Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


RELACJE Z EVENTóW

API SUBLIMATION LABORATORY

Sublimacja to popularna i perspektywiczna technologia druku. Dowiedz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć o SUBLIMACJI. Już w czerwcu masz możliwość uczestniczenia w specjalistycznych laboratoriach druku sublimacyjnego organizowanych przez firmę API.PLAPI SUBLIMATION LABoratory.

 

W dniach 21-22 czerwca 2016 będziesz miał możliwość:

 • Zapoznania się z trendami i prognozami w zakresie SUBLIMACJI i DTG (przedstawione przez ekspertów i gości specjalnych)
 • Spotkania i dyskusji z ekspertami w dziedzinie zastosowań sublimacji
 • Zapoznania się z kompletnymi rozwiązaniami do SUBLIMACJI i DTG (urządzenia uznanych marek takich jak EPSON czy Transmatic) oraz poznanie najnowszych zmian i udogodnień w nowych seriach tych urządzeń oraz RIPów sterujących.
 • Od projektu do gotowego produktu – czyli omówienia całości procesu produkcyjnego dla różnych produktów (ubrania full print, materiały szyte, flagi, banery, reklamy…).
 • Poznania szerokiej gamy mediów i atramentów sublimacyjnych.
 • Skorzystania ze specjalnych promocji i konkursów dla uczestników API SUBLIMATION LABoratory oraz wiele innych atrakcji.

 

Goście specjalni:

 • przedstawiciele kluczowych dostawców urządzeń sublimacyjnych na rynku polskim
 • przedstawiciele referencyjnych klientów firmy API.PL

 

Harmonogram warsztatów API SUBLIMATION LABoratory:

 • 21.06.2016 i 22.06.2016Wszystko, co musisz wiedzieć o sublimacji! –  jednodniowe laboratoria  przeznaczone dla firm, które chcą rozszerzyć swoją wiedzę na temat sublimacji i jej stosowania na różnych podłożach lub dopiero myślą o wejściu w tą technologię.

 

Informacje dodatkowe:

 • Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne.
 • Ilość miejsc ograniczona. Decyduje data zgłoszenia.
 • Z jednej firmy w warsztatach mogą uczestniczyć maksymalnie 2 osoby.

WARSZTATY PRINTEXTILE - RELACJA

Zapraszamy do obejrzenia relacji z prinTextile - warsztatów druku na tekstyliach przeprowadzonych przez firmę API.PL. Wydarzenie to odbyło się w dniach 18-19 października w ramach Łódź Young Fashion 2017 w Centrum Promocji Mody na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Warsztaty prinTextile były częścią międzynarodowego wydarzenia modowego Łódź Young Fashion realizowanego przez Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi.
W naszych warsztatach druku na tekstyliach uczestniczyły firmy z branży tekstylnej oraz studenci ASP ale również zaglądali projektanci (tu w rozmowie z Heater Kendle projektantka Rucht D`Oleo) i osobistości z branży modowej. 
W pierwszej części Katarzyna Lewandowska - Dyrektor Handlowy w API.PL opowiedziała o firmie API.PL i jej ofercie skierowanej do firm działających w branży modowej. Nasze warsztaty wsparła firma EPSON oraz patroni medialni: OOH Magazine, Świat Druku oraz T&P.
 
Gościem specjalnym prinTextile była Heater Kendle z EPSON Europe, która opowiedziała o spojrzeniu firmy EPSON na branżę tekstylną oraz pokazała wiele ciekawych wdrożeń technologii EPSON'a w branży modowej.
Głównym punktem warsztatów firmy API.PL była PRAPREMIERA plotera sublimacyjnego EPSON SureColor SC-F9300, którą przeprowadził Tomasz Kuciński z EPSON Polska. Najnowsze rozwiązania i udogodnienia w ploterach serii SureColor SC-F oraz kierunki rozwoju przyjęte przez firmę EPSON zachęciły zebranych gości do praktycznych testów urządzenia już w dalszej części warsztatów.
   
