All Printing Innovations

Od ponad 10 lat dostarczamy materiały dla sitodruku i druku wielkoformatowego.

druk wielkoformatowy | sitodruk | aktualności

API.PL Spółka z o.o.

ul.Okrężna 37. Rąbień, 95-070 Aleksandrów Łódzki
tel. 42 250 55 95, fax: 42 250 55 94
zamowienia@api.pl

Godziny otwarcia:
8.00-16.00

Grzegorz Konieczny
tel. kom.: 691 208 308
email: grzegorz@api.pl
skype: grzegorz_api

Krzysztof Sikorski
tel. kom.: 691 211 100
email: ks@api.pl

Magdalena Maćkowiak - FOLIE FLEX
tel. kom.: 731 111 680
email: magda@api.pl
skype: magda.mackowiak.1

Rąbień

I Oddział w Warszawie

ul.Sadulska 20. Warszawa, 04-660
tel. 22 812 06 80, fax: 22 812 06 80
warszawa@api.pl

Godziny otwarcia:
8.00-16.00

Ireneusz Kaczor
tel. kom.: 607 843 263
email: irek@api.pl

Warszawa

II Oddział w Chorzowie

ul.Krzyżowa 3. Chorzów, 41-500
tel. 32 241 65 14 , fax: 32 241 65 14
chorzow@api.pl

Godziny otwarcia:
8.00-16.00

Łukasz Kozłowski
tel. kom.: 693 464 470
email: lukasz@api.pl
skype: api_chorzow

Adrian Kuźnicki
tel. kom.: 790 222 363
email: adrian.kuznicki@api.pl

Chorzów

III Oddział w Szczecinie

ul. Modra 28 . Szczecin, 71-220
tel. 791 222 080, 
szczecin@api.pl

Godziny otwarcia:
8.00-16.00

Andrzej Kowalonek
tel. kom.: 791 222 449
email: andrzej.kowalonek@api.pl

Szczecin

IV Oddział we Wrocławiu

ul. Kościuszki 145. Wrocław, 50-440
tel. 665 307 407, 
wroclaw@api.pl

Godziny otwarcia:
8.00-16.00

Dymitr Zabawniuk
tel. kom.: 665 307 407
email: dymitr.zabawniuk@api.pl

Wrocław

Przedstawiciel handlowy w Toruniu



Jarosław Kostecki
tel. kom.: 691 828 308
email: jk@api.pl
skype: jarek_api

Toruń

Przedstawiciel Handlowy w Poznaniu



Marcin Nowacki
tel. kom.: 733 373 404
email: mn@api.pl

Poznań

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Mediów

woj.: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie. Białystok


Daniel Domaszuk
tel. kom.: 534 109 190
email: daniel.domaszuk@api.pl

Białystok

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Mediów

woj.: wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie. Poznań


Michał Jaskuła
tel. kom.: 530 033 307
email: michal.jaskula@api.pl

Poznań

Serwis ploterów

tel. 790 222 395, 
serwis@api.pl

Godziny otwarcia:
8.00-16.00
Generuj pdf zlecenia serwisowego

serwis ploterów