All Printing Innovations

Od ponad 10 lat dostarczamy materiały dla sitodruku i druku wielkoformatowego.

sitodruk | druk wielkoformatowy | offset | aktualności

Dział sprzedaży:

Poznań tel. +48 61 849 88 87
Poznań tel. 61 849 88 87


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


O NAS

Jesteśmy bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Proponujemy klientom wysoką jakość towarów w atrakcyjnej cenie. Stale poszerzamy ofertę, aby kompleksowo spełniać Państwa oczekiwania.

W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny i farby do sitodruku renomowanych światowych producentów. Oferujemy szeroką gamę ploterów ekosolwentowych, sublimacyjnych, UV, a także tusze, media do druku oraz programy RIP.

Dlaczego warto nas wybrać:

Pomagamy klientom osiągnąć większą konkurencyjność poprzez doradztwo technologiczne na wysokim poziomie. Proponujemy najbardziej racjonalne zestawienia urządzeń i środków eksploatacyjnych. Dzięki temu zakupy w API.PL to inwestycja, która przynosi długookresowy zysk. Zaufały nam tysiące firm, zostając stałymi klientami.

 

Kim są nasi klienci:

  • producenci tekstyliów, gadżetów reklamowych zdobionych metodą sitodruku
  • drukarnie wielkoformatowe, agencje reklamowe
  • producenci odzieży sportowej, flag, tkanin drukowanych metodą sublimacji
  • producenci opakowań i przedmiotów codziennego użytku zdobionych drukiem.

 

Jesteśmy partnerem firmy Epson:           

Posiadamy autoryzację do napraw i serwisowania ploterów wielkoformatowych Epson SureColor.  Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem ploterów sublimacyjnych Epson SureColor SC-F - zobacz certyfikat.

 

Dbamy o klientów:

W 2012 roku dołączyliśmy do grona laureatów Skrzydeł Biznesu. Jest to prestiżowy ranking ogłaszany przez Gazetę Prawną pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Finansów.

                      Skrzydła Biznesu  

 

Głównym kryterium wyboru laureatów jest ich wiarygodność w relacjach z klientami i partnerami oraz duża dynamika wzrostu sprzedaży.

 

Zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Wiarygodności

Certyfikat Wiarygodna Firma  

 

Dołączyliśmy do grona laureatów Gazele Biznesu 2013 i 2014. Jest to coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.