Rośnie biznes API.PL – potwierdzeniem ranking Gazele Biznesu 2020

Dziennik „Puls Biznesu” potwierdził przynależność API.PL Sp. z o.o. do elitarnego klubu Gazel Biznesu, tj. grona najdynamiczniej rozwijających się firm w 2020 roku.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Ranking prezentuje wyniki finansowe spółek (przychody), wzrost ich biznesu rok do roku oraz wielkość zatrudnienia w danym roku. Na tle innych firm z branży wypadamy bardzo korzystnie. W ciągu ostatnich 10 lat, tj. od chwili kiedy API.PL jest uwzględniana w rankingu, nasz biznes wzrósł blisko 10-krotnie, a zatrudnienie podwoiło się. Tak znaczący rozwój firmy był możliwy dzięki przemyślanej strategii biznesowej oraz zaangażowaniu pracowników, współpracowników oraz kontrahentów.

Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju firmy, serdecznie dziękujemy za włożoną pracę!

gazele biznesu certyfikat