków, nasz partner biznesowy prezentował oczkarki i walory plastikowych oczek, które nie rdzewieją, są odporne na promieniowanie UV i są bardziej wytrzymałe od metalowych.