Plotery tnące rolkowe

Plotery tnące są stosowane w poligrafii do nacinania lub wycinania liter i innych kształtów znakowania reklamowego lub modowego. Są to urządzenia  niezbędne w drukarniach, agencjach reklamowych czy też firmach zajmujących się znakowaniem odzieży do przygotowywania elementów do zdobienia m.in. koszulek, bluz, czapek oraz toreb, poduszek i wielu innych produktów tekstylnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo plotery tnące rolkowe renomowanych producentów innowacyjnych rozwiązań do cięcia, wyznaczającego na rynku standardy jakości, precyzji i szybkości cięcia. Obszary zastosowania ploterów tnących to opakowania, wystrój wnętrz, reklama zewnętrzna, POS, oznakowania, folie oraz bardzo szeroko pojęte znakowanie tekstyliów – moda, sport, tekstylia techniczne.​

Solidność, której możesz zaufać

API.PL jest dystrybutorem ploterów rolkowych światowych marek GRAPHTEC oraz SUMMA dostarczanych do firm reklamowych i produkcyjnych.

Plotery Tnące Rolkowe1

 

Plotery tnące rolkowe GRAPHTEC

Plotery tnące japońskiej marki Graphtec to jedne z najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych urządzeń do cięcia. Flagowe modele Graphtec to serie CE7000 oraz FC9000, szanowane na całym świecie ze względu na niezawodność i precyzję cięcia materiałów zarówno drukowanych, jak i niezadrukowanych. Przeznaczone są dla profesjonalistów, którzy potrzebują wydajnego i niezawodnego urządzenia do codziennej ciężkiej pracy z najtrudniejszymi materiałami używanymi w branży reklamowej i przemyśle.

Cechy szczególne grupy:

 • Dostępne różne rodzaje cięcia: nadcinanie, cięcie „na wylot”, perforacja.
 • ARMS 8.0 – czujnik umożliwiający odczytywanie kolorowych paserów, na kolorowych foliach
 • USB Data – możliwość pobierania plików do cięcia z zewnętrznej pamięci USB
 • Barcode – automatyczne rozpoznawanie projektu na podstawie kodu kreskowego i pobieranie pliku do cięcia z zewnętrznej pamięci
 • Możliwość wycinania nawet poza obszarem znaczników

 

Ploter Tnacy Graphtec FC9000 Ogolen

Dostępne produkty

Plotery tnące rolkowe    SUMMA

Plotery tnące belgijskiej marki SUMMA, renomowanego producenta innowacyjnych rozwiązań do cięcia, wyznaczającego na rynku standardy jakości, precyzji i szybkości cięcia. Obszary zastosowania ploterów Summa to opakowania, wystrój wnętrz, reklama zewnętrzna, POS, oznakowania, folie oraz bardzo szeroko pojęte znakowanie tekstyliów – moda, sport, tekstylia techniczne.

Gama produktów obejmuje serie SUMMA S One ™, SUMMA S CLASS seria T i Seria D.

Cechy szczególne grupy:

 • Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do zarządzania przepływem pracy.
 • OPOS X – Optical Positioning System – zautomatyzowany system pozycjonowania znaczników,  może odczytywać markery na standardowych materiałach, ale także na materiałach odblaskowych, holograficznych lub lustrzanych, a także na wielu różnych typach laminatów. Możliwość pracy z użyciem kodów kreskowych (w opcji).
 • Znakomity system prowadzenia mediówMicroSprocket™ zapewnia prowadzenie materiału bez przekaszania, powtarzalność cięcia jest gwarantowana na długości 8 m.
 • Intuicyjny panel sterujący do łatwej nawigacji i wprowadzania ustawień
 • Szybkie głowice tnące – wszechstronna głowica tnąca One ™ umożliwia szybkie przełączanie między nożami standardowymi, nożami do grubego materiału, pisakami lub narzędzia do dziurkowania (do tworzenia perforowanych szablonów).
 • Oprogramowanie GoSign – umożliwia import plików PDF, SGP, OXF i DXF. Skaluje, obraca i przygotowuje projekt do cięcia
 • Summa Cutter Control może odczytywać i kontrolować wszystkie ustawienia
 • Port USB 2.0 oraz Ethernet oraz w urządzeniach S One ™ dostępny jest moduł Wi-Fi (zależy od regionu).
 • Oprogramowanie sterujące dla systemów MAC i Windows

 

 

 

Dostępne produkty