Ruszamy z 5 edycją Akademii Technologii Zdobienia! Zapisz się już dziś! Zagłosuj na miejsce warsztatów blisko Twojej firmy!

Edycja wiosna 2023 Akademii Technologii Zdobienia to już piąty cykl spotkań dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swój biznes.

Chcesz samodzielnie przetestować różne techniki druku? Szukasz inspiracji? Z pomocą przychodzi wiosenna edycja Akademii Technologii Zdobienia!

Ta edycja jest wyjątkowa – spotkania odbędą się tym razem nie w naszych showroom-ach, ale blisko Was – wg zgłoszonych wcześniej lokalizacji … i tutaj niespodzianka – głosowanie na 3 miejsce warsztatów!

Już w marcu pierwsze spotkanie warsztatowe w Poznaniu, w kwietniu spotykamy się w Trójmieście, a w maju warsztaty zorganizujemy w mieście/miejscu, na które zagłosuje najwięcej osób na naszym profilu FB! GŁOSOWANIE* – TUTAJ

Na warsztatach prezentujemy wiele technik zdobienia i znakowania tekstyliów oraz gadżetów reklamowych. Biorąc udział w naszej akademii, poznasz techniki druku sublimacyjnego, DTF, DTG, termotransferu tonerowego i druku przy użyciu folii flex. Pod okiem profesjonalistów samodzielnie przetestujesz druk różnymi technikami i poznasz najświeższą wiedzę z zakresu poligrafii.

Akademia technologii zdobienia 3

Nasza firma posiada wieloletnie, bogate doświadczenie w druku na tekstyliach oraz gadżetach reklamowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania do druku i zdobienia tkanin. Szeroka oferta obejmuje urządzenia, akcesoria i podłoża do sublimacji, druku DTF i DTG, termotransferu tonerowego oraz do aplikowania folii termotransferowych. Cykl warsztatów Akademii powstał, abyśmy mogli dzielić się wiedzą i inspirować firmy z branży do wdrażania nowych rozwiązań.

Warsztaty odbędą się w następujących terminach:

· Poznań – 29.03.2023 – ZAPISUJĘ SIĘ

· Trójmiasto – 19.04.2023 – ZAPISUJĘ SIĘ

· Twoja miejscowość – głosowanie na 3 miejsce warsztatów! – 17.05.2023 – GŁOSUJĘ*

Koszt udziału w warsztatach wynosi 149 pln netto / osobę.

Warsztaty trwają jeden dzień i odbywają się w godzinach 9:00 – 15:00. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma od nas wydruki do samodzielnego testowana, próbki podłoży, a także VOUCHER o wartości 150 pln na zakup produktów z oferty API.PL za kwotę min. 1 500 pln.

Aby zapisać się na warsztaty, należy kliknąć w odnośnik w znajdujących się powyżej terminach i lokalizacjach oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapisany uczestnik ma obowiązek uiścić opłatę w wysokości 149 pln netto (183,27 pln brutto) na konto API.PL: 51 1140 1108 0000 4573 2200 1001 – na podstawie faktury proforma, przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. W tytule przelewu prosimy wpisać: „opłata za udział w Akademii Technologii Zdobienia”.

Ilość miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W warsztatach mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby z jednej firmy.

Pamiętajcie o głosowaniu na trzecią lokalizację warsztatów – zagłosuj już dziś! GŁOSUJĘ*

Do zobaczenia na warsztatach!

👇Obejrzyj film z edycji Jesień 2021👇

1A6A8318 Easy Resize.com

👇Obejrzyj film z edycji Wiosna 2022👇

DSC05458 Easy Resize.com

*Zasady głosowania

  1. Głosowanie odbywa się na profilu API.PL https://www.facebook.com/AllPrintingInnovations
  2. Głosujesz umieszczając nazwę miejscowości pod postem z informacją o uruchomieniu wiosennej edycji Akademii Technologii Zdobienia
  3. Wygrywa miejscowość z największą liczbą głosów
  4. W przypadku równiej liczby głosów wygrywa miejscowość, która pojawiła się w komentarzu jako pierwsza, z tych najczęściej typowanych
  5. Głosowanie odbywa się w dniach: 7.03.2023 do 26.03.2023
  6. Ogłoszenie wyników głosowania nastąpi na profilu API.PL https://www.facebook.com/AllPrintingInnovations  w dniu 28.03.2023.  W tym dniu uruchomiony zostanie formularz zapisów na 3 termin.