Sublimacja nie może obejść się bez termotransferu. Jarosław Kostecki Produkt Manager w API.PL specjalizujący się w zakresie pras i kalandrów omówił najnowsze trendy i możliwości technologiczne takich urządzeń.  Głównym dostawcą rozwiązań do termotransferu do API.PL jest włoska firma Transmatic i na niej skupiona była głównie uwaga w części produktowej tej prezentacji.
Magda Maćkowiak Produkt Manager w API.PL specjalizująca się w foliach FLEX przedstawiła możliwości zdobienia i wykończenia tekstyliów takie jak DTG, folie flex czy oczkowanie. Andrzej Kowalonek z firmy API.PL omówił możliwości wykorzystania technologii sitodruku w przemyśle tekstylnym oraz omówił ofertę API.PL w tym zakresie.
Podsumowaniem części teoretycznej warsztatów była prezentacja Akademii Sztuk Pięknych nie tylko jako uczelni wyższej ale również jako partnera biznesowego i miejsca kształcenia wartościowego pracownika dla firm z branży tekstylnej. Część praktyczna została podzielona na cykl warsztatów z kluczowych technologii wykorzystywanych do zdobienia tekstyliów. Krzysztof Sikorski z API.PL omawiał cały proces produkcyjny w sitodruku.
Liczne przykłady zastosowania różnych rodzajów farb i efektów specjalnych pokazały szerokie możliwości sitodruku. Folie flex to łatwa i tania we wdrożeniu technologia, która zachwyca efektami. Magda Maćkowiak i Justyna Aulak prezentowały linię produkcyjną dla tej technologii.
Przykłady zastosowania folii termozgrzewalnych oraz łatwość ich zastosowania zainteresowały wielu uczestników. Kamila Wrzosek prezentowała ofertę firmy Plastgrommet w zakresie oczkarek i wykończeń produktów tekstylnych.
Firma API.PL w swojej ofercie postawiła na oczka plastikowe, które są trwalsze i mocniejsze od metalowych. W przypadku zdobień oczka firmy Plastgrommet można w korzystać w wersji przezroczystej oraz kolorze czarnym lub białym. Warsztat sublimacyjny to możliwość zdobienia nie tylko tekstyliów, ale także  gadżetów czy płyt do dekoracji wnętrz. Ploter EPSON SureColor SC-F6200 oraz prasa dwustanowiskowa Transmatic to linia produkcyjna nie tylko dla początkujących w tej dziedzinie.
Praktyczną prezentację możliwości bohatera naszych warsztatów plotera EPSON SureColor SC-F9300 przeprowadzili Łukasz Kozłowski oraz Piotr Ogiński. Uczestnicy warsztatów testowali najnowszy ploter firmy EPSON w różnych trybach oraz praktycznie sprawdzali użyteczność nowych rozwiązań zastosowanych w tym urządzeniu.
Druk DTG to szybka personalizacja tekstyliów naturalnych już od jednej sztuki. Grzegorz Konieczny i Marek Kasiński prezentowali możliwości tej technologii. Linia produkcyjna EPSON SureColor SC-F2000 i prasa Transmatic to niezbędnik dla technologii DTG. 
Na warsztatach również studenci ASP mogli się wykazać. Studenci nie tylko mogli poznać najnowsze rozwiązania dotyczące druku ale również zrealizować swoje pomysły.
Rozmowom indywidualnym nie było końca a nasi technicy i handlowcy doradzali i przedstawiali gotowe rozwiązania produkcyjne. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za uczestnictwo w naszych warsztatach. Zapraszamy na kolejne nasze wydarzenia.

 

prinTextile - Warsztaty druku na tekstyliach

TARGI FAST TEXTILE 2017

API.PL zaprasza do Nadarzyna/k. Warszawy na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Tekstylnych FAST TEXTILE.

 

Jeżeli Twoja firma działa w branży tekstylnej, musisz odwiedzić stoisko M111

 

Firma API.PL zaprezentuje,  pierwszy raz w EUROPIE ploter sublimacyjny EPSON SureColor SC-F9300.

 

 „W 2016 roku firma EPSON wprowadziła na rynek nową odsłonę ploterów ekosolwentowych serii SC-S i w krótkim czasie stały się one ekosolwentowym numerem 1 w Europie. Na koniec roku 2017 pojawił się EPSON SureColor SC-F9300 - pierwszy ploter w nowej wersji z sublimacyjnej serii SC-F. Wskazuje on kierunek, w którym podąża firma EPSON w rozwoju druku sublimacyjnego, a biorąc pod uwagę zastosowane w nim technologie i rozwiązania również tu możemy spodziewać się dużego wzrostu udziału w rynku rozwiązań firmy EPSON.” – wskazuje Mariusz Wasiak, Marketing Manager w firmie API.PL.

