Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


API.PL NA TARGACH REMADAYS2018

PRODUKTY API.PL NAGRODZONE NA TARGACH REMADAYS 2018!

Targi Remadays to największe wydarzenie w Polsce związane z branżą reklamową i poligraficzną. Miło nam zakomunikować, że po raz kolejny urządzenia dystrybuowane przez API.PL zostały docenione w konkursie THE PRIZE FOR INNOVATIVE TECHNOLOGIES na tegorocznej odsłonie targów Remadays.

"Współpraca z firmami EPSON i HANDTOP to bardzo ważny segment działań firmy API.PL. Po dużym sukcesie urządzeń tych firm na Festiwalu druku 2017 (3 Złote Medale), również te 2 marki zostały decenione na targach Remadays 2018. W ciągu tego półrocznego okresu czasu pojawił się całkowicie nowy model drukarki sublimacyjnej marki EPSON - SureColor SC-F9300, a firma HANDTOP zaskoczyła nowym, trzyrzędowym ustawieniem głowic z przebudowaną karteką i dedykowanym rozstawem lamp LED. Te 2 marki stawiają na innowacje i ciągły rozwój co zostaje doceniane na targach na całym świecie." - podsumowuje Mariusz Wasiak, Marketing Manager w API.pl

Nagroda dl;a plotera marki Handtop
Nagroda dl;a plotera marki Handtop
W kategorii Technology Park ploter UV Handtop HT2512UV zdobył SREBRNY MEDAL za międzyinnymi innowacyjny system druku 3 rzędami głowic, który poza zwiększoną szybkością druku pozwala w jednym przebiegu karetki zadrukować warstwę CMYK, warstwę białego oraz wykończyć produkt warstwą lakieru.
Epson nagrodzony na targach Remadays 2018
Epson nagrodzony na targach Remadays 2018
Również w kategorii Technology Park ploter sublimacyjny EPSON SureColor SC-F9300 został wyróżniony BRĄZOWYM MEDALEM. To nowość wprowadzona pod koniec roku 2017 przez firmę EPSON z szeroką gamą nowych rozwiązań ułatwijących obsługę i jeszcze zwiększających jakość produkcji.
Nowością targów Remadays 2018 został laminator stołowy firmy LAMIDESK, pierwszy raz prezentowany w Polsce i cechujący się szeroką gamą rozmiarów stołu, solidną konstrukcją, podświtleniem LED stołu roboczego oraz wieloma rozwiązaniami umożliwiającymi obsługę laminatora tylko przez 1 operatora.

 

API.PL ZAPRASZA NA TARGI REMADAYS 2018

Wszystko dla reklamy na stoisku API.PL

 

API.PL zaprasza na stoisko S19, hala F na targach reklamy i poligrafii RemaDays 2018. 

 Kompletne rozwiązania do druku reklamowego z wykorzystaniem technologii druku ekosolwentowego i UV oraz szeroko rozumiany (do 3,2m ;-)druk na tekstyliach to główne zagadnienia, z którymi uczestnicy targów Remadays 2018 będą mogli się zapoznać na stoisku API.PL w tym roku.” – zachęca Mariusz Wasiak Marketing Manager w firmie API.PL

 API.PL jako autoryzowany partner firmy EPSON, firmy nr 1 w Europie w zakresie druku ekosolwentowego oraz wyłączny dystrybutor firmy HandTop, jednego ze światowych liderów druku UV,  zaprezentuje kompletną linię produkcyjną łączącą te dwie technologie. Druk na podłożach elastycznych i sztywnych wsparty urządzeniami do laminacji oraz wykończenia produktów pozwoli praktycznie sprawdzić zalety obu technologii.

 Nowością na stoisku S19 będzie prezentacja laminatora stołowego LAMIDESK napędzanego silnikiem (wersja Easy Shift) z podgrzewanym wałkiem oraz widowiskowym, szklanym i podświetlanym stołem roboczym o wielkości 160x300cm. Produkt ten jest rozszerzeniem oferty firmy API.PL w zakresie laminacji o laminatory stołowe. Na targach Remadays również dostępny będzie topowy laminator z roli na rolę ECOROLL EXPERT PRO.

„Szybko rozwijający się rynek reklamowy wykorzystujący druk na tekstyliach stanowi dla firmy API.PL kolejną, bardzo ważną grupę odbiorców. I właśnie dla nich dedykowana jest cała seria urządzeń do druku sublimacyjnego od 1,12m do 3,20m.” – opisuje Mariusz Wasiak Marketing Manager w firmie API.PL

Najnowszy ploter sublimacyjny EPSON SureColor SC-F9300 z rewolucyjnymi technologiami polepszającymi jakość druku, produktywność oraz niezawodność będzie liderem strefy druku na tekstyliach na stoisku API.PL. Dla zainteresowanych mniejszymi szerokościami znajdzie się również niezawodny ploter EPSON SureColor SC-F6200 oraz drukarka DTG SC-F2000 firmy EPSON.

W tej sekcji przetestować będzie można również rozwiązania innych firm:

  • Prasy termotransferowe i kalander firmy Transmatic
  • Prasę wielkoformatowa firmy Metalnox
  • Ploter sublimacyjny drukujący bezpośrednio na tkaninie lub na papierze – zawansowane i zapewniające stabilną pracę urządzenie firmy Gongzheng
  • Ploter tnący firmy Summa wraz z bardzo bogatą ofertą foli flex
  • Oczkarki i stojaki na media firmy Plastgrommet

API.PL w ostatnich miesiącach znacznie rozszerzyło swoje działania oraz ofertę na rynku podłoży do druku. Każdy kto jest zainteresowany drukiem ekosolwentowym, pigmentowy lub UV powinien odwiedzić naszą sekcję mediów do druku.  Poza podłożami własnej marki – Vesline (folie okienne, folie monomeryczne, rollupy, canvasy, papiery graficzne, tapety) będziemy praktycznie testować rozwiązania firmy Drytac ( folie kropelkowe i z super mocnym klejem oraz laminaty) oraz reklamowe rozwiązania firmy GuanDong.

Zarejestruj się bezpłatnie!

03_lamidesk__perspective_cutted_mounter_white_plus_shadow_jpg_500kb Laminator stołowy

Aplikator / laminator stołowy LAMIDESK jest urządzeniem przeznaczonym do aplikacji folii oraz laminowania..

Gzs_3202 GongZheng S3202

Drukarka GongZheng S3202 jest urządzenie przeznaczonym do druk tekstylnego atramentami sublimacyjnymi. Zastosowaniu..

Gongzheng_c1601s_tlo GongZheng C1601S

Jednogłowicowa, a przy tym wydajna i ekonomiczna drukarka ekosolwentowa.

Oryginalna głowica drukująca EPSON DX5..

1329 Metalnox PTS 950 Basic Single

NOWOŚĆ! Półautomatyczna, jednostołowa prasa termotransferowa charakteryzująca się wysoką siłą docisku oraz..

Ehires-all-sc-s-80610.jpg Epson SureColor SC-S80610

DOSKONAŁA DRUKARKA WIELKOFORMATOWA
Odkryj zupełnie nowy wachlarz możliwości w zakresie reklamy dzięki tej..

Ht2512_www Handtop 2512UV

Ploter UV z płaskim stołem 2500x1220 mm do druku na sztywnych i giętkich podłożach o grubości do 10 cm.

..

Surecolor-sc-f6200-(hdk)-picture-2 Epson SureColor SC-F6200

SureColor SC-F6200 to profesjonalna drukarka sublimacyjna służąca do drukowania na rolce, stworzona specjalnie do..