Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


PRZETWARZANIE TWOICH DANYCH W API.PL - RODO

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenia PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

 

Na podstawie art 13 Rozporządzenia informujemy, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest API.PL Sp. z o.o., z siedzibą w Okrężna 37 Rąbień, 95-070 Aleksandrów Łódzki. W sprawie przetwarzania danych kontaktować można się e – mailem na adres: lodz@api.pl
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zawieranych ze spółką umów  w zakresie niezbędnym do ich wykonania, podanie ich jest dobrowolne, ale brak podania skutkować będzie brakiem możliwości zawarcia umowy lub jej realizacji.
  • Jeśli wyrazi Pan/Pani  zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez API.PL w celach marketingowych API.PL tj przesyłania informacji o produktach, usługach, przedstawiania propozycji i ofert handlowych, informacji o promocjach, zaproszeń na targi, pokazy i prezentację, a także w celu otrzymywania newslettera, udziału w akcjach mailingowych lub smsowych będą one przetwarzane również w tych celach.
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą  podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, a także będą udostępniane podmiotom zewnętrznym świadczącym na rzecz spółki usługi księgowe, usługi prawne, usługi informatyczne, ubezpieczeniowe, oraz marketingowe.
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat licząc od daty realizacji umowy, a przypadku danych przetwarzanych za Pana/Pani zgodą –  do czasu cofnięcia zgody, lub zaprzestania działalność przez API.PL sp z o.o. i jego następców prawnych, przy czym cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które dokonano przed cofnięciem zgody
  • Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia(prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia a także prawo do cofnięcia zgody.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679.

 

 

Chcielibyśmy pozostawać z Państwem w stałym kontakcie i móc przesyłać najświeższe informacje nt. promocji, nowości oraz wiedzy eksperckiej w zakresie DRUKU WIELKOFORMATOWEGO, SITODRUKU oraz szeroko rozumianej branży poligraficznej, którą udostępniamy podczas warsztatów praktycznych, targów, eventów czy w formie drukowanej lub elektronicznej.

Aby nadal uczestniczyć w naszych wydarzeniach oraz otrzymywać od nas informacje ofertowe i branżowe, prosimy wypełnij prosty formularz i wyraź odpowiednie zgody: