Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


API.PL NA FESTIWALU DRUKU 2017

Zaproszenie na Festiwal Druku
 

API.PL zaprasza na największą imprezę branży reklamowej w drugim półroczu.

„Firmy API.PL nie mogło zabraknąć na Festiwalu Druku. Wrześniowe targi reklamy to możliwość zaprezentowania nowości z oferty firmy API.PL oraz przedstawianie przygotowanych przez nas specjalnych promocji na dalszą część roku.” – mówi Mariusz Wasiak Marketing Manager w API.PL

W tym roku z ofertą API.PL będzie można zapoznać się na dwóch, dedykowanych stoiskach oraz stoisku naszego partnera firmy EPSON Polska.

Stoisko F1 dedykowane będzie DRUKOWI UV i rozwiązaniom firmy HandTop. Właśnie na te targi firma API.PL przygotowała specjalne rozwiązania pozwalające przyspieszyć druk na ploterach UV o kilkadziesiąt procent. Aby je poznać zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.
Stoisko F1 to również nowe media z oferty API.PL dedykowane do druku UV i druku ekosolwentowego.

Stoisko F10 dedykowane będzie DRUKOWI NA TEKSTYLIACH, a w szczególności prezentacji gotowych zestawów produkcyjnych, które na rynku polskim wyróżniają się jakością (topowi producenci europejscy) i bardzo konkurencyjną ceną, która do tej pory była pewną barierą dla początkujących firm.
Na tym stoisku będzie można również zapoznać się ze znacznie rozszerzoną ofertę firmy API.PL w zakresie folii termozgrzewalnych oraz oczkarek do tekstyliów.

Stoisko EPSON Polska, którego dystrybutorem i autoryzowanym serwisem jest firma API.PL, to również miejsce gdzie będziemy obecni. Seria sublimacyjna SC-F, której wyłącznym dystrybutorem na rynek polski jest firma API.PL, plotery ekosolewntowe serii SC-S, która tuż przed wakacjami została ogłoszona ekosolwentowym numerem 1 w Europie, oraz plotery pigmentowe serii SC-T, SC-P to przeboje druku wielkoformatowego marki EPSON również na Festiwalu Druku w roku 2017.

 

ZłOTY MEDAL DLA PLOTERA HANDTOP!

Miło nam zakomunikować, że po raz kolejny plotery UV marki HandTop zostały docenione przez Jury Targów Festiwal Druk Złotym Medalem w konkursie na Innowacyjny produkt 2017

Nagrodzony ploter UV to model HandTop HT2512 UV, w którym poza wieloma udoskonaleniami poprawiającymi jakość użytkowania urządzenia został wprowadzony nowy schemat rozkładu głowic - 3x3 dla głowic Ricoh i 2x5 dla głowic Kyocera wsparty dedykowanym ustawieniem lamp LED.

Ploter HandTop HT2512 UV z innowacyjnym zastosowaniem 3 rzędów głowic Ricoh pozwala w jednym przebiegu karetki położyć poddruk białym atramentem, zadruk CMYK oraz uszlachetnić wydruk lakierem. Ta innowacja wsparta jest specjalnym rozłożeniem lamp LED, które pozwala uzyskać optymalny efekt jakości uszlachetniania lakierem przy minimalizacji ilości zabrudzeń.
To już kolejna nagroda za innowacje dla ploterów HandTop na przestrzeni kilku ostatnich lat. W tym roku model HandTop HT3020 UV został nagrodzony na targach RemaDays, a teraz kolejne innowacje zyskały uznanie Jury Festiwalu Druku.  Efekt uszlachetniania lakierem zrobił wrażenie nie tylko na Jury targów. Odwiedzający Festiwal Druku również doceniali jakość, precyzje ale również szybkość w jakiej można uzyskać takie efekty. 
Stoisko dedykowane marce HandTop było kluczowym punktem prezentacji oferty firmy API.PL na Targach Festiwal Druku 2017.

"Druk UV to ważny segment druku wielkoformatowego, który ciągle się rozwija i udoskonala. Marka HandTop to jakościowe urządzenia, w których zastosowane innowacje mają dać przewagę rynkową naszym klientom. Dotyczy to zarówno niezawodności, jakości i stabilności prac produkcyjnych jak również przyspieszenia druku oraz łatwości zastosowania nowych efektów, którymi można zaskoczyć klienta końcowego. Kolejne nagrody i bardzo pozytywne opinie klientów potwierdzają prawidłowy rozwój tej marki na polskim rynku, który jest wspierany profesjonalną i szybką obsługą serwisową, którą zapewnia firma API.PL." - podsumowuje Mariusz Wasiak Marketing Manager w API.PL

RELACJA Z TARGóW FESTIWAL DRUKU 2017

Targi Festiwal Druku to najważniejsze wydarzenie wystawiennicze w naszej branży w drugiej połowie roku. To również szansa na prezentację nowych rozwiązań szerokiej rzeczy zwiedzających. API.PL jako jednego z kluczowych na polskim rynku dostawców urządzeń oraz mediów do druku wielkoformatowego nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu.

