Folie do oznaczeń w czasie pandemii

Posiadamy w ofercie folie do oznaczeń samoprzylepne różnych typów, które doskonale sprawdzają się jako materiały informacyjne i ostrzegawcze. Z powodzeniem można drukować na nich komunikaty o konieczności zachowania zasad higieny i stosowania się do zaleceń sanitarnych. Konieczność zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego klientom sklepów i osobom odwiedzającym miejsca publiczne, wymusza stosowanie mediów do druku, które można aplikować zawsze i wszędzie.

Otwarte po długiej przerwie galerie handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe, apteki, banki, przystanki autobusowe i tramwajowe, czy ogólnodostępne toalety, to miejsca gdzie istnieje ryzyko zarażenia się koronawirusem. W tych miejscach priorytetem jest skuteczna komunikacja. Klienci muszą otrzymać jasny komunikat, w jaki sposób należy się zachowywać, aby nie narażać siebie i innych Ważną rolę, jako nośniki informacji pełnią w tym przypadku media do druku. Możliwość ich aplikacji, praktycznie na każdy rodzaj podłoża, w tym na szyby i inne powierzchnie gładkie czy również podłogi, sprawia że prowadzenie kampanii informacyjnych jest teraz proste i bezproblemowe.

Samoprzylepne folie do oznaczeń – aplikacja

Folie do oznaczeń samoprzylepne są łatwe w aplikacji, nawet dla osób nie posiadających doświadczenia w tym zakresie. Nie nastręczają również problemów przy ich usuwaniu z podłoża. Nie bez znaczenia jest również to, że po usunięciu nie pozostawiają śladów na podłożu. Dodatkową ich zaletą jest ich repozycjonowalność, czyli możliwość wielokrotnego przeklejania w inne miejsca.

Folie samoprzylepne idealnie nadają się do prowadzenia krótkotrwałych, doraźnych kampanii reklamowych, w których liczy się szybkość przygotowania, możliwość sprawnej zmiany nośników z przekazem oraz niskie koszty realizacji. Folie produkowane są z materiałów wysokiej jakości. To, plus możliwość ich zadruku różnymi technologiami (ekosolwent, lateks, UV, offset), zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia na nich projektów graficznych, dostosowanych do potrzeb marketingowych.

Folie do oznaczeń

Folie do oznaczeń

Media samoprzylepne

W ofercie posiadamy różne rodzaje folii, które ze względu na rodzaj warstwy klejącej, przeznaczone są do aplikacji na różne podłoża:

 • Vesline  Wallcatch White 115 E – folia z mikrossawkami , łatwa w aplikacji, trwała i nie pozostawia śladów. Zastosowanie: szyba, gładkie powierzchnie.
 • ClingZ – folia PP elektrostatyczna. Przylega do większości wewnętrznych powierzchni bez kleju. Zastosowanie: gładkie powierzchnie.
 • Spoton – folia PVC z kropkami kleju, aplikacja bez pęcherzyków powietrza, bez szkód dla powierzchni. Zastosowanie: szyba, gładkie powierzchnie, ściany tez tekstury.
 • Shop Sign (zadrukuj i naklej!) – antypoślizgowa, teksturowana folia antypoślizgowa, nie wymaga użycia laminatu. Zastosowanie: podłogi, gres.
 • Penstick – Bez kleju, bez śladu, bez problemu! Adhezyjna folia PVC, bez kleju przylega do gładkich, błyszczących powierzchni. Zastosowanie: szyba, gładkie, błyszczące powierzchnie.
 • Folia podłogowa OptiFloor z laminatem OptiFloor Lami Outdoor  – specjalnie zaprojektowana do aplikacji na nierównych powierzchniach, w obszarach zewnętrznych. Zastosowanie: chodniki, asfalt, beton.
 • Folia podłogowa GF 212 z laminatem antypoślizgowym GF 213 – usuwalna bez śladów w ciągu pół roku. Zastosowanie: podłogi wewnętrzne (gres).
 • GF 201 HTAPAE – polimerowa, matowa biała folia, z klejem kanalikowym o wysokiej przyczepności, również do podłoży o niskiej energii powierzchniowej. Zastosowanie: do podświetleń.
 • Decal Glass Decor BF Frosted Bubble Free – polimerowa szronionka z klejem kanalikowym – super efekt wizualny + łatwość aplikacji. Zastosowanie: do podświetleń

W ofercie posiadamy również citylighty:

 • Vesline Backlit Illuminate Film 205 E + MediaTac – doskonale rozprasza światło na całym obrazie. Wydruki mają żywe kolory, co sprawia, że grafiki umieszczone w kasetonach do podświetleń mają dobrą widoczność. Odpowiednia sztywność zapewnia bezproblemowy druk oraz łatwy montaż.
 • Citylight – GF 228 TransMark z General Formulations – translucentna folia z usuwalnym klejem. Do podświetlanych reklam. Bardzo dobrze przepuszcza i jednolicie rozprasza światło.

 

Oferta folii i laminatów dostępna jest TUTAJ.

Zapytanie ofertowe można złożyć przez FORMULARZ.

Folie do oznaczeń

Media do druku