Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


OKI Pro8432WT

format druku
od A6 do A3
dostępne kolory
CMYW
rozdzielczość
1200 × 600 dpi
OKI Pro8432WT
NOWOść

Drukarka A3 firmy OKI z białym tonerem do druku termotranferowego jest przełomem w technologii druku dzięki wykorzystaniu koloru białego. To proste w obsłudze, przystępne cenowo urządzenie jest świetne do zastosowań Graphic Arts.

Drukarki z serii PRO z tonerem białym zapewniają firmom reklamowym możliwość szybkiego przygotowania wysokiej jakości projektów odzieżowych lub innych bez ustalanego limitu nakładu.

Dzięki drukarkom OKI możesz:

 • Drukować w każdym kolorze, również czarnym i białym
 • Drukować na dowolnym materiale  - bawełnie, poliestrze, mieszankach
 • Zwiększyć szybkość druku i obniżyć jego koszty
 • A proces druku jest tak prosty, że nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy i dużej praktyki.

Drukowanie w trwałym, ostrym i jasnym kolorze białym jest tak samo łatwe, jak wydruk w każdym innym kolorze, dzięki wydajnej drukarce Pro8432WT. Połączenie cyfrowej technologii LED HD i nowoczesnej technologii białego tonera firmy OKI usuwa jedną z ostatnich barier na drodze kreatywności oraz designu, na czym korzystają firmy drukarskie, firmy graficzne i inne.

 

Innowacyjna technologia – CMYW, nowość w zakresie wydruków cyfrowych

Model Pro8432WT jest częścią serii produktów OKI White Toner (WT) – pierwszą cyfrową drukarką, która oferuje użytkownikom możliwość drukowania przy użyciu białego tonera. Stworzona w oparciu o wypróbowane i przetestowane urządzenia, które są doceniane w branży graficznej za ich wysoką jakość, innowacyjna drukarka Pro8432WT oferuje tą samą szybkość wydruku oraz łatwość w obsłudze, jak standardowe drukarki cyfrowe oparte na technologii LED firmy OKI.

 • Niezawodna technologia cyfrowych wydruków LED oraz prosta, płaska ścieżka papieru – więcej drukowania bez problemów
 • Toner Microfine High Definition i wydruki w jakości technologii wielopoziomowej ProQ o rozdzielczości wydruku 1200 × 600 dpi gwarantują wyraziste, ostre wydruki
 • Drukuje równie szybko jak standardowe kolorowe drukarki LED – 35 str./min na zwykłym papierze A4 oraz do 20 str./min na zwykłym papierze A3
 • Drukarka dostarczana jest z dwoma dodatkowymi pojemnikami z tonerem białym wystarczającymi na wydruk 4500 stron, aby zwiększyć zwrot z inwestycji już od pierwszego dnia

 

Większa kreatywność – technologia białego tonera usuwa jedną z ostatnich barier ograniczających kreatywność i projekty

Drukarka Pro8432WT oferuje nieograniczone możliwości projektowania w odróżnieniu od tradycyjnego drukowania CMYK. Drukowanie jednolitej bieli na różnych nośnikach może zostać wykorzystane w połączeniu z nośnikami przenoszącymi, co pozwala tworzyć żywe wydruki na ciemnych tłach, ubraniach oraz innych twardych powierzchniach.

 • Pozwala tworzyć żywe grafiki na ciemnych tłach, ciemnych ubraniach lub innych nietypowych powierzchniach
 • Pozwala uzyskać białe grafiki lub napisy w czystej bieli dedykowane do nośników termotransferowych

 

Drukowanie w biurze na żądanie – idealne urządzenie do produkcji materiałów graficznych, designu i merchandisingu

Drukowanie z użyciem białego tonera daje projektantom, studiom graficznym i punktom usługowym nową elastyczność w drukowaniu wydruków próbnych, produkcji, co pozwala drukować we własnym zakresie potrzebne materiały w dogodnym i dowolnym momencie. Uniwersalna i oferująca duże możliwości w zakresie kreatywności, wszechstronna drukarka Pro8432WT obniża koszty tworzenia Twoich projektów.

 • Drukuje na papierze w formatach od A6 do A3 i gramaturze do 256 g/m²
 • Standardowy podajnik papieru na 400 arkuszy

 

Wszechstronna obsługa nośników – doskonałe wydruki na nośnikach kolorowych, foliach przezroczystych lub foliach/papierach termotransferowych

W przypadku grafik wystawowych oraz przezroczystych folii możliwość nadrukowania białego koloru na innych kolorach dodaje pełni i głębi grafice oraz tekstom, a ponadto umieszcza biel tam, gdzie jest potrzebna, uwypuklając inne barwy.

 • Żywe wydruki CMYW na ciemnych i jasnych nośnikach, foliach przezroczystych oraz nośnikach przenoszących zapewniają spójność obrazu i kolorów
Kontakt