CENY SPECJALNE EPSON MONNA LISA ML-8000

Ceny specjalne Monna LIsa ML8000 750 x 525

Szukasz rozwiązania, które zapewni Ci niesamowitą jakość druku bezpośredniego na tkaninach i dzianinach bawełnianych? Chcesz, aby Twoje projekty wyróżniały się na tle konkurencji? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę!

 

Zapytaj o ofertę w cenach specjalnych

Przedstawiamy drukarkę EPSON Monna Lisa 8000 – prawdziwą perełkę w świecie druku bezpośredniego! To rewolucyjne rozwiązanie jest o 50% tańsze od innych dostępnych na rynku rozwiązań, o porównywalnych parametrach druku.
Teraz, możesz osiągnąć spektakularne rezultaty w bardzo atrakcyjnej cenie!

Dzięki naszej OFERCIE SPECJALNEJ na drukarki EPSON Monna Lisa 8000, teraz możesz rozpocząć przygodę z drukiem na bawełnie i innych materiałach z włókien naturalnych !

Co sprawia, że drukarka EPSON Monna Lisa 8000 jest tak niezwykła?

Przede wszystkim, jej precyzyjna technologia druku 8 głowicami PrecisionCore® Micro TFP, pozwala osiągnąć wyjątkową jakość i głębię kolorów, niezależnie od materiału, na którym drukujesz. Druk atramentami pigmentowymi GENESTA, certyfikowanymi OEKO-TEX, jest ekologiczny i bezpieczny dla końcowego użytkownika. Osiem, 4,73 calowych głowic wysokiej rozdzielczości, drukujących jedno lub dwukierunkowo, zapewnia szybką produkcję.

Więcej informacji o EPSON Monna Lisa ML-8000

ML 8000 Slajder

Wyobraź sobie możliwości, jakie daje to urządzenie!

Produkcja odzieży, dekoracje wnętrz, artykuły promocyjne – możliwości są niemal nieograniczone! Dzięki drukarce EPSON Monna Lisa 8000 Twoje projekty nabiorą wyjątkowego charakteru i jakości, której zazdroszczą inni.