Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


API.PL PARTNEREM ŁóDź YOUNG FASHION

API.PL kolejny raz wspiera młodych projektantów uczestniczących w jednej najważniejszych imprez branży modowej w Polsce – Łódź Young Fashion.

To międzynarodowe wydarzenie modowe organizowane przez Miasto Łódź oraz Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi promuje młodych projektantów z całego świata. Na ŁYF składają się pokazy mody, konkursy i warsztaty, w tym m.in.: Łódź Young Fashion Award, Ogólnopolski Konkurs „Złota Nitka” i Gala Dyplomowa absolwentów Wydziału Tkaniny i Ubioru ASP. W jury konkursów zasiadają uznani i cenieni projektanci i designerzy.

 

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się od 16 do 20 października br. w Łodzi. Wkład w program wydarzenia ma również API.PL. Warsztaty fashion PrinTEXTILE odbędą się 16 i 17 października. Ich temat przewodni to „siła personalizacji” w druku na tekstyliach. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną sposoby aplikacji oryginalnych i personalizowanych projektów na odzież za pomocą technologii termotransferu.   

Warsztaty wzbogaci prezentacja pt. „Trendy w druku na tkaninie na sezon S/S 2019”, którą poprowadzi Michalina Szurgot, doktorantka ASP.

 

Warsztaty przeznaczone są dla firm zajmujących się lub zainteresowanych drukiem na tekstyliach  (sitodruk, DTG, sublimacja). Szczególnie polecamy firmom wytwarzającym niszowe produkty oraz producentów tekstyliów, którzy chcą dokształcić pracowników w zakresie stosowania technologii termotransferowej.

Warsztaty będą również dostępne dla studentów łódzkiego ASP.