Jak wybrać drukarkę do etykiet?

 

Stojąc przed wyborem drukarki do etykiet warto zwrócić uwagę na kilka elementów. Najczęściej klienci porównują takie parametry urządzeń jak: ilości etykiet drukowanych w ciągu miesiąca, podłoża na jakim są drukowane, trwałości na warunki atmosferyczne i chemiczne czy efektów wydruku jaki jest oczekiwany.

W obliczu niepewnych kosztów produkcji coraz częściej firmy szukają także niezależności od producentów etykiet.

Lokalni producenci, właściciele marek kraftowych, firmy szukające personalizacji wyglądu produktów, które chcą zwiększyć swoją konkurencyjność a jednocześnie potrzebują elastyczności w druku etykiet i możliwości wydruku nawet po kilka, kilkadziesiąt sztuk w kilka minut często spotykają się z wysokimi kosztami produkcji i długim czasem oczekiwania. Na rynku jest niewiele ofert, które potrafią trafnie odpowiedzieć na wszystkie oczekiwania.

Drukarka do etykiet oki

Coraz częściej firmy sięgają po urządzenia, które zapewnią im dużą elastyczność produkcji pozwalając im na szybsze zmiany treści etykiet a także szybkie dodruki. Dzięki czemu bez ponoszenia kosztów przygotowania nowego wzoru jako pierwsze mogą zmienić identyfikację wizualną produktu na półce. Wszechstronność urządzenia, łatwość w obsłudze, trwały druk na różnych podłożach, możliwość druku etykiet w siedzibie firmy zapewnia niewiele urządzeń na rynku.

Jedną z pierwszych drukarek w tym segmencie cenowym, które umożliwia rentowny i szybki druk kolorowych etykiet na żądanie (nisko i średnio nakładowy) jest OKI Pro1050.

Poniżej znajdziesz porównanie możliwości OKI Pro1050 z innymi dostępnymi na rynku drukarkami do etykiet.

tabela

Drukarki tonerowe LED OKI Pro 1050 obsługują szeroką gamę nośników, zarówno papierowych jak i syntetycznych, białych, czarnych, przezroczystych lub kolorowych. Wydruki etykiet odporne są na światło słoneczne, zarysowanie, lub chemię przemysłową (oleje, smary, alkohole).

Drukarka do etykiet OKI Pro 1050 jest bardzo łatwa w obsłudze, umożliwia rentowny druk na żądanie, bezpośrednio w siedzibie firmy i gwarantuje uzyskanie kreatywnych, spersonalizowanych i zachwycających efektów na etykiecie.

Button zapytaj o oferte e1674819158192