Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


TARGI REMADAYS 2017

API.PL zaprasza na targi RemaDays 2017API.PL zaprasza na stoisko S19, hala F na Targach RemaDays 2017.  Na naszym stoisku każdy znajdzie coś interesującego dla swojej firmy. 

„Jeżeli jesteś zainteresowany drukiem UV, drukiem na tekstyliach, drukiem ekosolwentowym, sitodrukiem, znakowaniem i drukowaniem na gotowych produktach, musisz nas odwiedzić! Na naszym stoisku znajdziesz wiele ciekawych konkursów oraz promocji, a przede wszystkim będziesz miał możliwość sprawdzenia jak działają topowe urządzenia dystrybuowane przez naszą firmę. Zapraszamy od 15 do 17 lutego do Nadarzyna!” – zachęca Mariusz Wasiak Marketing Manager w firmie API.PL

Szczególne miejsce w ofercie API.PL zajmują plotery UV marki HandTop. Ta marka jest już na rynku polskim kilka lat i wyróżnia się dużą elastycznością konfiguracji urządzeń, bardzo dobrą jakością druku, zastosowaniem najnowszych rozwiązań i jakością wykonania.

Na stoisku API.PL będzie możliwość przetestowania zarówno modelu hybrydowego (HandTop HT 2500UV) o szerokości druku 2500 mm jak i modelu z płaskim stołem (HandTop HT 2512UV) o polu zadruku 2500x1220 mm. Sprawdź i wybierz konfigurację idealną dla potrzeb Twojej firmy.

Wielu powinna również zainteresować strefa druku na gotowych produktach pokazująca możliwości zastosowania druku DTG, sublimacji, folii termo-transferowych, sitodruku do znakowania gotowych produktów tekstylnych. Wraz z partnerem firmy API.PL specjalizującym się w dystrybucji odzieży reklamowej, na specjalnych warsztatach zostaną omówione możliwości oraz techniczne aspekty znakowania wcześniej produktów reklamowych.

Dla zainteresowanych drukiem ekosolwentowym API.PL przygotowało szeroką gamę mediów do druku marki Vesline: rollupy, canvasy, papiery graficzne, tapety. Nowością w ofercie API.PL są FOLIE MONOMEROWE, które będzie można dokładnie przetestować na targach. Właśnie w związku z tą premierą API.PL przygotowało dla swoich klientów bardzo ciekawy program promocji i rabatów na media Vesline.

„Folie monomerowe to chyba najpopularniejsze podłoże wykorzystywane w reklamie. Nowe folie monomerowe marki Vesline to jakość w bardzo konkurencyjnej cenie. Właśnie takiego połączenia szukaliśmy. Na naszym stoisku klienci będą mogli ustrzelić dodatkowe rabaty na nasze folie więc tym bardziej zachęcamy do odwiedzin.” – podsumowuje Mariusz Wasiak Marketing Manager API.PL

Atramenty ekosolwentowe Jetbest będą świętować na targach RemaDays swoją już 6 letnią obecność na rynku polskim. W zawiązku z tym szczególnie dla użytkowników ploterów marek Roland, Mutoh i Mimaki  API.PL przygotowało wyjątkową ofertę.

Druk na tekstyliach będzie miał również znaczącą reprezentację na stoisku S19 w hali F. Kluczową rolę odegrają tu plotery sublimacyjne marki EPSON. 
W ofercie API.PL znajdują się bardzo szybkie, produkcyjne drukarki marki Homer do druku sublimacyjnego i bezpośredniego na tekstyliach o szerokości zadruku 1,80 m oraz plotery marki Phoenix o szerokoś zadruku 3200 mm.

Szczególną uwagę klientów powinna zwrócić oferta firmy Transmatic. Można się tu spodziewać dużej rewolucji w polityce cenowej firmy. Więc jeśli szukasz kalandra sprawdź koniecznie ofertę API.PL.

