API.PL na Targach RemaDays 2019

 

Zapoznaj się z relacją API.PL z największych targów reklamy i druku w Polsce – Remadays 2019!

Od 13 do 15 lutego w Nadarzynie na 3 stoiskach prezentowaliśmy najnowsze trendy i rozwiązania w druku reklamowym i tekstylnym.

Stoisko N19 – druk reklamowy:

 • Moc mediów do druku – bardzo dynamicznie rozwijającej się grupy towarowej w naszej ofercie
 • Premierowe rozwiązania dla druku UV: zupełnie nowe marki ale i sprawdzone i cenione urządzenia
 • Drukarki światowego lidera w druku ekosolwentowym oraz urządzenia wspomagające
 • Druk przemysłowy na tekstyliach reklamowych

 

Plotery do druku UV to ważna pozycja w ofercie API.PL.
Naszym sztandarowym partnerem w tym zakresie od wielu lat jest marka HANDTOP, zatem na naszym stoisku nie mogło zabraknąć topowego modelu z płaskim stołem HandTop HT2512 UV z 3 rzędami głowic.
To sprawdzone i docenione rozwiązanie pokazujące możliwości tej marki.

 

Untitled 1 1
Untitled 2
Untitled 3

Nowością w naszej ofercie jest marka PLAMAC– to bardzo solidne urządzenia budowane przez zespół posiadający ponad 15 letnie doświadczenie w tym zakresie.
Na naszym stoisku testom został poddany model hybrydowy Hunter 2000 UV z innowacyjną , 6 rzędową karetką, która umożliwia instalację do 9 głowic drukujących w konfiguracji kolorystycznej CMYK+Lc+Lm+White/Varnish.

Plotery sublimacyjne serii EPSON SureColor SC-F to markowe i niezawodne rozwiązanie zarówno dla małej jaki i  średniej sublimacji. Jakość oraz kompleksowa oferta firmy API.PL w tym zakresie gwarantuje wysoką produktywność i niezawodność.

W obszarze druku 3,2m oferujemy plotery marki GongZheng – super sprawdzające się w przypadku druku tkanin flagowych.

Untitled 4

Media do druku to bardzo dynamicznie rozwijający się asortymentem w ofercie API.PL.
Współpraca z firmami DECAL, DRYTAC, Guandong oraz media własnej marki VESLINE dają szeroką gamę mediów do druku łączących wysoką, przetestowaną przez nas jakość oraz atrakcyjność cenową.

W tym roku dzięki ofercie firmy Dyskret w naszej ofercie znalazły się również media do druku offsetowego oraz media specjalistyczne.

Untitled 6
Untitled 7

Lider w  druku ekosolwentowym – firma EPSON z serią SureColor SC-S to niewątpliwie as w naszej ofercie. Wieloletnie partnerstwo z firmą EPSON, setki wdrożeń tych urządzeń w Polsce i jakość która wyznacza trendy – nic dodać nic ująć.

W druku reklamowym – ekosolwentowym mamy się czym pochwalić. Poza współpracą z firmą EPSON naszym klientom zapewniamy wszystkie niezbędne urządzenia dodatkowe takie jak laminatory rolowe (premierę na RemaDays 2019 miała nowa wersja laminatora rolowego EcoRoll), laminatory stołowe Lamidesk, plotery tnące (Summa, Graphtec i Jwej) oczkarki i stojaki na media firmy Plastgrommet oraz szeroki wybór podłoży do druku i laminatów.

 

 

 

Stoisko N27 – druk na tekstyliach:

 • Sitodruk w druku na tekstyliach oraz wsparcie procesów w druku sitodrukowym
 • Druk bezpośredni i termotransferowy na gotowych produktach
 • Folie termotransferowe i ich zastosowanie
Untitled 8
Untitled 10
Untitled 9

Urządzenia do druku sitodrukowego firmy M&R (karuzele, tunele, podsuszarki) to oczywiście kluczowe elementu tej technologii, które można było oglądać na naszym stoisku tekstylnym.

Ale urządzenia to nie wszystko. Wraz z firmą Rutland prezentowaliśmy farby wodne do transferu, silikonowe i plastizole tego renomowanego producenta.

Duże zainteresowanie na naszym stoisku wzbudzały również:

 • Innowacyjny system Easiway chemii do czyszczenia sit
 • Sebek Inks – nowe  farby rozpuszczalnikowe w naszej ofercie
 • Kompleksowe rozwiązania do separacji

API.PL zostało partnerem firmy OKI w zakresie drukarek do druku termotransferowego co na targach RemaDays 2019 zaowocowało prezentacją 2 modeli tego producenta:

 • Oki Pro8432WT – profesjonalna drukarka A3 z białym tonerem od ozdabiania odzieży.
 • Oki Pro9541dn – drukarka kolorowa A3 z dodatkiem białego lub przezroczystego koloru dodatkowego.

 

 

Na naszym stoisku druku na tekstyliach nie mogło również zabraknąć drukarki EPSON SureColor SC-F2100 sprawdzonego rozwiązania do druku DTG na podłożach naturalnych oraz szerokiej gamy folii flexi dealnych do zdobieniu gotowych produktów tekstylnych.

Untitled 11jpg
Untitled 12
Untitled 13

Stoisko R33 – wykorzystanie druku w produkcji gadżetów reklamowych:

Prezentacja gadżetów reklamowych oraz urządzeń do ich produkcji: smycze reklamowe, magnesy, naklejki, gadżety adhezyjne i wiele innych

Sunthinks SG1513 to nowy ploter UV w naszej ofercie. Jest nowoczesnym modelem wielozadaniowej drukarki typu flatbed, bazującej na technologii atramentów utrwalanych światłem UV LED. Solidna konstrukcja, sprawdzone i niezawodne głowice drukujące Ricoh Gen5 oraz innowacyjne rozwiązania stawiają urządzenie w pierwszej linii z wiodącymi produktami tego typu dostępnymi na rynku.

W najnowszej odsłonie tej drukarki zastosowano 3 rzędową karetkę, która umożliwia zainstalowanie od 2 do 5 głowic drukujących i pracę w konfiguracji W+CMYK+V. Pole zadruku w tym modelu to 150 x 130 cmoraz możliwości druku na przedmiotach o wysokości nie przekraczającej 150 mm.

 

Kolejna nowość w naszej ofercie! Zamysłem przyświecającym pracy nad tworzeniem plotera JWEI LST-0604-RM było dostarczenie w pełni zautomatyzowanego systemu przeznaczonego do cięcia i bigowania materiałów miękkich o gramaturze do 600 gram takich jak papier i tektura oraz innych materiałów miękkich o gramaturze do 400 gram np. karton, i folia magnetyczna. Ploter dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowaniu odpowiednich  narzędzi umożliwia automatyczną pracę w zakresie cięcia na wylot, nacinania i bigowania

Untitled 14
Untitled 15
Untitled 16

I na koniec należy wspomnieć o kolejnym nowym asortymencie w ofercie API.PL: ofercie dla firm produkujących smycze reklamowe. Poza drukarkami, kalandrami, atramentem , papierem sublimacyjnym w naszej ofercie są wysokiej jakości karabińczyki oraz taśmy do produkcji smycz reklamowych.

 

 

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoiska na tegoroczych targach serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszych rozmów.