Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


Epson UltraChrome® DS

kolory
CMYK
do ploterów
Epson SureColor SC-F9200, SC-F7200, SC-F6200, SC-F6000, SC-F7000
pojemność kasety w drukarce 1,5l na kolor
ekonomiczne worki 1l do uzupełniania atramentu w kasetach
Epson UltraChrome® DS

 

WAŻNE: Sprawdź rewolucyjne zmiany w ofercie cenowej firmy EPSON na atrament Epson UltraChrome DS®. Zapytaj swojego handlowca lub poproś o nowe warunki zakupu atramentów sublimacyjnych już dziś!

 

4-kolorowy atrament sublimacyjny przeznaczony specjalnie do drukarek Epson SureColor SC-F.  Zoptymalizowany do druku na papierze sublimacyjnym, na podłożach miękkich i sztywnych. Gwarantuje długie i niezawodne użytkowanie głowicy oraz wysoką wydajność pracy.

Atrament Epson UltraChrome DS® jest zdolny sprostać nawet najbardziej wymagającym wydrukom. Charakteryzuje się szerokim gamutem kolorystycznym oraz niezwykle krótkim czasem schnięcia. Bardzo dokładnie wnika w podłoża po wgrzaniu.

W przypadku sztywnych materiałów standardowy czarny atrament pozwala osiągnąć efekt płynnych przejść tonalnych, niezwykle pożądany przy tworzeniu materiałów promocyjnych.

Drukarki do tkanin w połączeniu z czernią HDK pozwalają uzyskać najlepsze rezultaty — głębokie czernie i mocne cieniowanie na miękkich materiałach. Czerń HDK może także pomóc w obniżeniu ilości atramentu kolorowego niezbędnego do uzyskania pożądanych rezultatów. Całościowe zużycie atramentu może być obniżone średnio o 10% (na podstawie testów wewnętrznych firmy ESPON).

Eco Passport Dzięki zaawansowanej formule atramenty UltraChrome DS niezależnie od tego, czy tworzy się tkaniny czy materiały reklamowe, jak kubki lub etui na telefony i tablety, zapewniają doskonałe rezultaty. Kolory zawsze będą żywe i wyraziste, a czernie intensywne i głębokie.

Posiada ECO PASSPORT (certyfikat OEKO-TEX)

Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.

KOLORY

Kontakt