Dział sprzedaży:

Rąbień tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


Epson SureColor SC-F6200

Głowica
PrecisionCore™ TFP
Szerokość zadruku
1118 mm
Rozdzielczość
720 x 1.440 DPI
Epson SureColor SC-F6200
NOWOść

SureColor SC-F6200 to profesjonalna drukarka sublimacyjna służąca do drukowania na rolce, stworzona specjalnie do wykonywania wysokiej jakości nadruków na tekstyliach i materiałach promocyjnych. Wchodzi ona w skład kompletnego pakietu Epson, którego wszystkie elementy zostały wykonane przez tego samego producenta i są objęte jego pomocą techniczną, zapewniającą bezproblemową współpracę.

Jakość i niezawodność
Głowice drukujące PrecisionCore TFP firmy Epson gwarantują wysoką efektywność i długi czas eksploatacji, a technologia kropli o zmiennej wielkości zapewnia jeszcze wyższą jakość druku. Zestaw atramentów UltraChrome DS firmy Epson w połączeniu z
głowicami drukującymi pozwala uzyskać najlepsze rezultaty.

Duży wybór czerni
Użytkownicy mogą zdecydować, czy drukarka SC-F6200 ma być wyposażona w atrament HDK Black, stworzony głównie z myślą o druku na tkaninach, czy standardowy czarny atrament firmy Epson, idealny do druku sublimacyjnego na twardych materiałach.

Pełny pakiet
W celu zapewnienia najwyższej jakości rezultatów i prawidłowego działania wszystkich elementów drukarka SC-F6200 jest oferowana w pełnym pakiecie Epson obejmującym sprzęt, oprogramowanie, głowicę drukującą i papier sublimacyjny — wykonane przez tego samego producenta i objęte jego pomocą techniczną. Drukarka jest również wyposażona w oprogramowanie Wasatch, umożliwiające natychmiastowe rozpoczęcie pracy, bez dodatkowych inwestycji.

Niski całkowity koszt eksploatacji i pewność niezawodnego działania
Wydajne atramenty i niski pobór mocy pozwalają ograniczyć koszty eksploatacji. Drukarka standardowo objęta jest roczną gwarancją, jednak użytkownicy mogą skorzystać również z zalet programu Print & Save  firmy Epson, który pozwala na ścisłą kontrolę wydatków i zapasów magazynowych.

DANE TECHNICZNE

Kontakt