Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


RELACJA Z TARGóW FESTIWAL DRUKU 2018

API.PL wraz z Festiwalem Druku świętowało jubileuszową, już 10-tą edycję tej najważniejszej imprezy wystawienniczej branży poligraficznej II połowy roku.

Obecność na Festiwalu Druku to doskonała okazja do zaprezentowania oferty oraz nawiązania kontaktów biznesowych z reprezentantami branży, poszukującymi innowacyjnych rozwiązań w druku na tekstyliach i w druku reklamowym.

Zaprezentowane przez API.PL urządzenia do druku wiodących producentów – Epson oraz HandTop – cieszyły się dużym zainteresowaniem goszczących na targach przedstawicieli drukarni i agencji reklamowych.


Na stoisku zaprezentowane zostały m.in. plotery sublimacyjne marki Epson SureColor: SC-F9300 i SC-F6200 do znakowania tkanin poliestrowych oraz Epson SureColor SC-F2100 do druku DTG na tkaninach bawełnianych. Urządzenia wyróżnia wysokość jakość druku, niskie koszty eksploatacyjne oraz niezawodność działania.

W sekcji druku na tkaninach zaprezentowana została również prasa transferowa Metalnox o polu roboczym 110x70 cm oraz prasa transferowa Transmatic REV 3 idealna do utrwalania wydruków np. DTG o wielkości do 40x50 cm.

Dwie spośród prezentowanych drukarek marki Epson otrzymały Złote Medale Festiwalu Druku! Są to plotery SureColor SC-F9300 oraz SureColor SC-F2100.

 

API.PL prezentowało również możliwości druku na ploterze HandTop 2512UV z płaskim stołem 2500x1220 mm do druku na sztywnych i giętkich podłożach o grubości do 10 cm. Jest to idealne rozwiązanie dla branży reklamowej i wnętrzarskiej do: druku mebli, płytek ceramicznych, szkła, druku szyldów, tablic i standów reklamowych oraz opakowań i gadżetów.

Prezentowany model z innowacyjnym 3 rzędowym układem głowic pokazywał druk atramentami fluorescencyjnymi (nowość w ofercie API.PL) oraz w białym i lakierem.

 

Bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się również warsztaty VESLINE mediaLAB. Były to zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy mieli okazję poznać najnowsze rozwiązania w dziedzinie mediów do druku w reklamie oraz tajniki sprawnego ich aplikowania. Wśród nowych mediów zaprezentowana została m.in. folia VESLINE BIFUSSION, która również otrzymała Złoty Medal Festiwalu Druku. Folie okienne, folie monomerowe i z klejem kropelkowym, materiały banerowe, folie magnetyczne, tapety, laminaty, folie specjalne, druk ekosolwentowy i pigmentowy na ploterach EPSON SureColor SC-S80610 oraz EPSON SureColor SC-T7200 to główni bohaterowie warsztatów VESLINE mediaLAB.


Stoisko firmowe zostało zaaranżowane przy wykorzystaniu elementów graficznych projektu promującego łódzkie koncepcje kreatywne „Łódź Kreuje” oraz inspirowane nowymi łódzkimi projektami architektonicznymi i twórczością W. Strzemińskiego.

 

„Łódź pięknieje z dnia na dzień, w regionie łódzkim, z którego pochodzimy powstaje wiele ciekawych i kreatywnych rozwiązań i również my chcemy dołożyć swoją cegiełkę do promocji wszystkich dobrych rzeczy, które się tu dzieją. Na naszym stoisku znalazły się również projekty modowe młodych projektantek wspieranych przez API.PL ze Wyższej Szkoły VIAMODA, które z sukcesem wchodzą w branżę modową.” – wyjaśnia Mariusz Wasiak z działu marketingu firmy API.PL.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko i zapoznały się z ofertą API.PL. Jesteśmy przekonani, że przeprowadzone rozmowy zaowocują udaną współpracą biznesową!

Organizatorom Festiwalu Druku gratulujemy profesjonalnej organizacji kolejnej dziesiątej już edycji wydarzenia!

 

Targi odbywały się w dniach 12-13 września 2018r. w Warszawskim Centrum Expo XXI.