Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


szerokość pasa
61cm
długość komory grzewczej
114cm
doskonała izolacja termiczna
CoolSkin®
Economax D

Doskonała suszarka dla małych i średnich warsztatów drukarskich o zaskakująco wysokiej wydajności, niewielkich gabarytach i przystępnej cenie.

Cechuje się najwyższą sprawnością energetyczną w swojej klasie. Zastosowanie izolacji termicznej typu CoolSkin® zapobiega przedostawaniu się ciepła do otoczenia i pozostawia obudowę chłodną w dotyku.

Economax D w wersji podstawowej posiada:

  • dwa wysokowydajne panele grzewcze i może być wyposażony w dodatkowy trzeci panel
  • regulację wysokości paneli względem konwejera, pozwalającą na zwiększenie efektywności i redukcję kosztów jednostkowych produkcji
  • wytrzymały i niezawodny silnik
  • wytrzymały na temperaturę pas transportowy pokryty teflonem
  • regulację temperatury, która umożliwia ograniczenie poboru mocy w trakcie rozruchu suszarki
  • działający w sposób ciągły kontroler PID, który spełnia funkcję bardzo dokładnego termostatu, utrzymując temperaturę pracy suszarki na zadanym poziomie z dokładnością do 1st. C
  • panel sterujący, który zapewnia kontrolę i monitoring prędkości i temperatury konwejera; kontrola i sterowanie temperatury odbywają się cyfrowo

Otwarcie wejścia i wyjścia suszarki można ręcznie regulować. Wały prowadzące pas transportowy są baryłkowato zakończone, co zapewnia poprawne centrowanie pasa. Sekwencja automatycznego wyłączania utrzymuje konwejer i silnik wyciągu w działaniu do momentu ochłodzenia komory suszącej.

Economax D jest solidną suszarką zaprojektowaną na długie lata pracy. W połączeniu z manualnymi maszynami drukarskimi M&R oraz systemami szybkiego pasowania takimi jak Tri- Loc® Economax D znajduje idealne zastosowanie w małych i średnich przedsiębiorstwach.

 

Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.

Kontakt