Dział sprzedaży:

Rąbień tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


TARGI REMADAYS 2017

API.PL zaprasza na targi RemaDays 2017API.PL zaprasza na stoisko S19, hala F na Targach RemaDays 2017.  Na naszym stoisku każdy znajdzie coś interesującego dla swojej firmy. 

„Jeżeli jesteś zainteresowany drukiem UV, drukiem na tekstyliach, drukiem ekosolwentowym, sitodrukiem, znakowaniem i drukowaniem na gotowych produktach, musisz nas odwiedzić! Na naszym stoisku znajdziesz wiele ciekawych konkursów oraz promocji, a przede wszystkim będziesz miał możliwość sprawdzenia jak działają topowe urządzenia dystrybuowane przez naszą firmę. Zapraszamy od 15 do 17 lutego do Nadarzyna!” – zachęca Mariusz Wasiak Marketing Manager w firmie API.PL

Szczególne miejsce w ofercie API.PL zajmują plotery UV marki HandTop. Ta marka jest już na rynku polskim kilka lat i wyróżnia się dużą elastycznością konfiguracji urządzeń, bardzo dobrą jakością druku, zastosowaniem najnowszych rozwiązań i jakością wykonania.

Na stoisku API.PL będzie możliwość przetestowania zarówno modelu hybrydowego (HandTop HT 2500UV) o szerokości druku 2500 mm jak i modelu z płaskim stołem (HandTop HT 2512UV) o polu zadruku 2500x1220 mm. Sprawdź i wybierz konfigurację idealną dla potrzeb Twojej firmy.

Wielu powinna również zainteresować strefa druku na gotowych produktach pokazująca możliwości zastosowania druku DTG, sublimacji, folii termo-transferowych, sitodruku do znakowania gotowych produktów tekstylnych. Wraz z partnerem firmy API.PL specjalizującym się w dystrybucji odzieży reklamowej, na specjalnych warsztatach zostaną omówione możliwości oraz techniczne aspekty znakowania wcześniej produktów reklamowych.

Dla zainteresowanych drukiem ekosolwentowym API.PL przygotowało szeroką gamę mediów do druku marki Vesline: rollupy, canvasy, papiery graficzne, tapety. Nowością w ofercie API.PL są FOLIE MONOMEROWE, które będzie można dokładnie przetestować na targach. Właśnie w związku z tą premierą API.PL przygotowało dla swoich klientów bardzo ciekawy program promocji i rabatów na media Vesline.

„Folie monomerowe to chyba najpopularniejsze podłoże wykorzystywane w reklamie. Nowe folie monomerowe marki Vesline to jakość w bardzo konkurencyjnej cenie. Właśnie takiego połączenia szukaliśmy. Na naszym stoisku klienci będą mogli ustrzelić dodatkowe rabaty na nasze folie więc tym bardziej zachęcamy do odwiedzin.” – podsumowuje Mariusz Wasiak Marketing Manager API.PL

Atramenty ekosolwentowe Jetbest będą świętować na targach RemaDays swoją już 6 letnią obecność na rynku polskim. W zawiązku z tym szczególnie dla użytkowników ploterów marek Roland, Mutoh i Mimaki  API.PL przygotowało wyjątkową ofertę.

Druk na tekstyliach będzie miał również znaczącą reprezentację na stoisku S19 w hali F. Kluczową rolę odegrają tu plotery sublimacyjne marki EPSON. 
W ofercie API.PL znajdują się bardzo szybkie, produkcyjne drukarki marki Homer do druku sublimacyjnego i bezpośredniego na tekstyliach o szerokości zadruku 1,80 m oraz plotery marki Phoenix o szerokoś zadruku 3200 mm.

Szczególną uwagę klientów powinna zwrócić oferta firmy Transmatic. Można się tu spodziewać dużej rewolucji w polityce cenowej firmy. Więc jeśli szukasz kalandra sprawdź koniecznie ofertę API.PL.

„ Targi RemaDays to największe targi branżowe w Polsce. Firma API.PL jako jeden z czołowych dystrybutorów urządzeń i mediów do druku wielkoformatowego na tych targach zaprezentuje najciekawsze rozwiązania ze swojej oferty. Zależy nam jednak aby nasi klienci poza sprawdzonymi i wysokiej jakości produktami otrzymali również dużą dawkę wiedzy na temat ich zastosowania a czasami nawet gotowy pomysł na biznes. Dlatego warto odwiedzić targi RemaDays i nasze stoisko.”  -  podsumowuje Mariusz Wasiak, Marketing Manager w firmie API.PL.

