All Printing Innovations

Od ponad 10 lat dostarczamy materiały dla sitodruku i druku wielkoformatowego.

sitodruk | druk wielkoformatowy | offset | aktualności

API.PL Spółka z o.o.

ul. Okrężna 37. Rąbień, 95-070 Aleksandrów Łódzki


Rąbień

BIURO OBSŁUGI KLIENTA I MAGAZYN

ul. Zgierska 86/88. Aleksandrów Łódzki, 95-070
tel. 42 250 55 95, fax: 42 250 55 94
zamowienia@api.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Krzysztof Sikorski
tel. kom.: 691 211 100
email: krzysztof.sikorski@api.pl

Aleksandrów Łódzki

I Oddział w Warszawie

ul. Sadulska 20. Warszawa, 04-660
tel. 22 812 06 80, fax: 22 812 06 80
warszawa@api.pl

Godziny otwarcia:
8.00-16.00

Ireneusz Kaczor
tel. kom.: 607 843 263
email: irek@api.pl

Warszawa

II Oddział w Chorzowie

ul.Krzyżowa 3. Chorzów, 41-500
tel. 32 241 65 14, fax: 32 241 65 14
chorzow@api.pl

Godziny otwarcia:
8.00-16.00

Łukasz Kozłowski
tel. kom.: 693 464 470
email: lukasz@api.pl
skype: api_chorzow

Chorzów

III Oddział w Szczecinie

ul. Modra 28. Szczecin, 71-220
tel. 791 222 080, 
szczecin@api.pl

Godziny otwarcia:
8.00-16.00

Andrzej Kowalonek
tel. kom.: 791 222 449
email: andrzej.kowalonek@api.pl

Szczecin

IV Oddział we Wrocławiu

ul. Kościuszki 145. Wrocław, 50-440

wroclaw@api.pl

Godziny otwarcia:
8.00-16.00

Dymitr Zabawniuk
tel. kom.: 665 307 407
email: dymitr.zabawniuk@api.pl

Wrocław

V Oddział w Poznaniu

ul. Czochralskiego 1. Poznań, 61-248

poznan@api.pl

Godziny otwarcia:
8.00-16.00

Sekretariat Magdalena Bąkowska
tel. kom.: +48 537 685 412
email: magdalena.bakowska@api.pl

Poznań

VI Oddział w Bydgoszczy

ul. Łęczycka 55. Bydgoszcz, 85-737

Godziny otwarcia:
8.00-16.00

Kornelia Antczak
tel. kom.: +48 534 590 080
email: kornelia.antczak@api.pl

Bydgoszcz