Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


RELACJA Z TARGóW REMADAYS 2017

Targi RemaDays 2017 zakończone. Zapraszamy do przeglądu wydarzeń na stoisku firmy API.PL.

Zachęcamy do skorzystania z targowych promocjiśledzenia wydarzeń z API.PL na naszym profilu na Facebook'u.

 

API.PL na Remadays 2017

Stoisko API.PL na targach RemaDays 2017 to 144m2, pełne kluczowych technologii do druku wielkoformatowego. Plotery UV marki HandTop, plotery ekosolwentowe marki EPSON, szeroka gama urządzeń do sublimacji i DTG marek EPSON i Transmatic oraz specjalne stanowisko z mediami marek Vesline i Drytac. Całość dopełniały warsztaty, promocje i konkursy!

API.PL na Remadays 2017

Miło nam poinformować, że ploter UV HandTop HT3020UV został wyróżniony medalem na targach RemaDays 2017. Ten ploter o szerokości zadruku 2mx3m i najszybszych głowicach na rynku marki Kyocera został doceniony w konkursie na Innowacyjność 2017.

API.PL na Remadays 2017 API.PL na Remadays 2017

Na stoisku API.PL zaprezentowano 2 plotery UV marki HandTop: hybrydowy oraz z płaskim stołem. To właśnie jedna z kluczowych cech oferty marki HandTop  - elastyczność w dostosowaniu do potrzeb klienta.

Szeroka gama podłoży jakich zadruk umożliwiają plotery UV marki HandTop z utrwalaniem LED to kolejna cecha, która powinna przekonać klienta, do tej będącej już kilka lat na polskim rynku marki.
API.PL na Remadays 2017

Na stoisku firmy ADLER Polska, API.PL organizowało pokazy druku DTG na produktach reklamowych. Dzięki drukarce EPSON SureColor SC-F2000 i prasie marki Transmatic powstała linia produkcyjna pokazująca możliwości druku DTG. 

API.PL na Remadays 2017 API.PL na Remadays 2017

Połaczenie produktów firmy ADLER oraz urządzeń API.PL pokazywało jak łatwo i profesjonalnie można rozszerzyć usługi swojej firmy o znakowanie gotowych produktów reklamowych.

Duże zainteresowanie zwiedzających pozwala stwierdzić, że takie połączenie  - kompleksowa usługa - spodobało się odwiedzającym stoisko firmy ADLER. 
API.PL na Remadays 2017

„Bardzo się cieszymy, że nasze Warsztaty na targach RemaDays 2017 zostały docenione!
Udział wzięło ponad 50 firm , które były zainteresowane drukiem na gotowych produktach tekstylnych. Praktyczna prezentacja kilku kluczowych technologii znakowania gotowych produktów, podana w skompresowanej i przystępnej formie wydaje się być kluczem do sukcesu.”
– podsumowuje Mariusz Wasiak, Marketing Manager w firmie API.PL

API.PL na Remadays 2017 API.PL na Remadays 2017

Na warsztatach firma API.PL zaprezentowała całościowy proces druku sublimacyjnego począwszy od doboru papieru do druku z oferty marki Vesline, poprzez druk na ploterach EPSON SureColor SC-6200 i SC-9200, a kończąc na transferze wydruków na gotowych produktach - koszulkach, workach, klapkach.

Dziękujemy firmie Adler za wsparcie produktowe i merytoryczne naszych Warsztatów. Specjaliści z Adler'a opowiadali o kluczowych aspektach doboru podłoży (gotowych produktów reklamowych) do druku.  Wskazywali różnice pomiędzy gramaturami i sposobami wykończenia produktów.
API.PL na Remadays 2017 API.PL na Remadays 2017

Prezentacja druku DTG na produktach bawełnianych to stały punkt przy znakowaniu gotowych produktów. Na drukarce EPSON SureColor SC-F2000 drukowaliśmy zarówno na produktach białych gdzie proces druku jest prostszy oraz na produktach ciemnych gdzie dochodzi przygotowanie podłoża poprzez nałożenie pretreatmentu.

W ramach prezentacji procesu termotransferu specjaliści z API.PL zaprezentowali szeroki wybór foli PlotterFilms zarówno tych kolorowych jak i do zadruku. Następnym krokiem było wycinanie wzorów na ploterze Summa D60 i transferowanie foli na gotowe produkty.
API.PL na Remadays 2017 API.PL na Remadays 2017

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Warsztatach firmy API.PL.
 

API.PL na Remadays 2017

Oferta API.PL dla firm zajmujących się drukiem ekosolwentowym i pigmentowym zawierała przegląd mediów do druku Vesline oraz Drytac. Szczególną uwagę przyciągała prezentacja mediów, wśród których wyróżniały się premierowe folie monomerowe marki Vesline. Należy również  wspomnieć o wyjątkowej ofercie na atramenty ekosolwentowe Jetbest do ploterów marek Roland, Mimaki, Mutoh.

API.PL na Remadays 2017 API.PL na Remadays 2017

Wydruki na EPSON SureColor SC-S60610 ploterze ekosolwentowy zwracały uwagę zwiedzających jakością druku

Na stoisku API.PL można było również podziwiać możliwość jakie daje SITODRUK, które zostały zaprezentowane w postaci galerii koszulek wyprodukowanych przez naszych klientów. 

Firma API.PL dziękuje wszystkim Zwiedzającym za odwiedziny naszego stoiska a Partnerom biznesowym, za wsparcie przy jego organizacji.