W tym roku swoją ofertę prezentowaliśmy na 3 stanowiskach:

  • F1 - to stoisko testów szybkości i uszlachetniania druku w technologii UV - prezentacja rozwiązań firmy HandTop oraz mediów do druku ekosolwentowego i UV
  • F10 - prezentacja najciekawszych linii produkcyjnych do druku na tekstyliach - rozwiązania renomowanych producentów takich jak EPSON, Transmatic, Metalnox oraz Plastgrommet
  • D5 - stoisko firmy EPSON, której firma API.PL jest autoryzowanym partnerem w zakresie druku sublimacyjnego, ekosolwentowego oraz pigmentowego. 

Miło nam również zakomunikować, że plotery UV marki HandTop zostały docenione przez Jury targów Festiwalu Druk Złotym Medalem w konkusie na innowacyjny produkt 2017

Nagrodzony ploter UV to model HandTop HT2512 UV, w którym poza kilkoma udoskonaleniami poprawiającymi jakość użytkowania urządzenia został wprowadzony nowy schemat rozkładu głowic - 3x3 dla głowic Ricoh i 2x5 dla głowic Kyocera wspary dedykowanym ustawieniem lamp LED.

 

Sprawdź FESTIWALOWE PROMOCJE na naszej stronie!

 

Tak, tak :-) już przy wejściu można było zauważyć, że stoiska API.PL są jedną z kluczowych atrakcji Festiwalu Druku w roku 2017. 
Główną gwiazdą stoiska poświęconego drukowi UV był nagrodzony Złotym Medalem ploter HandTop HT2512 UV z innowacyjnym zastosowaniem 3 rzędów głowic Ricoh, który pozwala w jednym przebiegu karetki położyć poddruk białym atramentem, zadruk CMYK oraz uszlachetnić wydruk lakierem. Ta innowacja wsparta jest specjalnym rozłożeniem lamp LED, które pozwala uzyskać optymalny efekt jakości uszlachetniania lakierem przy minimalizacji ilości zabrudzeń.
Złoty Medal dla platera HandTop HT2512 UV to już kolejna nagroda za innowacje dla ploterów HandTop na przestrzeni kilku ostatnich lat. W tym roku model HandTop HT3020 UV został nagrodzony na targach RemaDays, a teraz kolejne innowacje zyskały uznanie Jury Festiwalu Druku. 
 
  Na stoisku druku UV zaprezentowane zostały również najciekawsze media do druku marki VESLINE: folie monomerowe, folie OWV (nowość w ofercie), tapety, papiery graficzne, canvasy. Efekt uszlachetniania lakierem zrobił wrażenie nie tylko na Jury targów. Odwiedzający Festiwal Druku również doceniali jakość, precyzje ale również szybkość w jakiej można uzyskać takie efekty. 
Stoisko dedykowane technologiom druku na tekstyliach również cieszyło się dużym zainteresowaniem Zwiedzających. Prezentowaliśmy ciekawe zestawienia urządzeń w gotowe linie produkcyjne oraz nietuzinkowe przykłady wykorzystania technologii w produkcji gadżetów nie tylko tekstylnych. Na stoisku dostępny był również konsultant z Europejskiego Funduszu Leasingowego, który doradzał w sprawach związanych z wyborem sposobu finansowania urządzeń z oferty API.PL.
Prasa Metalnox PTS 950 Basic Single o polu roboczym 100x70 cm oraz ploter EPSON SureColor SC-F6200 były kluczowym zestawem do praktycznych pokazów na naszym stoisku. A prezentacja wytworzonych produktów wskazywała jak szerokie zastosowanie może mieć druk sublimacyjny.
Klienci mieli możliwość przeprowadzenia własnych prób na naszych oraz własnych materiałach a rezultaty mogli przedyskutować z ekspertami z API.PL.
Produkt to nie tylko sam druk. Na stoisku API.PL można było poszerzyć swoją wiedzę na temat wykończeń produktów w zakresie oczkowania. Szeroka oferta oczkarek marki Plastgrommet zarówno do banerów jak i tekstyliów oraz dedykowane im plastikowe oczka to ciekawa alternatywa do tradycyjnych oczek metalowych.
Przykładem gadżetu, który zdobył serca Zwiedzających jest torba na zakupy zdobiona FOLIĄ FLEX z oferty API.PL aplikowanej za pomocą termotransferu na gotowy produkt a następnie wykorzystując oczkarkę do tekstyliów marki Plastgrommet oczkowana.
Przegląd oczkarek firmy Plastgrommet: ręcznych, automatycznych i pneumatycznych zarówno do banerów jak i do tekstyliów to możliwość naocznego przekonania się do tych urządzeń. Oczka białe, czarne czy przeźroczyste, odporne na warunki atmosferyczne zachwycały nie tylko swoją użytecznością, ale często stawały się elementem zdobiącym dany produkt.
Kalandry i prasy marki Transmatic są ważnym elementem oferty firmy API.PL. Na targach Festiwal Druku poza prasami można było poznać funkcjonalność modelu kalandra Transmatic 7240 Sport, na który w zestawie z ploterem EPSON SureColor SC-F6200 została przygotowana specjalna oferta.
Na stoisku firmy EPSON demonstrowaliśmy wykorzystanie linii produkcyjnej do druku DTG składającej się z drukarki EPSON SureColor SC-F2000 i prasy Transmatic. 
Plotery ekosolwentowe EPSON SureColor SC-S80610, SC-S60610 i SC-S40610 to najwyższa jakość druku i ciekawe rozwiązania jak np. druk tuszem metalicznym. Na stoisku firmy EPSON każdy mógł przekonać się naocznie dlaczego te plotery są numer 1 w Europie. Teraz plotery serii SC-S możesz kupić w specjalnej promocji.