 Ekspozycja firmy API.PL będzie podzielona na dwie sekcje.

Pierwsza część będzie przeznaczona dla rozwiązań firmy EPSON gdzie dominującym elementem będą premierowe pokazy plotera EPSON SureColor SC-F9300. Prezentacje będą odbywały się 3 razy w ciągu każdego dnia targów w następujących godzinach: 10:30, 13:30 i 15:30.

Poza pokazami do dyspozycji Zwiedzających będą 2 linie produkcyjne – jedna do druku sublimacyjnego, druga do DTG. Konsultanci API.PL będą zachęcać do indywidualnych konsultacji i testów.

 

W drugiej części stoiska firmy API.PL będzie można poznać tajemnice 3 kolejnych technologii druku na tekstyliach. Do dyspozycji Zwiedzających będą punkty prezentacyjne druk bezpośredni na bawełnie i sitodruk. Następnym elementem będzie linia produkcyjna do zdobienia tekstyliów z wykorzystaniem foli termozgrzewalnych i termotransferu.  A wisienką na torcie będzie stanowisko pokazujące jak można wykończyć produkt z wykorzystaniem wielokolorowych, plastikowych oczek firmy Plastgrommet.

 

„Targi Fast Textile to bardzo inspirujące spotkanie branży tekstylnej i bardzo cieszy poszerzający się z roku na rok udział sektora urządzeń do druku w tym wydarzeniu. API.PL od pierwszej edycji uczestniczy w tych targach i obserwuje wciąż rosnące zainteresowanie drukiem cyfrowym na tekstyliach jako bardzo interesująca alternatywa do wcześniej występujących tu technologii.” – podsumowuje Mariusz Wasiak, Marketing Manager w firmie API.PL.

 Zapraszamy na stoisko API.PL od 16 do 18 listopada do Nadarzyna - Hala C, Stoisko M111.

Jeżeli nie masz jeszcze zaproszenia na targi zapraszamy do darmowej rejestracji.

 

 

API.PL NA TARGACH REMADAYS2018

PRZYWITAJ KOLORAMI WIOSNę RAZEM Z EPSON I API.PL

 

Zapraszamy na cykl eventów o technologii ekosolwentowej
„Przywitaj kolorami wiosnę razem z EPSON i API.PL”.

 

„Nasze spotkania z drukiem ekosolwentowym mają przybliżyć klientom możliwości optymalizacji pracy w ich firmach z wykorzystaniem najpopularniejszych w Europie ploterów firmy EPSON. Jakość, wydajność, optymalizacja kosztów, ekologia, ułatwienia w zarządzaniu produkcją i urządzeniami to tylko niektóre tematy poruszane na spotkaniach naszego cyklu.” – mówi Mariusz Wasiak z działu marketingu firmy API.PL.

Dni otwarte w Aleksandrowie Łódzkim
Ekosolwentowe DNI OTWARTE

API.PL NA FESTIWALU DRUKU 2017

Zaproszenie na Festiwal Druku

API.PL zaprasza na największą imprezę branży reklamowej w drugim półroczu.

„Firmy API.PL nie mogło zabraknąć na Festiwalu Druku. Wrześniowe targi reklamy to możliwość zaprezentowania nowości z oferty firmy API.PL oraz przedstawianie przygotowanych przez nas specjalnych promocji na dalszą część roku.” – mówi Mariusz Wasiak Marketing Manager w API.PL

W tym roku z ofertą API.PL będzie można zapoznać się na dwóch, dedykowanych stoiskach oraz stoisku naszego partnera firmy EPSON Polska.

Stoisko F1 dedykowane będzie DRUKOWI UV i rozwiązaniom firmy HandTop. Właśnie na te targi firma API.PL przygotowała specjalne rozwiązania pozwalające przyspieszyć druk na ploterach UV o kilkadziesiąt procent. Aby je poznać zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.
Stoisko F1 to również nowe media z oferty API.PL dedykowane do druku UV i druku ekosolwentowego.

Stoisko F10 dedykowane będzie DRUKOWI NA TEKSTYLIACH, a w szczególności prezentacji gotowych zestawów produkcyjnych, które na rynku polskim wyróżniają się jakością (topowi producenci europejscy) i bardzo konkurencyjną ceną, która do tej pory była pewną barierą dla początkujących firm.
Na tym stoisku będzie można również zapoznać się ze znacznie rozszerzoną ofertę firmy API.PL w zakresie folii termozgrzewalnych oraz oczkarek do tekstyliów.

