Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


API.PL NA TARGACH REMADAYS 2019

Zapoznaj się z relacją API.PL z największych targów reklamy i druku w Polsce – Remadays 2019!

Od 13 do 15 lutego w Nadarzynie na 3 stoiskach prezentowaliśmy najnowsze trendy i rozwiązania w druku reklamowym i tekstylnym.

 

Stoisko N19 – druk reklamowy:

 • Moc mediów do druku – bardzo dynamicznie rozwijającej się grupy towarowej w naszej ofercie
 • Premierowe rozwiązania dla druku UV: zupełnie nowe marki ale i sprawdzone i cenione urządzenia
 • Drukarki światowego lidera w druku ekosolwentowym oraz urządzenia wspomagające
 • Druk przemysłowy na tekstyliach reklamowych

Plotery do druku UV to ważna pozycja w ofercie API.PL. Naszym sztandarowym partnerem w tym zakresie od wielu lat jest marka HANDTOP. Zatem na naszym stoisku nie mogło zabraknąć topowego modelu z płaskim stołem HandTop HT2512 UV z 3 rzędami głowic. To sprawdzone i docenione rozwiązanie pokazujące możliwości tej marki.

Nowością w naszej ofercie jest marka PLAMAC – to bardzo solidne urządzenia budowane przez zespół posiadający ponad 15 letnie doświadczenie w tym zakresie. Na naszym stoisku testom został poddany model hybrydowy Hunter 2000 UV z innowacyjną , 6 rzędową karetką, która umożliwia instalację do 9 głowic drukujących w konfiguracji kolorystycznej CMYK+Lc+Lm+White/Varnish.

Plotery sublimacyjne serii EPSON SureColor SC-F to markowe i niezawodne rozwiązanie zarówno dla małej jaki i  średniej sublimacji. Jakość oraz kompleksowa oferta firmy API.PL w tym zakresie gwarantuje wysoką produktywność i niezawodność.

W obszarze druku 3,2m oferujemy plotery marki GongZheng – super sprawdzające się w przypadku druku tkanin flagowych.

Media do druku to bardzo dynamicznie rozwijający się asortymentem w ofercie API.PL. Współpraca z firmami DECAL, DRYTAC, Guandong oraz media własnej marki VESLINE dają szeroką gamę mediów do druku łączących wysoką, przetestowaną przez nas jakość oraz atrakcyjność cenową.

W tym roku dzięki ofercie firmy Dyskret w naszej ofercie znalazły się również media do druku offsetowego oraz media specjalistyczne.

 

Lider w  druku ekosolwentowym – firma EPSON z serią SureColor SC-S to niewątpliwie as w naszej ofercie. Wieloletnie partnerstwo z firmą EPSON, setki wdrożeń tych urządzeń w Polsce i jakość która wyznacza trendy – nic dodać nic ująć.

 W druku reklamowym - ekosolwentowym mamy się czym pochwalić. Poza współpracą z firmą EPSON naszym klientom zapewniamy wszystkie niezbędne urządzenia dodatkowe takie jak laminatory rolowe (premierę na RemaDays 2019 miała nowa wersja laminatora rolowego EcoRoll), laminatory stołowe Lamidesk, plotery tnące (Summa, Graphtec i Jwej) oczkarki i stojaki na media firmy Plastgrommet oraz szeroki wybór podłoży do druku i laminatów.

Stoisko N27 – druk na tekstyliach:

 • Sitodruk w druku na tekstyliach oraz wsparcie procesów w druku sitodrukowym
 • Druk bezpośredni i termotransferowy na gotowych produktach
 • Folie termotransferowe i ich zastosowanie
 

Urządzenia do druku sitodrukowego firmy M&R (karuzele, tunele, podsuszarki) to oczywiście kluczowe elementu tej technologii, które można było oglądać na naszym stoisku tekstylnym.

Ale urządzenia to nie wszystko. Wraz z firmą Rutland prezentowaliśmy farby wodne do transferu, silikonowe i plastizole tego renomowanego producenta.

Duże zainteresowanie na naszym stoisku wzbudzały również:

 • Innowacyjny system Easiway chemii do czyszczenia sit
 • Sebek Inks - nowe  farby rozpuszczalnikowe w naszej ofercie
 • Kompleksowe rozwiązania do separacji
 

API.PL zostało partnerem firmy OKI w zakresie drukarek do druku termotransferowego co na targach RemaDays 2019 zaowocowało prezentacją 2 modeli tego producenta:

 • Oki Pro8432WT - profesjonalna drukarka A3 z białym tonerem od ozdabiania odzieży.
 • Oki Pro9541dn - drukarka kolorowa A3 z dodatkiem białego lub przezroczystego koloru dodatkowego.
 

Na naszym stoisku druku na tekstyliach nie mogło również zabraknąć drukarki EPSON SureColor SC-F2100 sprawdzonego rozwiązania do druku DTG na podłożach naturalnych oraz szerokiej gamy folii flex idealnych do zdobieniu gotowych produktów tekstylnych.

Stoisko R33 – wykorzystanie druku w produkcji gadżetów reklamowych:

 • Prezentacja gadżetów reklamowych oraz urządzeń do ich produkcji: smycze reklamowe, magnesy, naklejki, gadżety adhezyjne i wiele innych

Sunthinks SG1513 to nowy ploter UV w naszej ofercie. Jest nowoczesnym modelem wielozadaniowej drukarki typu flatbed, bazującej na technologii atramentów utrwalanych światłem UV LED. Solidna konstrukcja, sprawdzone i niezawodne głowice drukujące Ricoh Gen5 oraz innowacyjne rozwiązania stawiają urządzenie w pierwszej linii z wiodącymi produktami tego typu dostępnymi na rynku.

W najnowszej odsłonie tej drukarki zastosowano 3 rzędową karetkę, która umożliwia zainstalowanie od 2 do 5 głowic drukujących i pracę w konfiguracji W+CMYK+V. Pole zadruku w tym modelu to 150 x 130 cm oraz możliwości druku na przedmiotach o wysokości nie przekraczającej 150 mm.

Kolejna nowość w naszej ofercie! Zamysłem przyświecającym pracy nad tworzeniem plotera JWEI LST-0604-RM było dostarczenie w pełni zautomatyzowanego systemu przeznaczonego do cięcia i bigowania materiałów miękkich o gramaturze do 600 gram takich jak papier i tektura oraz innych materiałów miękkich o gramaturze do 400 gram np. karton, i folia magnetyczna. Ploter dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowaniu odpowiednich  narzędzi umożliwia automatyczną pracę w zakresie cięcia na wylot, nacinania i bigowania

I na koniec należy wspomnieć o kolejnym nowym asortymencie w ofercie API.PL: ofercie dla firm produkujących smycze reklamowe. Poza drukarkami, kalandrami, atramentem , papierem sublimacyjnym w naszej ofercie są wysokiej jakości karabińczyki oraz taśmy do produkcji smycz reklamowych.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoiska na tegoroczych targach serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszych rozmów.