Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


PRZETWARZANIE TWOICH DANYCH - RODO

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenia PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

 

Na podstawie art 13 Rozporządzenia informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest API.PL Sp. z o.o., z siedzibą w Okrężna 37 Rąbień, 95-070 Aleksandrów Łódzki. W sprawie przetwarzania danych kontaktować można się e – mailem na adres: lodz@api.pl
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zawieranych ze spółką umów  w zakresie niezbędnym do ich wykonania, podanie ich jest dobrowolne, ale brak podania skutkować będzie brakiem możliwości zawarcia umowy lub jej realizacji.
  • Jeśli wyrazi Pan/Pani  zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez API.PL w celach marketingowych API.PL tj przesyłania informacji o produktach, usługach, przedstawiania propozycji i ofert handlowych, informacji o promocjach, zaproszeń na targi, pokazy i prezentację, a także w celu otrzymywania newslettera, udziału w akcjach mailingowych lub smsowych będą one przetwarzane również w tych celach.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą  podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, a także będą udostępniane podmiotom zewnętrznym świadczącym na rzecz spółki usługi księgowe, usługi prawne, usługi informatyczne, ubezpieczeniowe, oraz marketingowe.
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat licząc od daty realizacji umowy, a przypadku danych przetwarzanych za Pana/Pani zgodą –  do czasu cofnięcia zgody, lub zaprzestania działalność przez API.PL sp z o.o. i jego następców prawnych, przy czym cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które dokonano przed cofnięciem zgody
  • Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia(prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia a także prawo do cofnięcia zgody.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679.

 

 

Chcielibyśmy pozostawać z Państwem w stałym kontakcie i móc przesyłać najświeższe informacje nt. promocji, nowości oraz wiedzy eksperckiej w zakresie DRUKU WIELKOFORMATOWEGO, SITODRUKU oraz szeroko rozumianej branży poligraficznej, którą udostępniamy podczas warsztatów praktycznych, targów, eventów czy w formie drukowanej lub elektronicznej.

Aby nadal uczestniczyć w naszych wydarzeniach oraz otrzymywać od nas informacje ofertowe i branżowe, prosimy wypełnij prosty formularz i wyraź odpowiednie zgody: