Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


FAST TEXTILE 2018 – WAżNA PREMIERA NA STOISKU API.PL

Zapraszamy do udziału w V edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile
w Nadarzynie
.

Najważniejszym wydarzeniem na stoisku API.PL (hala C, stoisko M145) będzie polska premiera przemysłowego plotera sublimacyjnego MTEX DRAGON. Zaprezentujemy również szerokie możliwości, jakie w druku na tkaninach dają plotery marki EPSON w połączeniu z technologią termotransferu.

 

Ploter MTEX DRAGON to europejska jakość. Jego producentem jest portugalska firma New Solution Engineering a urządzenie przeznaczone jest dla przemysłu tekstylnego wykorzystującego druk sublimacyjny.

Najważniejsze cechy urządzenia:

  • szerokość wydruku – 1,9 m
  • wydajność produkcji 274 m2/h
  • jakość wydruku: od 360 do 1440 dpi
  • od 8 do 16 głowic drukujących

 

MTEX DRAGON wyposażony został w innowacyjną technologię Mtex, umożliwiającą druk wysokiej jakości na cienkich mediach papierowych. Wizyta na naszym stoisku będzie okazją do poznania zalet i osiągów urządzenia oraz przeprowadzenia indywidualnych konsultacji z ekspertami producenta.

 

Zaprezentujemy również możliwości druku na tekstyliach w wiodących technologiach:

  • DTG (EPSON SureColor SC-F2100) - personalizacja produktów bawełnianych,
  • SUBLIMACJA (EPSON SureColor SC-F6200 i Epson SureColor SC-F9300) – druk na szerokiej gamie podłoży,
  • EKOSOLWENT (EPSON SureColor SC-S80610) – połączenie druku ekosolwentowego i folii termozgrzewalnych oraz bezpośredni druk na ekoskórze – dzięki systemowi prowadzenia i podgrzewania materiału ECOTEX,
  • TERMOTRANSFER (prasy: Transmatic TS2M i Transmatic REV 5S oraz Metalnox PTS 950 Basic Single) – utrwalanie druku na różnych podłożach.

 

Porównamy także zalety utrwalania wydruków w technologii DTG na prasach oraz przy użyciu tunelu suszącego Economax D sprawdzającego się również przy wydrukach sitodrukowych. To doskonała suszarka dla małych i średnich warsztatów drukarskich o zaskakująco wysokiej wydajności i niewielkich gabarytach. Cechuje się najwyższą sprawnością energetyczną w swojej klasie. Posiada wytrzymały i niezawodny silnik oraz wytrzymały na temperaturę pas transportowy pokryty teflonem. Economax D jest solidną suszarką zaprojektowaną na długie lata pracy.

 

Oprócz tunelu suszącego na stoisku targowym pokażemy również akcesoria do sitodruku w tym kompleksową i rewolucyjną ofertę firmy Easiway w zakresie mycia matryc sitrodrukowych. System amerykańskiej firmy Easiway oparty o produkty chemiczne do czyszczenia sit wraz ze zbiornikiem zanurzeniowym jest najszybszą, najbezpieczniejszą i najbardziej ekonomiczną metodą odwarstwiania i czyszczenia sit. Tysiące firm sitodrukowych na całym świecie z powodzeniem stosują ten unikalny system rekultywacji.

 

V edycja targów odbywa się w dniach 22-24 listopada 2018r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo – hala C, stoisko: M145.