„ Targi RemaDays to największe targi branżowe w Polsce. Firma API.PL jako jeden z czołowych dystrybutorów urządzeń i mediów do druku wielkoformatowego na tych targach zaprezentuje najciekawsze rozwiązania ze swojej oferty. Zależy nam jednak aby nasi klienci poza sprawdzonymi i wysokiej jakości produktami otrzymali również dużą dawkę wiedzy na temat ich zastosowania a czasami nawet gotowy pomysł na biznes. Dlatego warto odwiedzić targi RemaDays i nasze stoisko.”  -  podsumowuje Mariusz Wasiak, Marketing Manager w firmie API.PL.

Zapraszamy na stoisko API.PL od 15 do 17 lutego do Nadarzyna  - Hala F, Stoisko S19.  

DRUKARKA ZA PROJEKT - ROZSTRZYGNIęCIE KONKURSU

 

Konkurs na projekt koszulki z API.PL i DRUKIEM rozstrzygnięty!

Nasze jury postanowiło nagrodzić 2 projekty: 

1 miejsce i nagrodę główną drukarkę EPSON WF-5620 (drukarkę wielofunkcyjną 4w1) oraz bon o wartości 500 zł netto na zakupy w API.PL wygrał projekt Michała Szczygła z firmy Kams Technologies

2 miejsce i bon o wartości 800 zł netto na zakupy w API.PL wygrał projekt Ewy Słowiańskiej z firmy Ehomi

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim pozostałym dziękujemy za udział. Postaramy się dla każdego uczestnika (jeżeli przesłany plik spełniał wymogi techniczne) wysłać gotową koszulkę z jego własnym projektem.

Zapraszamy również na naszego FB gdzie znajdziecie wiecej informacji.

KONKURS "DRUKARKA ZA PROJEKT"

Konkurs

Zaprojektuj koszulkę z API.PL i DRUKIEM w tle i wygraj 500 + EPSON WF-5620 (drukarkę wielofunkcyjną 4w1).

No co dzień Twoja firma drukuje, projektuje koszulki? Zaprojektuj jedną dla nas! Wykaż się kreatywnością, nawiąż do druku wielkoformatowego oraz wykorzystaj logo API.PL i wygrywaj nagrody. Pamiętaj aby projekt przygotować prawidłowo pod jedną z technologii druku (DTG / sublimacja) wykorzystywaną do druku na gotowych produktach tekstylnych. 

W zakres zgłoszenia wchodzi projekt na koszulkę w formacie TIFF (w przestrzeni RGB) oraz wizualizacja jego wykorzystania na gotowym produkcie

Zasady:

 • Termin przysyłania prac: 13.02.2017
 • Ogłoszenie wyników i odbiór nagród: 16.02 godz. 13:00
 • Miejsce ogłoszenia wyników: stoisko API.PL (Targi RemaDays, Nadarzyn, stoisko S19/F)
 • Nagrodzone i wyróżnione projekty przechodzą na własność API.PL – projekt
 • Nagrody:
  • 1. miejsce: EPSON WF-5620 + Bon na zakupy w API.PL w wysokości 500 PLN netto
  • 2. miejsce: Bon na zakupy w API.PL w wysokości 800 PLN netto
  • 3. miejsce: Bon na zakupy w API.PL w wysokości 500 PLN netto
  • wyróżnienia: Bon na zakupy w API.PL w wysokości 200 PLN netto

Zapoznaj się z Regulaminem konkursu oraz pobierz logo Organizatora.

Masz pytania skontaktuj się z nami: +48 533 790 740, mariusz.wasiak@api.pl.

 

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DRUKU NA GOTOWYCH PRODUKTACH TEKSTYLNYCH

Warsztaty druku API.PL zaprasza na Warsztaty druku na gotowych produktach tekstylnych

W ramach warsztatów poznasz:

 • technologie, które pozwalają znakować gotowe produkty 
 • rodzaje i zastosowanie podłoży tekstylnych (gotowe wyroby tekstylne)
 • na żywo przetestujesz techniki druku w wybranych technologiach (DTG, sublimacja, termotransfer)
 • omówisz indywidualne potrzeby Twojej firmy

 

Warunki uczestnictwa:

 • koszt: udział bezpłatny (ilość miejsc ograniczona)
 • dla każdego uczestnika zestaw gadżetów
 • czas trwania: 1h
 • termin: 15, 16, 17.02.2017 godzina 12:00
 • miejsce: Targi RemaDays, Nadarzyn , stoisko API.PL - S19 hala F