Stoisko EPSON Polska, którego dystrybutorem i autoryzowanym serwisem jest firma API.PL, to również miejsce gdzie będziemy obecni. Seria sublimacyjna SC-F, której wyłącznym dystrybutorem na rynek polski jest firma API.PL, plotery ekosolewntowe serii SC-S, która tuż przed wakacjami została ogłoszona ekosolwentowym numerem 1 w Europie, oraz plotery pigmentowe serii SC-T, SC-P to przeboje druku wielkoformatowego marki EPSON również na Festiwalu Druku w roku 2017.

Zapraszamy serdecznie na Festiwal Druku 2017 

Jeżeli chcesz skorzystać z BEZPŁATNEJ REJESTRACJI kliknij tutaj>> Kod zaproszenia: FD64

Sprawdź również nasze FESTIWALOWE PROMOCJE>>

Złoty Medal dla plotera HandTop!
Relacja z Targów Festiwal Druku 2017
Specjalna oferta od Europejskiego Funduszu Leasingowego

EKOSOLWENTOWE DNI OTWARTE

EKOSOLWENTOWE DNI OTWARE - ZAPISZ SIĘ

API.PL zaprasza na EKOSOLWENTOWE DNI OTWARTE! W dniach 31 lipca – 1 sierpnia na indywidualnych konsultacjach będzie można poznać możliwości ploterów ekosolwentowych serii EPSON SureColor SC-S, które podbiły rynek europejski.

Japoński koncern EPSON słynący z inwestycji w innowacje, wypuszczając w zeszłym roku na rynek plotery EPSON SureColor SC-S80610, SC-S60610, SC-S40610 zapowiadał rewolucję na rynku ekosolwentowym i tak się też stało.

Produkty firmy EPSON zajęły pierwsze miejsce na rynku europejskim, awansując z 5 miejsca i udziału na poziomie 9% w roku 2015 r. na czołową pozycję z udziałem 28,4% pod koniec 2016 r.

Klienci w szczególności docenili JAKOŚĆ i SZYBKOŚĆ druku oraz łatwość obsługi. Plotery serii SC-S zapewniają użytkownikom możliwość wyboru najlepszego dla ich potrzeb urządzenia obsługującego od 4 do 10 kolorów (w tym kolor biały i metalik), będącego w stanie zadrukować do 95,3 m2 na godzinę w jednym przebiegu.

Na DNIACH OTWARTYCH w API.PL będziesz mógł:

 • Dowiedzieć się wszystkiego o nowej serii EPSON SC-S,
 • Przetestować plotery ekosolwentowe – w szczególności pod względem prędkość i jakość druku,
 • Wyliczyć koszty druk swoich prac produkcyjnych na prezentowanych urządzeniach,
 • Omówić SPECJALNE WARUNKI ZAKUPU ploterów i atramentów przygotowane wyłącznie dla uczestników naszego wydarzenia,
 • Dobrać do indywidualnych potrzeb urządzenia wspierające czyli laminatory (w nowej wersji) ECOROLL EXPERT PRO  oraz oczkarki i stojaki na media firmy PLASTGROMMET,
 • Przetestować nowości w zakresie MEDIÓW DO DRUKU, a w szczególności folie monomerowe oraz nową linię tapet do druku.

Uczestnictwo w DNIACH OTWARTYCH jest bezpłatne. Każdy uczestnik umawiany jest na konkretną godzinę i wciągu 1,5h wraz z dedykowaną obsługą handlową i serwisową korzysta z dostępnego parku maszynowego.

Miejsce spotkań: Aleksandrów Łódzki, ul. Daszyńskiego 134

Zapisz się na DNI OTWARTE!

