API.PL na targach RemaDays i Promo Show!

Po raz kolejny uczestnicy targów będą mogli spotkać się z nami i przedyskutować potencjalne kierunki rozwoju swoich biznesów. API.PL pojawi się na stoiskach Epson Polska na targach RemaDays i Promo Show – Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku.

Na stoiskach zostaną zaprezentowane rozwiązania z zakresu druku na tekstyliach, reklamowego druku wielkoformatowego, druku pigmentowego, druku etykiet i małoformatowych technologii zdobienia.

Zapraszamy na spotkania na stoiskach:

  • RemaDays, 1 – 3.02.2023 (środa – piątek), stoisko F3.35. Lokalizacja: Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn.
  • Promo Show, 8 – 9.02.2023 (środa – czwartek), stoisko B1. Lokalizacja: Warszawskie Centrum EXPO XXI, Warszawa.

Odbierz bezpłatne bilety na Promo Show i RemaDays.

API na targach PromoShow i RemaDays

Jakie urządzenia zaprezentujemy na targach?

W technologii druku na tekstyliach zaprezentujemy nowoczesne drukarki DTG marki Epson SureColor SC-F2100 i SC-F3000. Drukarki z tej serii są przeznaczone do druku bezpośredniego na bawełnie, wyróżniają się wysoką wydajnością i dokładnością nadruków. Uczestnicy także będą mogli dowiedzieć się więcej o bezpośrednim druku pigmentowym (metrażowym) na bawełnie i dedykowanej tym produkcjom linii– Epson Monna Lisa™ .

Na stoisku zobaczycie Państwo również NOWOŚĆ w sublimacji Epson SC-F6400H , czwartą generację drukarek przeznaczonych do małych lub średnich nakładów. Dzięki opcjom zastosowania dodatkowych 2 kolorów (rozszerzających przestrzeń barwną) można drukować z dodatkowymi kolorami pomarańczowym i fioletowym,
zmniejszyć ziarnistość grafik dzięki kolorom Light Cyan i Light Magenta, lub drukując przy użyciu prawdziwie fluorescencyjnych atramentów w kolorze różowym i żółtym, pobudzić wyobraźnię odbiorców.  Dla firm zainteresowanych wzrostem wydajności w sublimacji zachęcamy do poznania największej drukarki w tej linii 76-calowej drukarki EPSON SureColor SC-F10000.

Wśród urządzeń do wielkoformatowych produkcji reklamowych pojawią się znane i sprawdzone rozwiązania.  Profesjonalne drukarki ekosolwentowe SC-80410 i SC-40610 do wymagających produkcji reklamowych. Drukarka SC-V7000 drukująca w technologii UV oraz najnowsze rozwiązanie do druku atramentami żywicznymi na bazie wody EPSON SureColor SC-R5010. Poza urządzeniami do druku zaprezentujemy również plotery tnące przeznaczone do precyzyjnego cięcia podłoży po druku – GRAPHTEC FC9000 140 i Summa S2 160T.

Na targach będzie również można porozmawiać z doradcami na temat oferowanych przez API.PL podstawowych i specjalistycznych podłoży do druku, niezastąpionych w reklamie i produkcjach materiałów wspierających sprzedaż.  Zaprezentujemy takie marki jak Hexis, General Formulation, Oppboga, Decal, DRYTAC, Aslan, SMS, Vesline, MOLCO.

Wśród urządzeń do produkcji reklamowych nie mogło zabraknąć drukarek do etykiet! Na stoisku przedstawimy 4 linie produktowe do druku kolorowych etykiet. Wśród prezentowanych urządzeń znajdą się modele Epson ColorWorks C3500, NOWOŚĆC4000, C6500Ae i C7500G. Każdy model oferuje szeroką gamę podłoży możliwych do zadruku, a także nadruk odporny na działanie wody, blaknięcie czy promienie UV. Pomożemy i doradzimy odpowiednie rozwiązanie do Państwa rodzaju i wielkości produkcji.

Kategorię małoformatowych technologii zdobienia będą reprezentować drukarki Epson F100 i F500 do małej sublimacji, oraz rozwiązania do cięcia marki Silhouette, dedykowanych do produkcji artykułów promocyjnych i personalizowanych prezentów oraz prac hobbystycznych.

Dodatkowo na stoisku EPSON Polska będzie można również zapoznać się z produktami do druku pigmentowego. Epson SureColor SC-T7700D to drukarka techniczna stworzona do różnych zastosowań, m.in.: precyzyjnego określania linii, dokładnego odwzorowywania kolorów i zabezpieczania projektów i rysunków AEC/CAD/GIS oraz szybkiego tworzenia dokładnych, kolorowych i bezpiecznych wydruków ( np. plakatów POS w żywych kolorach w handlu detalicznym). Zaprezentowana zostanie również seria kompaktowych drukarek fotograficznych, do wszechstronnej produkcji komercyjnej, druku wysokiej jakości zdjęć oraz produkcji szerokiej gamy produktów, tj. spersonalizowane książki fotograficzne, kartki i kalendarze – Epson SureLab SL-D1000 oraz minilab SureLab SL-D500 .

Serdecznie zapraszamy do spotkań i rozmów o rozwoju Państwa biznesu w oparciu o sprawdzone, wydajne i oferujące precyzyjne, wysokiej jakości wydruki rozwiązania EPSON!