Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


szerokość pasa
91cm, 122cm, 152 cm
długość komory grzewczej
183 cm, 305 cm
najbardziej przystępna suszarka do tekstyliów firmy M&R
Fusion

Seria tuneli suszących charakteryzująca się prostotą obsługi, ekonomią pracy i przystępną ceną. Są dedykowane dla małych firm skupionych na druku ręcznym oraz dla średnich warsztatów automatycznych. Dostępne są trzy szerokości konwejera: 91 cm, 122 cm, 152 cm, oraz dwie szerokości komory grzewczej 183 cm i 305 cm.

Izolacja suszarki ogranicza przedostawanie się ciepła do otoczenia, a ciepło zatrzymywane w komorze grzewczej redukuje zużycie energii. Duża szybkość suszenia oraz wysoka produktywność zmniejszają jednostkowe koszty produkcji.

Suszenie odbywa się z zastosowaniem paneli grzewczych z możliwością regulacji wysokości względem konwejera. Wytrzymały, niezawodny silnik napędza odporny na wysoką temperaturę pas transportowy pokryty teflonem. Sterowanie oraz kontrola temperatury odbywają sie cyfrowo. Elektroniczny kontroler błyskawicznie reaguje na zmiany temperatury i utrzymuje jej stały  poziom w granicy 1st.C od wartości zadanej.

Otwarcie wejścia i wyjścia suszarki można ręcznie regulować. Wały prowadzące pas transportowy są baryłkowato zakończone, co zapewnia poprawne centrowanie pasa. Sekwencja automatycznego wyłączania utrzymuje konwejer i silnik wyciągu w działaniu do momentu ochłodzenia komory suszącej.

Po złożeniu nóg suszarkę mozna transportować przez wąskie przejścia o szerokości 78 cm.

Fusion jest solidną suszarką zaprojektowaną na długie lata pracy. W połączeniu z manualnymi maszynami drukarskimi M&R oraz systemami szybkiego pasowania takimi jak Tri- Loc® Fusion znajduje idealne zastosowanie w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.

Kontakt