Zapraszamy na stoisko API.PL od 15 do 17 lutego do Nadarzyna  - Hala F, Stoisko S19.  

DRUKARKA ZA PROJEKT - ROZSTRZYGNIęCIE KONKURSU

 

Konkurs na projekt koszulki z API.PL i DRUKIEM rozstrzygnięty!

Nasze jury postanowiło nagrodzić 2 projekty: 

1 miejsce i nagrodę główną drukarkę EPSON WF-5620 (drukarkę wielofunkcyjną 4w1) oraz bon o wartości 500 zł netto na zakupy w API.PL wygrał projekt Michała Szczygła z firmy Kams Technologies

2 miejsce i bon o wartości 800 zł netto na zakupy w API.PL wygrał projekt Ewy Słowiańskiej z firmy Ehomi

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim pozostałym dziękujemy za udział. Postaramy się dla każdego uczestnika (jeżeli przesłany plik spełniał wymogi techniczne) wysłać gotową koszulkę z jego własnym projektem.

Zapraszamy również na naszego FB gdzie znajdziecie wiecej informacji.

RELACJA Z TARGóW REMADAYS 2017

Targi RemaDays 2017 zakończone. Zapraszamy do przeglądu wydarzeń na stoisku firmy API.PL.

Zachęcamy do skorzystania z targowych promocjiśledzenia wydarzeń z API.PL na naszym profilu na Facebook'u.

 

API.PL na Remadays 2017

Stoisko API.PL na targach RemaDays 2017 to 144m2, pełne kluczowych technologii do druku wielkoformatowego. Plotery UV marki HandTop, plotery ekosolwentowe marki EPSON, szeroka gama urządzeń do sublimacji i DTG marek EPSON i Transmatic oraz specjalne stanowisko z mediami marek Vesline i Drytac. Całość dopełniały warsztaty, promocje i konkursy!

API.PL na Remadays 2017

Miło nam poinformować, że ploter UV HandTop HT3020UV został wyróżniony medalem na targach RemaDays 2017. Ten ploter o szerokości zadruku 2mx3m i najszybszych głowicach na rynku marki Kyocera został doceniony w konkursie na Innowacyjność 2017.

API.PL na Remadays 2017 API.PL na Remadays 2017

Na stoisku API.PL zaprezentowano 2 plotery UV marki HandTop: hybrydowy oraz z płaskim stołem. To właśnie jedna z kluczowych cech oferty marki HandTop  - elastyczność w dostosowaniu do potrzeb klienta.

Szeroka gama podłoży jakich zadruk umożliwiają plotery UV marki HandTop z utrwalaniem LED to kolejna cecha, która powinna przekonać klienta, do tej będącej już kilka lat na polskim rynku marki.
API.PL na Remadays 2017

Na stoisku firmy ADLER Polska, API.PL organizowało pokazy druku DTG na produktach reklamowych. Dzięki drukarce EPSON SureColor SC-F2000 i prasie marki Transmatic powstała linia produkcyjna pokazująca możliwości druku DTG. 

API.PL na Remadays 2017 API.PL na Remadays 2017

Połaczenie produktów firmy ADLER oraz urządzeń API.PL pokazywało jak łatwo i profesjonalnie można rozszerzyć usługi swojej firmy o znakowanie gotowych produktów reklamowych.

Duże zainteresowanie zwiedzających pozwala stwierdzić, że takie połączenie  - kompleksowa usługa - spodobało się odwiedzającym stoisko firmy ADLER. 
API.PL na Remadays 2017

„Bardzo się cieszymy, że nasze Warsztaty na targach RemaDays 2017 zostały docenione!
Udział wzięło ponad 50 firm , które były zainteresowane drukiem na gotowych produktach tekstylnych. Praktyczna prezentacja kilku kluczowych technologii znakowania gotowych produktów, podana w skompresowanej i przystępnej formie wydaje się być kluczem do sukcesu.”
– podsumowuje Mariusz Wasiak, Marketing Manager w firmie API.PL

API.PL na Remadays 2017 API.PL na Remadays 2017

Na warsztatach firma API.PL zaprezentowała całościowy proces druku sublimacyjnego począwszy od doboru papieru do druku z oferty marki Vesline, poprzez druk na ploterach EPSON SureColor SC-6200 i SC-9200, a kończąc na transferze wydruków na gotowych produktach - koszulkach, workach, klapkach.