API.PL NA TARGACH TECHCONFEX 2018

API.PL zaprasza do Łodzi od 18 do 20 kwietnia na targi TECHCONFEX. Po więcej informacji o zakresie targów zapraszamy na stronę techconfex.pl

"Targi TECHCONFEX skupiają firmy zajmujące się produkcją tekstylną, która jest dla firmy API.PL szczególnie bliska. Druk sublimacyjny, druk DTG, druk bezpośredni oraz sitodruk to nasze kluczowe atuty w ofercie dla takich firm. A dlaczego warto zajrzeć na nasze stoiska? Choćby dla tego, że można po raz pierwszy w Polsce przetestować drukarkę DTG EPSON SureColor SC-F2100 oraz poznać nowość w naszej ofercie ploter tnący firmy Graphtec. Zapraszamy na stoiska 52A i 33." - zaprasza Mariusz Wasiak z API.PL

 

API.PL na dwóch stoiskach targowych zaprezentuje:

Stoisko 52A

 • Druk sublimacyjny na najnowszym ploterze sublimacyjnym EPSON SureColor SC-F9300 oraz prezentacja możliwości druku sublimacyjnego na różnych podłożach.
 • Druk ekosolwentowy z wykorzystaniem plotera EPSON SureColor SC-S40610 (lidera europejskiego w tej kategorii) między innymi na drukowalnych foliach termozgrzewalnych FLEX.

Stoisko 33

 • PREMIERA – najnowsza drukarka DTG  EPSON SureColor SC-F2100 i druk bezpośredni na gotowych produktach bawełnianych.
 • Prezentacja oczkarek tekstylnych oraz testy oczek plastikowych.
 • Prezentacja plotera tnącego Graphtec (PREMIERA) oraz szeroka oferta foli termozgrzewalnych FLEX.

 

Informacje o targach: 

 • Miejsce:

HALA EXPO-ŁÓDŹ
al. Politechniki 4,
93-590 Łódź

 • Godziny otwarcia targów:

Środa - 18. 04. 2018 w godz. 09.00-17.00
Czwartek - 19. 04. 2018 w godz. 09.00-17.00
Piątek - 20. 04. 2018 w godz. 09.00-16.00

 • Stoiska API.PL: 55A i 33

Skorzystaj z bezpłatnej rejestracji!

Zapraszamy!

TARGI REMADAYS 2017

API.PL zaprasza na targi RemaDays 2017API.PL zaprasza na stoisko S19, hala F na Targach RemaDays 2017.  Na naszym stoisku każdy znajdzie coś interesującego dla swojej firmy. 

„Jeżeli jesteś zainteresowany drukiem UV, drukiem na tekstyliach, drukiem ekosolwentowym, sitodrukiem, znakowaniem i drukowaniem na gotowych produktach, musisz nas odwiedzić! Na naszym stoisku znajdziesz wiele ciekawych konkursów oraz promocji, a przede wszystkim będziesz miał możliwość sprawdzenia jak działają topowe urządzenia dystrybuowane przez naszą firmę. Zapraszamy od 15 do 17 lutego do Nadarzyna!” – zachęca Mariusz Wasiak Marketing Manager w firmie API.PL

Szczególne miejsce w ofercie API.PL zajmują plotery UV marki HandTop. Ta marka jest już na rynku polskim kilka lat i wyróżnia się dużą elastycznością konfiguracji urządzeń, bardzo dobrą jakością druku, zastosowaniem najnowszych rozwiązań i jakością wykonania.

Na stoisku API.PL będzie możliwość przetestowania zarówno modelu hybrydowego (HandTop HT 2500UV) o szerokości druku 2500 mm jak i modelu z płaskim stołem (HandTop HT 2512UV) o polu zadruku 2500x1220 mm. Sprawdź i wybierz konfigurację idealną dla potrzeb Twojej firmy.

Wielu powinna również zainteresować strefa druku na gotowych produktach pokazująca możliwości zastosowania druku DTG, sublimacji, folii termo-transferowych, sitodruku do znakowania gotowych produktów tekstylnych. Wraz z partnerem firmy API.PL specjalizującym się w dystrybucji odzieży reklamowej, na specjalnych warsztatach zostaną omówione możliwości oraz techniczne aspekty znakowania wcześniej produktów reklamowych.

Dla zainteresowanych drukiem ekosolwentowym API.PL przygotowało szeroką gamę mediów do druku marki Vesline: rollupy, canvasy, papiery graficzne, tapety. Nowością w ofercie API.PL są FOLIE MONOMEROWE, które będzie można dokładnie przetestować na targach. Właśnie w związku z tą premierą API.PL przygotowało dla swoich klientów bardzo ciekawy program promocji i rabatów na media Vesline.

