Dział sprzedaży:

Rąbień tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


API.PL NA FESTIWALU DRUKU 2017

Zaproszenie na Festiwal Druku

API.PL zaprasza na największą imprezę branży reklamowej w drugim półroczu.

„Firmy API.PL nie mogło zabraknąć na Festiwalu Druku. Wrześniowe targi reklamy to możliwość zaprezentowania nowości z oferty firmy API.PL oraz przedstawianie przygotowanych przez nas specjalnych promocji na dalszą część roku.” – mówi Mariusz Wasiak Marketing Manager w API.PL

W tym roku z ofertą API.PL będzie można zapoznać się na dwóch, dedykowanych stoiskach oraz stoisku naszego partnera firmy EPSON Polska.

Stoisko F1 dedykowane będzie DRUKOWI UV i rozwiązaniom firmy HandTop. Właśnie na te targi firma API.PL przygotowała specjalne rozwiązania pozwalające przyspieszyć druk na ploterach UV o kilkadziesiąt procent. Aby je poznać zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.
Stoisko F1 to również nowe media z oferty API.PL dedykowane do druku UV i druku ekosolwentowego.

Stoisko F10 dedykowane będzie DRUKOWI NA TEKSTYLIACH, a w szczególności prezentacji gotowych zestawów produkcyjnych, które na rynku polskim wyróżniają się jakością (topowi producenci europejscy) i bardzo konkurencyjną ceną, która do tej pory była pewną barierą dla początkujących firm.
Na tym stoisku będzie można również zapoznać się ze znacznie rozszerzoną ofertę firmy API.PL w zakresie folii termozgrzewalnych oraz oczkarek do tekstyliów.

Stoisko EPSON Polska, którego dystrybutorem i autoryzowanym serwisem jest firma API.PL, to również miejsce gdzie będziemy obecni. Seria sublimacyjna SC-F, której wyłącznym dystrybutorem na rynek polski jest firma API.PL, plotery ekosolewntowe serii SC-S, która tuż przed wakacjami została ogłoszona ekosolwentowym numerem 1 w Europie, oraz plotery pigmentowe serii SC-T, SC-P to przeboje druku wielkoformatowego marki EPSON również na Festiwalu Druku w roku 2017.

Zapraszamy serdecznie na Festiwal Druku 2017 

Jeżeli chcesz skorzystać z BEZPŁATNEJ REJESTRACJI kliknij tutaj>> Kod zaproszenia: FD64

Sprawdź również nasze FESTIWALOWE PROMOCJE>>