Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


Epson SureColor SC-F2100 (5C) DTG

Sześć trybów drukowania
Szklane i statyczne stoły do druku
Zmienny rozmiar kropli
Epson SureColor SC-F2100 (5C) DTG
NOWOść
SureColor SC-F2100 to kompleksowe rozwiązanie DTG do projektowania nadruków i drukowania na koszulkach, polo, dużych torbach i na innych tkaninach.
 • Drukarka do drukowania bezpośrednio na odzieży
 • Szybsze drukowanie, wyższa jakość
 • Kompletne rozwiązanie firmy Epson
SureColor SC-F2100 to całościowe rozwiązanie obejmujące drukarkę, głowicę drukującą, atrament i oprogramowanie, umożliwiające bezpośrednie drukowanie na koszulkach i innych elementach. Nowy model oferuje szybsze drukowanie wyższej jakości przy ograniczeniu liczby czynności związanych z obsługą, a także możliwość tworzenia własnych projektów
 
Kompleksowe rozwiązanie
SC-F2100 wchodzi w skład kompleksowego rozwiązania DTG firmy Epson obejmującego drukarkę, głowicę drukującą, atrament, oprogramowanie i gwarancję. Użytkownik może mieć pewność, że wszystkie części zaprojektowano i bardzo szczegółowo przetestowano pod kątem optymalnego współdziałania. 
 
Szybsze drukowanie, wyższa jakość
Urządzenie umożliwia szybsze drukowanie w porównaniu do wcześniejszych modeli, a dodatkowe tryby szybkiego drukowania i usprawniona cyrkulacja atramentu pozwalają na szybsze uruchamianie. Drukarka oferuje też udoskonalone funkcje rastrowania zapewniające płynniejsze odwzorowanie obrazów i szerszą gamę barw.
 
Oprogramowanie Garment Creator 2.0
Wszechstronne, bezpłatne oprogramowanie Garment Creator firmy Epson umożliwia dodawanie tekstu i wielu zdjęć oraz tworzenie wstępnych ustawień korekty zdjęć, a także oferuje obsługę folderów aktywnych i obrazów CMYK.
 
Niemal bezobsługowa praca
Tryb automatycznej konserwacji z osobnym wkładem czyszczącym dostępny w drukarce SC-F2100 znacznie redukuje zaplanowane czynności konserwacyjne. Pochłaniacz kurzu zapobiega natomiast osadzaniu się brudu i kurzu na głowicy drukującej. W zestawie z drukarką znajduje się opcjonalna podkładka do mocowania materiału na płycie i narzędzie z uchwytem ułatwiające układanie odzieży.
 
Atrament UltraChrome DG
Atramenty UltraChrome DG firmy Epson są dostarczane we wkładach o pojemności 600 ml. Atramenty o żywych kolorach lub twardy, odporny na pękanie atrament o białej barwie idealnie nadają się do drukowania na ciemnych tkaninach. Cyrkulacja białego atramentu w drukarce zmniejsza ryzyko zatykania.
 
Ekologia
Atrament UltraChrome DG firmy Epson otrzymał certyfikat ECO PASSPORT od organizacji OEKO-TEX®¹
 
     

Kluczowe cechy

 • Zwiększona szybkość i wyższa jakość
  Dodatkowe tryby szybkiego drukowania i płynniejsze odwzorowanie obrazów
 • Kompletne rozwiązanie firmy Epson
  obejmujące drukarkę, głowicę drukującą, atrament, oprogramowanie i gwarancję
 • Wszechstronne oprogramowanie Garment Creator
  Możliwość tworzenia niepowtarzalnych projektów dzięki funkcji dodawania tekstu i łączenia obrazów
 • Ograniczone potrzeby konserwacji
  Tryb automatycznej konserwacji z osobnym wkładem czyszczącym
 • Atramenty UltraChrome DG
  Żywe kolory i twardy, odporny na pękanie atrament o białej barwie
 
1. W opracowanym przez organizację OEKO-TEX® systemie ECO PASSPORT dostawcy substancji chemicznych dla branży tekstylnej wykazują, że ich produktów można używać do zrównoważonej produkcji tkanin. Atramenty i preparat przygotowujący do druku UltraChrome DG firmy Epson otrzymały certyfikat Eco Passport. Jest to międzynarodowy standard bezpieczeństwa stosowany w przemyśle włókienniczym. Certyfikat oznacza, że produkt jest bezpieczny dla dorosłych i dzieci, w tym niemowląt.
     
Kontakt