„Folie monomerowe to chyba najpopularniejsze podłoże wykorzystywane w reklamie. Nowe folie monomerowe marki Vesline to jakość w bardzo konkurencyjnej cenie. Właśnie takiego połączenia szukaliśmy. Na naszym stoisku klienci będą mogli ustrzelić dodatkowe rabaty na nasze folie więc tym bardziej zachęcamy do odwiedzin.” – podsumowuje Mariusz Wasiak Marketing Manager API.PL

Atramenty ekosolwentowe Jetbest będą świętować na targach RemaDays swoją już 6 letnią obecność na rynku polskim. W zawiązku z tym szczególnie dla użytkowników ploterów marek Roland, Mutoh i Mimaki  API.PL przygotowało wyjątkową ofertę.

Druk na tekstyliach będzie miał również znaczącą reprezentację na stoisku S19 w hali F. Kluczową rolę odegrają tu plotery sublimacyjne marki EPSON. 
W ofercie API.PL znajdują się bardzo szybkie, produkcyjne drukarki marki Homer do druku sublimacyjnego i bezpośredniego na tekstyliach o szerokości zadruku 1,80 m oraz plotery marki Phoenix o szerokoś zadruku 3200 mm.

Szczególną uwagę klientów powinna zwrócić oferta firmy Transmatic. Można się tu spodziewać dużej rewolucji w polityce cenowej firmy. Więc jeśli szukasz kalandra sprawdź koniecznie ofertę API.PL.

„ Targi RemaDays to największe targi branżowe w Polsce. Firma API.PL jako jeden z czołowych dystrybutorów urządzeń i mediów do druku wielkoformatowego na tych targach zaprezentuje najciekawsze rozwiązania ze swojej oferty. Zależy nam jednak aby nasi klienci poza sprawdzonymi i wysokiej jakości produktami otrzymali również dużą dawkę wiedzy na temat ich zastosowania a czasami nawet gotowy pomysł na biznes. Dlatego warto odwiedzić targi RemaDays i nasze stoisko.”  -  podsumowuje Mariusz Wasiak, Marketing Manager w firmie API.PL.

Zapraszamy na stoisko API.PL od 15 do 17 lutego do Nadarzyna  - Hala F, Stoisko S19.  

Drukarka za projekt - rozstrzygnięcie konkursu
Relacja z Targów RemaDays 2017
Konkurs "Drukarka za projekt"
Zaproszenie na Warsztaty druku na gotowych produktach tekstylnych

EKOSOLWENTOWE DNI OTWARTE - 26-27.06

API.PL zaprasza 26 i 27 czerwca do Aleksandrowa Łódzkiego na letnie EKOSOLWENTOWE DNI OTWARTE, których partnerem jest firma EPSON.

Dni Otwarte będą prowadzone w formie indywidualnych konsultacji praktycznych, w trakcie których nasi klienci będą mogli poznać przewagi, dzięki którym seria EPSON SureColor SC-S stała się no. 1 na świecie w druku ekosolwentowym.

 

Tematyka spotkań:

 • Innowacyjne plotery serii EPSON SureColor SC-S - Prędkość, Jakość, Koszt, parametry, które zapewnią Ci przewagę rynkową.
 • Kompleksowość w druku ekosolwentowym od API.PL- urządzenia uzupełniające produkcję w druku ekosolwentowym (laminatory, plotery tnące rolowe i stołowe, oczkarki).
 • Druk atramentami specjalnymi z EPSON SureColor SC-S80610.
 • Nowoczesne MEDIA do druku PRAKTYCZNIE – czyli praktyczne zastosowanie ekosolwentowych mediów do druku marki Vesline.
 • Rozmowy i testy indywidualne.

 

Miejsce i czas spotkań:

 • Miejsce spotkań: Showroom API.PL, ul. Daszyńskiego 134, Aleksandrów Łódzki
 • Godziny spotkań: 9:00, 11:30, 14:00 (do wyboru)
 • Czas trwania spotkania: ok: 2 godziny
 • Koszt udziału: bezpłatnie

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

 

Ehires-all-sc-s-80610.jpg Epson SureColor SC-S80610

DOSKONAŁA DRUKARKA WIELKOFORMATOWA
Odkryj zupełnie nowy wachlarz możliwości w zakresie reklamy dzięki tej..

Scgs60610-view-from-left.jpg Epson SureColor SC-S60610

Poszerz swoją ofertę dzięki precyzyjnej i wydajnej drukarce zapewniającej doskonałą jakość od..

Scrs40610-front-view.jpg Epson SureColor SC-S40610

Ploter Epson SureColor SC-S40610 to nr 1 na europejskim rynku druku ekosolwentowego, która daje szereg..