Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


MTEX - PRZEMYSłOWE PLOTERY SUBLIMACYJNE

Firma NEW SOLUTION ENGINNERING (właściciel marki MTEX) powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w marketingu i produkcji sprzętu do druku cyfrowego kluczowych członków jej kierownictwa.

NEW SOLUTION ENGINNERING SA skupia swoją działalność w zakresie opracowywania i produkcji urządzeń dla sektora reklamy, koncentrując się przede wszystkim na cyfrowych wyrobach tekstylnych. W 2014 r. Firma opracowała szereg urządzeń do drukowania oraz wstępnego i końcowego wykończenia na rynku cyfrowych tkanin, zawsze wykorzystując technologie druku bezpośredniego.

Od tego czasu rozwija i tworzy produkty, aby sprostać różnorodnym rynkom i aplikacjom, w tym tekstylnym, opakowaniom, etykietom, odzieży, obuwiu i wielu innym produktom.

 

Firma zatrudnia ponad 100 pracowników w tym 15 inżynierów R & D i 7 inżynierów wsparcia w dwóch, bardzo nowoczesnych zakładach przemysłowych i badawczo-rozwojowych w Portugalii.

 

Współpracując z doświadczonymi naukowcami i instytutami w celu opracowania światowej klasy innowacji, firma nawiązała bliskie partnerstwo z INESC TEC (Instytut Systemów i Inżynierii Komputerowej, Technologii i Nauki), jednym z najbardziej szanowanych naukowych i technologicznych laboratoriów badawczo-rozwojowych na świecie.

NEW SOLUTION ENGINNERING SA produkuje cyfrowe urządzenia drukujące według najwyższych europejskich standardów. Produkty i komponenty są w 100% certyfikowane CE, a wszystkie procesy produkcyjne są spójne i odbywają się w ramach firmy, co daje pełną kontrolę nad procesami projektowania, produkcji, produkcji i testowania. Kontrola jakości stanowi podstawę ciągłego doskonalenia, zapewniając lepszą kontrolę nad procesami produkcji, inżynierii i zarządzania.

 

Mtex_dragon_1 MTEX Dragon 16H

MTEX DRAGON 16H to przemysłowa, wysoko wydajna drukarka do papieru transferowego zaprojektowana specjalnie do druku..