Na stoisku firmy EPSON prezentowany był także drugi ploter sublimacyjny serii SC-F.

EPSON SureColor SC-F9200 to topowy model z oferty sublimacyjnej firmy API.PL, który idealnie współpracuje z kalandrami marki Transmatic

Wszyskim Zwiedzającym dziękujemy za odwiedzenie naszych stoisk na Festiwalu Druku 2017!

SPECJALNA OFERTA OD EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU LEASINGOWEGO

Europejski Fundusz Leasingowy SA w związku z Targami Festiwal Druku przygotował dla Klientów firmy API.PL specjalną ofertą finansowania. Jeżeli myślisz o inwestycjach i szukasz źródeł finansowania zapraszamy do kontaktu:

Agata Kozińska
Doradca Finansowy

Europejski Fundusz Leasingowy SA
Grupa Credit Agricole

T: [ 48] 42 683 06 95
M: [ 48] 693 403 886
E: agata.kozinska@efl.com.pl


Współpracujemy z Europejskim Funduszem Leasingowym

Europejski Fundusz Leasingowy SA
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław
WWW.efl.pl

 

Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 r. jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 r. jest on częścią Grupy Crédit Agricole co pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu.
Europejski Fundusz Leasingowy od początku istnienia wyznacza w swojej branży najwyższe standardy; udostępnia narzędzia do realizacji celów biznesowych, likwiduje bariery i ograniczenia tym samym przyczynia się do budowania sukcesów polskiej gospodarki. Oferuje szeroki pakiet produktów jak: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring.
Od 26 lat firma współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych, w tym z obszaru IT. Ma blisko 260 tysięcy klientów.
EFL wyróżniono sześciokrotnie tytułem Firmy Przyjaznej Klientowi oraz Finansowej Marki Roku.

Doradzamy…

…idealny leasing i pożyczkę na technikę materiały do sitodruku i druk wielkoformatowy…

  • decyzja od ręki do 500 tys. zł netto
  • okres finansowania do 60 miesięcy
  • wpłata własna już od 0%
  • rodzaj finansowania: leasing operacyjny, finansowy, pożyczka
  • finansowanie w leasingu w PLN i EURO,
  • bez zbędnych formalności
  • pełna koordynacja formalności z API.PL

Szczegóły u doradcy finansowego:

Oddział

Doradca

Telefon

EFL

Warszawa

Halina Karpińska

691481177

halina.karpinska@efl.com.p[l

Szczecin

Przemysław Bal

691481298

przemyslaw.bal@efl.com.pl

Wrocław

Katarzyna Woźniak

691480658

katarzyna.wozniak@efl.com.pl

Poznań

Maciej Koch

691948357

maciej.koch@efl.com.pl

Toruń

Anna Maćkowiak

691481301

anna.mackowiak@efl.com.pl

Chorzów

Aleksandra Kukowska

691948409

aleksandra.kukowska@efl.pl

Łódź

Agata Kozińska

693 403 886

agata.kozinska@efl.com.pl

Białystok

Łukasz Mordaka

691481217

lukasz.mordaka@efl.com.pl