Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


MagnaPrint® ND Extra

MagnaPrint® ND Extra
NOWOść

Nadzwyczaj miękka, niezasychająca baza do jasnych podłoży

MagnaPrint® ND Extra jest niezasychającą gotową do użycia pastą pigmentową przeznaczoną do drukowania na białych (jasnych) podłożach.

Stworzona specjalnie z myślą o druku na gęstych sitach, pozwala  uzyskać nadruki o ostrych krawędziach i niezwykle miękkim chwycie oraz doskonałej trwałości w praniu.

MagnaPrint® ND Extra może być barwiona na żądany kolor przy użyciu do 6% pigmentów MagnaPrint® Eco, jest także dostępna jako zestaw gotowych do druku kolorów CMYK:

  • MagnaPrint® Cyan ND
  • MagnaPrint® Magenta ND
  • MagnaPrint® Yellow ND
  • MagnaPrint® Black ND


Zastosowanie:

Najlepsze rezultaty uzyskuje się drukując przez siatki o gęstości 77 - 140 nitek/cm (200-350 nitek/cal) raklami o profilu prostokątnym. Stosować mniejsze gęstości siatek do druku dużych apli a wyższe do druku cienkich linii, drobnych detali i półtonów. Podczas drukowania wzorów wielokolorowych należy prowadzić drukowanie od mniejszych obszarów do większych.

Kontakt