Dział sprzedaży:

Aleksandrów Łódzki tel. 42 250 55 95
Warszawa tel. 22 812 06 80
Chorzów tel. 32 241 65 14
Szczecin tel. 791 222 080
Wrocław tel. 665 307 407
Poznań tel. +48 61 849 88 87
serwis ploterów tel. 790 222 395


Zadaj pytanie - oddzwonimy


Zapisz się, aby otrzymywać Newsletter


Informacje zamieszczone na stronie internetowej API.PL oraz w katalogach, cennikach i prospektach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie informacje o produktach i zaproszenie do składania zamówień.


ZłOTY MEDAL DLA PLOTERA HANDTOP!

Miło nam zakomunikować, że po raz kolejny plotery UV marki HandTop zostały docenione przez Jury Targów Festiwal Druk Złotym Medalem w konkursie na Innowacyjny produkt 2017

Nagrodzony ploter UV to model HandTop HT2512 UV, w którym poza wieloma udoskonaleniami poprawiającymi jakość użytkowania urządzenia został wprowadzony nowy schemat rozkładu głowic - 3x3 dla głowic Ricoh i 2x5 dla głowic Kyocera wsparty dedykowanym ustawieniem lamp LED.

Ploter HandTop HT2512 UV z innowacyjnym zastosowaniem 3 rzędów głowic Ricoh pozwala w jednym przebiegu karetki położyć poddruk białym atramentem, zadruk CMYK oraz uszlachetnić wydruk lakierem. Ta innowacja wsparta jest specjalnym rozłożeniem lamp LED, które pozwala uzyskać optymalny efekt jakości uszlachetniania lakierem przy minimalizacji ilości zabrudzeń.
To już kolejna nagroda za innowacje dla ploterów HandTop na przestrzeni kilku ostatnich lat. W tym roku model HandTop HT3020 UV został nagrodzony na targach RemaDays, a teraz kolejne innowacje zyskały uznanie Jury Festiwalu Druku.  Efekt uszlachetniania lakierem zrobił wrażenie nie tylko na Jury targów. Odwiedzający Festiwal Druku również doceniali jakość, precyzje ale również szybkość w jakiej można uzyskać takie efekty. 
Stoisko dedykowane marce HandTop było kluczowym punktem prezentacji oferty firmy API.PL na Targach Festiwal Druku 2017.

"Druk UV to ważny segment druku wielkoformatowego, który ciągle się rozwija i udoskonala. Marka HandTop to jakościowe urządzenia, w których zastosowane innowacje mają dać przewagę rynkową naszym klientom. Dotyczy to zarówno niezawodności, jakości i stabilności prac produkcyjnych jak również przyspieszenia druku oraz łatwości zastosowania nowych efektów, którymi można zaskoczyć klienta końcowego. Kolejne nagrody i bardzo pozytywne opinie klientów potwierdzają prawidłowy rozwój tej marki na polskim rynku, który jest wspierany profesjonalną i szybką obsługą serwisową, którą zapewnia firma API.PL." - podsumowuje Mariusz Wasiak Marketing Manager w API.PL