Dziękujemy firmie Adler za wsparcie produktowe i merytoryczne naszych Warsztatów. Specjaliści z Adler'a opowiadali o kluczowych aspektach doboru podłoży (gotowych produktów reklamowych) do druku.  Wskazywali różnice pomiędzy gramaturami i sposobami wykończenia produktów.
API.PL na Remadays 2017 API.PL na Remadays 2017

Prezentacja druku DTG na produktach bawełnianych to stały punkt przy znakowaniu gotowych produktów. Na drukarce EPSON SureColor SC-F2000 drukowaliśmy zarówno na produktach białych gdzie proces druku jest prostszy oraz na produktach ciemnych gdzie dochodzi przygotowanie podłoża poprzez nałożenie pretreatmentu.

W ramach prezentacji procesu termotransferu specjaliści z API.PL zaprezentowali szeroki wybór foli PlotterFilms zarówno tych kolorowych jak i do zadruku. Następnym krokiem było wycinanie wzorów na ploterze Summa D60 i transferowanie foli na gotowe produkty.
API.PL na Remadays 2017 API.PL na Remadays 2017

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Warsztatach firmy API.PL.
 

API.PL na Remadays 2017

Oferta API.PL dla firm zajmujących się drukiem ekosolwentowym i pigmentowym zawierała przegląd mediów do druku Vesline oraz Drytac. Szczególną uwagę przyciągała prezentacja mediów, wśród których wyróżniały się premierowe folie monomerowe marki Vesline. Należy również  wspomnieć o wyjątkowej ofercie na atramenty ekosolwentowe Jetbest do ploterów marek Roland, Mimaki, Mutoh.

API.PL na Remadays 2017 API.PL na Remadays 2017

Wydruki na EPSON SureColor SC-S60610 ploterze ekosolwentowy zwracały uwagę zwiedzających jakością druku

Na stoisku API.PL można było również podziwiać możliwość jakie daje SITODRUK, które zostały zaprezentowane w postaci galerii koszulek wyprodukowanych przez naszych klientów. 

Firma API.PL dziękuje wszystkim Zwiedzającym za odwiedziny naszego stoiska a Partnerom biznesowym, za wsparcie przy jego organizacji.

KONKURS "DRUKARKA ZA PROJEKT"

Konkurs

Zaprojektuj koszulkę z API.PL i DRUKIEM w tle i wygraj 500 + EPSON WF-5620 (drukarkę wielofunkcyjną 4w1).

No co dzień Twoja firma drukuje, projektuje koszulki? Zaprojektuj jedną dla nas! Wykaż się kreatywnością, nawiąż do druku wielkoformatowego oraz wykorzystaj logo API.PL i wygrywaj nagrody. Pamiętaj aby projekt przygotować prawidłowo pod jedną z technologii druku (DTG / sublimacja) wykorzystywaną do druku na gotowych produktach tekstylnych. 

W zakres zgłoszenia wchodzi projekt na koszulkę w formacie TIFF (w przestrzeni RGB) oraz wizualizacja jego wykorzystania na gotowym produkcie

Zasady:

 • Termin przysyłania prac: 13.02.2017
 • Ogłoszenie wyników i odbiór nagród: 16.02 godz. 13:00
 • Miejsce ogłoszenia wyników: stoisko API.PL (Targi RemaDays, Nadarzyn, stoisko S19/F)
 • Nagrodzone i wyróżnione projekty przechodzą na własność API.PL – projekt
 • Nagrody:
  • 1. miejsce: EPSON WF-5620 + Bon na zakupy w API.PL w wysokości 500 PLN netto
  • 2. miejsce: Bon na zakupy w API.PL w wysokości 800 PLN netto
  • 3. miejsce: Bon na zakupy w API.PL w wysokości 500 PLN netto
  • wyróżnienia: Bon na zakupy w API.PL w wysokości 200 PLN netto

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu oraz pobierz logo Organizatora.

Masz pytania skontaktuj się z nami: +48 533 790 740, mariusz.wasiak@api.pl.

 

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DRUKU NA GOTOWYCH PRODUKTACH TEKSTYLNYCH

Warsztaty druku API.PL zaprasza na Warsztaty druku na gotowych produktach tekstylnych

W ramach warsztatów poznasz:

 • technologie, które pozwalają znakować gotowe produkty 
 • rodzaje i zastosowanie podłoży tekstylnych (gotowe wyroby tekstylne)
 • na żywo przetestujesz techniki druku w wybranych technologiach (DTG, sublimacja, termotransfer)
 • omówisz indywidualne potrzeby Twojej firmy

 

Warunki uczestnictwa:

 • koszt: udział bezpłatny (ilość miejsc ograniczona)
 • dla każdego uczestnika zestaw gadżetów
 • czas trwania: 1h
 • termin: 15, 16, 17.02.2017 godzina 12:00
 • miejsce: Targi RemaDays, Nadarzyn , stoisko API.PL - S19 hala F