Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


Ploter tnący GRAPHTEC CE LITE-50

max. szerokość mediów
508 mm (20 cali)
panel dotykowy
4.3 cala
tryb pracy
online i USB offline
Ploter tnący GRAPHTEC CE LITE-50
NOWOść

GRAPHTEC CE LITE-50 zapewnia łatwość użytkowania nawet dla początkujących! Wysoka jakość cięcia, wydajność i oszczędność kosztów to kluczowe cechy tego plotera tnącego.

Umożliwia łatwe tworzenie oryginalnych materiałów za pomocą panelu dotykowego 4.3 cala i ulepszonego oprogramowania.

 

Główne cechy:

CE LITE-50 zapewnia łatwą, intuicyjną obsługę poprzez panel dotykowy 4.3 cala

   Praca w trybie USB Offline - korzystając z danych cięcia zapisanych w pamięci USB, można łatwo pracować bez użycia komputera

Wysoka wydajność do zastosowań biznesowych. Maksymalna szerokość materiału do 508 mm (20 cali) pozwala na efektywne działania produkcyjne

   Obsługuje nośniki  w arkuszach i rolkach. Zapewnia możliwość wycinania projektów na rolkach o długości do 3 m * za pomocą dołączonego podajnika mediów rolkowych.

* Gwarancja dokładności 1m. Zależy to od warunków cięcia i mediów.

 

Udoskonalone standardowe oprogramowanie umożliwia natychmiastowe użycie plotera do cięcia.

Polter tnący GRAPHTEC CE LITE-50  wpółpracuje z  nowym, ulepszonym oprogramowaniem Graphtec Pro Studio i Cutting Master 4, które pozwala tworzyć zaawansowane projekty cięcia i sterować ploterami.

 

Możliwość tworzenia wyjątkowych wyrobów z użyciem funkcji Print & Cut 

Funkcja Print & Cut, plotera CE LITE-50 automatycznie ustawia pozycję linii cięcia na drukowanym obrazie. Włącz tę funkcję, aby wyciąć naklejki lub elementy termotransferowe.

 

Zwiększona wydajność aplikacji Print & Cut

ARMS Print & Cut 7.0 

Za pomocą ARMS Print & Cut ploter wykrywa znaczniki rejestracyjne na nośniku, aby dokładnie dopasować położenie linii cięcia do drukowanego obrazu. ARMS7.0 jest w stanie wykrywać znaczniki na nośnikach o różnych kolorach powierzchni.

 

 Simple Print & Cut – NOWOŚĆ.

Podczas wykorzystywania materiału w arkuszach  CE LITE-50 znajduje krawędź nośnika i wyrównuje pozycję linii cięcia konturu do drukowanego obrazu bez znaczników rejestracyjnych. (Należy użyć standardowego rozmiaru ) Maksymalny obszar cięcia można wykorzystać niezależnie od koloru lub cieniowania nośnika, ponieważ znaczniki rejestracji nie muszą być drukowane.

 

 

 

Kontakt