Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


szerokość pasa
61cm
długość komory grzewczej
114cm
doskonała izolacja termiczna
CoolSkin®
Economax D

Doskonała suszarka dla małych i średnich warsztatów drukarskich o zaskakująco wysokiej wydajności, niewielkich gabarytach i przystępnej cenie.

Cechuje się najwyższą sprawnością energetyczną w swojej klasie. Zastosowanie izolacji termicznej typu CoolSkin® zapobiega przedostawaniu się ciepła do otoczenia i pozostawia obudowę chłodną w dotyku.

Economax D w wersji podstawowej posiada:

  • dwa wysokowydajne panele grzewcze i może być wyposażony w dodatkowy trzeci panel
  • regulację wysokości paneli względem konwejera, pozwalającą na zwiększenie efektywności i redukcję kosztów jednostkowych produkcji
  • wytrzymały i niezawodny silnik
  • wytrzymały na temperaturę pas transportowy pokryty teflonem
  • regulację temperatury, która umożliwia ograniczenie poboru mocy w trakcie rozruchu suszarki
  • działający w sposób ciągły kontroler PID, który spełnia funkcję bardzo dokładnego termostatu, utrzymując temperaturę pracy suszarki na zadanym poziomie z dokładnością do 1st. C
  • panel sterujący, który zapewnia kontrolę i monitoring prędkości i temperatury konwejera; kontrola i sterowanie temperatury odbywają się cyfrowo

Otwarcie wejścia i wyjścia suszarki można ręcznie regulować. Wały prowadzące pas transportowy są baryłkowato zakończone, co zapewnia poprawne centrowanie pasa. Sekwencja automatycznego wyłączania utrzymuje konwejer i silnik wyciągu w działaniu do momentu ochłodzenia komory suszącej.

Economax D jest solidną suszarką zaprojektowaną na długie lata pracy. W połączeniu z manualnymi maszynami drukarskimi M&R oraz systemami szybkiego pasowania takimi jak Tri- Loc® Economax D znajduje idealne zastosowanie w małych i średnich przedsiębiorstwach.

 

Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.

Kontakt