API.PL na Festiwalu Marketingu i Druku 2021

Kompleksowe rozwiązania w druku wielkoformatowym, sitodruku oraz druku na tkaninach – w tym autorskie rozwiązania w transferze DTF, a także warsztaty ze zdobienia tekstyliów to oferta, którą API.PL przygotowała na tegoroczną edycję targów Festiwal Marketingu i Druku.
Zakończyliśmy już przyjmowanie zapisów na warsztaty.

Festiwal Marketingu i Druku odbywa się w dniach 15-16 września 2021r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) – stoisko H16. Na stoisku zaprezentowane zostaną:

Na stoiku EPSON POLSKA (stoisko F16) zaprezentowane będą drukarki japońskiej marki, dostępne w ofercie API.PL:

 • Epson SC-R5010 NOWOŚĆ!
  64-calowe urządzenie do druku ekologicznymi atramentami żywicznymi, przeznaczone do produkcji szybkoschnących i odpornych na zadrapania i rysy obrazów o wyrazistych kolorach, które można drukować na różnych nośnikach (np. winyl, banery, tekstylia, płótna, tapety, folie), w tym niepowlekanych, za pomocą atramentu żywicznego. Więcej…
 • Epson SC-F3000 NOWOŚĆ!
  nowoczesne urządzenie, przeznaczone do drukowania bezpośrednio na odzieży (Direct to Garment, DTG). Drukarka zaprojektowana została z myślą o wysokiej wydajności. Oferuje wysoką dokładność i szybką realizację zamówień. Umożliwia nanoszenie skomplikowanych wzorów na różnorodne ubrania bawełniane w jasnych i ciemnych kolorach. Więcej…
 • Epson SC-F9400H
  64-calowa drukarka sublimacyjna to produkty serii F, przeznaczone do szybkiego, wysokonakładowego drukowania na odzieży, tkaninach, miękkich szyldach i innych materiałach promocyjnych. Drukarki charakteryzuje się szeroką przestrzenią barwną dzięki zastosowaniu dodatkowych, fluoroscencyjnych atramentów: żółtego i różowego. Więcej…
 • Epson SC-S80610
  64-calowa drukarka ekosolwentowa wyposażona jest w podwójną głowicę PrecisionCore TFP.  z dodatkowymi kolorami: pomarańczowy, czerwony, metaliczny i biały. Zestaw 9-kolorowego atramentu Epson UltraChrome GS3 (C,M,Y,K,Lc,Lm,Lk,R,Or), które zapewnią wyjątkową jakość druku fotograficznego, trwałość oraz niesamowity gamut kolorystyczny. Więcej…
 • Epson SC-V7000 – NOWOŚĆ!
  Pierwsza drukarka wielkoformatowa UV firmy Epson, która umożliwia twórcom oznakowań i ekspozycji poszerzenie portfolio produktów. Drukarka posiada płaski stół, 10-kolorowy zestaw atramentów oraz solidną konstrukcję.

Zapraszamy do udziału w warsztatach pn. Akademia Zdobienia Tekstyliów organizowanych przez API podczas Festiwalu Marketingu i Druku 2021.

Miejsce:             stoisko API (H16) – STREFA WARSZTATÓW
Termin:             15 i 16 września 2021
Godzina:           10:45 – 15:30

AGENDA:

10:45    – powitanie uczestników, wprowadzenie w tematykę warsztatów.
11:00    – zdobienie tekstyliów foliami termotransferowymi FLEX i FLOCK (koszulki tshirt i torby).
12:00    – termotransfer z drukarkami OKI 8432WT (z białym tonerem) –  zdobienie koszulek tshirt, toreb tekstylnych i papierowych oraz drewna i kolorowych kubków.
13:00    – przerwa.
13:15    – zdobienie tekstyliów drukiem sublimacyjnym – nadruki na podłożach tekstylnych przy użyciu drukarek Epson SC-F500 i SC-F100 (ściereczki do okularów, gotowe kominy, itp.).
14:15    – druk DTG (bezpośredni druk na tekstyliach z drukarkami Epson – seria SC-F) oraz transfer DTF.
15:30    – podsumowanie, zakończenie.

Zakończyliśmy już przyjmowanie zapisów na warsztaty.

REJESTRACJA NA TARGI