Drukarka do etykiet OKI Pro1050 – nowy wymiar wydruku etykiet na żądanie w technologii LED!

 

Wiemy, że częstym problemem firm potrzebujących niskich i średnich nakładów kolorowych wydruków jest mała dostępność korzystnych cenowo ofert. Na rynku jest wiele urządzeń, jednocześnie niewiele z nich umożliwia druk, którego koszty dedykowanych nośników etykiet są niskie.

Firmy produkujące własne wyroby (np. kawa, wino, soki, kosmetyki) lub drukarnie, które szukają rozwiązania tego problemu dla swoich klientów, najczęściej nie mają świadomości, że istnieje drukarka, która łączy jakość z ekonomią.

OKI Pro1050 umożliwia druk pojedynczych etykiet (nawet 1 szt.!) i w zestawieniu z różnymi rodzajami urządzeń do druku etykiet spełnia wiele wymagań. Co więcej łączy w sobie prostą obsługę, doskonałą jakość druku i niski koszt etykiety (w segmencie nisko i średnio nakładowym). To jedno z niewielu urządzenie w tym segmencie cenowym, które umożliwia rentowny i szybki druk kolorowych etykiet na żądanie (nisko i średnio nakładowy).

6 46672103 pro1050 incl unwinder 34

Poniżej znajdziesz porównanie możliwości OKI Pro1050 z innymi dostępnymi na rynku drukarkami do etykiet.

tabela

Jak to możliwe, że jakość została połączona z ekonomią? Sercem urządzenia jest 5 (jedna dla każdego koloru) głowic LED, które są dużo precyzyjniejsze i prostsze w konstrukcji niż konkurencyjne moduły laserowe. Technologia ta pozwala uzyskać nadruk o wysokiej rozdzielczości, zapewnia wyraźne litery i mikrolinie nawet o wielkości 3px. Ponadto umożliwia uzyskanie gładkich półtonów i gradientów.

Wykorzystując druk CMYK + biały w jednym przebiegu, OKI Pro1050 może być używana do tworzenia wydruków na białych, kolorowych lub przezroczystych nośnikach. Druk jest możliwy na różnorodnych materiałach. Począwszy od papieru matowego i błyszczącego, po przezroczyste, matowe i błyszczące folie. Wszechstronność urządzenia daje także możliwość drukowania na mediach wyjątkowych: z fakturą, srebrnych, czarnych, fluorescencyjnych czy złotych.

Z OKI Pro1050 możliwy jest zadruk pełnej rolki w trybie „roll to roll”, lub dzięki wbudowanemu zespołowi tnącemu, cięcie etykiet na pojedyncze użytki. W konfiguracji z finisherem (np. VIRGO14PL) wykrawającym etykiety, tworzy pełną linię produkcyjną, bez ograniczeń jeśli chodzi o kształty i niskie nakłady etykiet.

Dodatkowo drukarka do etykiet posiada kilka trybów pracy: obsługuje rolkę ciągłą, etykiety sztancowane na rolce z black markiem lub z gapem.

Dzięki łatwości obsługi (drukarka nie wymaga specjalistycznej wiedzy i czasochłonnego szkolenia personelu a konfigurowanie nowych zadań zajmuje kilka minut) i niskim całkowitym kosztom utrzymania, to niedrogie urządzenie umożliwia bezproblemowe drukowanie wysokiej jakości etykiet, rozwój nowych usług w ramach już prowadzonej działalności, postęp firmy, a w efekcie wzrost zysków.

Od swoich klientów wiemy, że drukarka do etykiet OKI Pro1050 doskonale sprawdza się w wielu firmach, działających na rynku:

– chemii stosowanej w ogrodnictwie;
– narzędzi i chemii przemysłowej;
– olei i smarów samochodowych;
– kosmetyków;
– słodyczy;
– browarów, wina, wódki i innych alkoholi;
– produktów żywnościowych, napoi, kawy, herbaty, ziół, soków;
– karm dla zwierząt;
– wyrobów tytoniowych i e-papierosów.

Coraz częściej po OKI Pro1050 sięgają drukarnie, które chcą pomóc klientom w nisko i średnio nakładowych wydrukach dzięki czemu zwiększą zakres działalności firmy.

Button zapytaj o oferte e1674819158192