Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


RELACJA Z WARSZTATóW PRINTEXTILE 2.0

Warsztaty fashion prinTextile 2.0 organizowane przez API.PL w ramach międzynarodowego wydarzenia modowego Łódź Young Fashion 2018 już za nami. 

Na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi 16 i 17 października odbyły się warsztaty "Siła personalizacji", które w praktyczny sposób uczyły technik termotransferu. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym wydarzeniu.

Zobaczcie jak kilkadziesiąt osób (klientów i studentów ASP) każdego dnia, zapoznawało się z możliwościami i zastosowaniem folie termotransferowych, druku DTG oraz druku sublimacyjnego

Patronat nad wydarzeniem objął OOH Magazin - nasz ulubiony magazyn branży reklamowej.

Postawiliśmy na praktykę. Eksperci z API.PL, po krótkim wprowadzeniu teoretycznym w sposób praktyczny demonstrowali możliwości jakie daje technologia termotransferu. Folie, plotery tnące, drukarki firmy EPSON do DTG, sublimacji i druku ekosolwentowego oraz prasy Transmatic zostały oddane w ręce uczestników. Artystyczne otoczenie łódzkiej ASP, nastrajało do kreatywności i zaangażowania w testowanie materiałów oraz urządzeń udostępnionych uczestnikom warsztatów. A cenne wyjaśnienia i wskazówki wypływające z ust ekspertów z API.PL pomagały w realizacji swoich pomysłów.
 Czy wiecie co będzie na topie w najbliższym sezonie? Uczestnicy naszych warsztatów już wiedzą ;-). Pani Michalina Szurgot z ASP podała jak na tacy kolory, wzory i koncepcje, które będą dominowały w przyszłym roku. To było naprawdę inspirujące.   
Przekładanie teorii na praktykę to coś w czym zatracili się nasi uczestnicy. Zobaczcie sami!