Japończycy żyją w przyszłości druku wielkoformatowego – Ty też możesz

Chcesz wzmocnić swoją pozycję na rynku druku LFP? Pokażemy Ci, jak zautomatyzować, uprościć i przyspieszyć proces produkcji, upewnić się, że nie marnujesz ani skrawka materiału, a także stworzyć szanse na pozyskanie nowych klientów. Brzmi jak dużo pracy, prawda? Nie do końca! Zapraszamy Cię na spotkanie Japońskie Trio, na którym poznasz filozofię trzech marek królujących na rynku lfp w kraju Kwitnącej Wiśni – Epson, Graphtec i Eizo – a także dowiesz się, jak przekuć tę wiedzę w sukces Twojej firmy. 

Japoński ideał LFP, czyli czego dowiesz się na prezentacji 

Japońskie Trio to seria spotkań, na których zaprezentujemy Wam drukarki żywiczne Epson z serii SureColor SC-R, plotery tnące Graphtec i monitory graficzne Eizo. Chcemy opowiedzieć Wam, jak wykorzystać każdą z tych maszyn z osobna – a najlepiej w ramach jednego ekosystemu – by zautomatyzować proces produkcji druku wielkoformatowego, oszczędzić i zyskać nowych klientów. 

Drukarka żywiczna Epson SureColor SC-R to fantastyczna alternatywa dla druku solwentowego. Dlaczego? Przede wszystkim przyspiesza Twoją możliwość realizacji zleceń – wydruki żywiczne schną niemal natychmiast w odróżnieniu od druku solwentowego, który musi odparować dłuższy czas, nim poddamy go kolejnemu etapowi. Kolejną zaletą jest możliwość produkcji nadruków odpowiednich do środowisk wrażliwych, ze względu na ekologiczny i niskoemisyjny druk potwierdzony certyfikatami. Druk solwentowy nie nadaje się do takich miejsc, jak szpital czy przedszkole. Z kolei sama drukarka Epson z serii SC-R cechuje się niezrównaną jakością wydruku i doskonałym odwzorowaniem kolorów dzięki dodatkowym jasnym atramentom. Dowiedz się więcej o drukarkach wielkoformatowych Espon SureColor SC-R tutaj.

Plotery tnące Graphtec zapewnia maksymalną precyzję cięcia, a ich niezawodność jest już legendarna. Co więcej, z odpowiednim oprogramowaniem możesz upewnić się, że zachowujesz ciągłość pracy pomiędzy drukarką i ploterem, a także możesz automatycznie rozmieścić nadruki i markery tak, by ciąć z jak najmniejszą stratą materiału. Kliknij tu, by przeczytać więcej nt. Ploterów Graphtec. 

Monitor graficzny Eizo jest środowiskiem, w którym powstaje projekt Twojego wydruku, więc oczywiście musi cechować go nienaganne odwzorowanie kolorów, by dostać na wydruku to, co na ekranie. Eizo oprócz najwyższej klasy specyfikacji technologicznej, zadbało też o automatyzację kalibracji monitora, by dopasować kolory na ekranie do Twoich potrzeb. Dodatkowo, jeśli połączysz ze sobą kilka monitorów Eizo w chmurze, to upewniasz się, że – przykładowo – grafik i drukarz zobaczą to samo. Sprawdź, czego jeszcze możesz dowiedzieć się o tych urządzeniach.

Przyjdź i przekonaj się, jak ułatwić sobie życie, a także zadbać o to, by Twój park maszynowy od początku do końca stanowił zgrany ekosystem, który pracuje dla Ciebie! Na wydarzeniu zobaczysz także media do druku, które z pewnością wzbogacą Twoje projekty i poznasz system Caldera, który pomoże Ci osiągnąć status perfekcji w automatyzacji. 

akt 560x420px 1

Gdzie i kiedy:

  • 11.06 Kraków (ASTOR Robotics Center, ul. Wrobela 3)
  • 12.06 Warszawa (Galeria EIZO, ALSTOR Sp. zo.o. ul. Wenecka 12)
  • 18.06 Gdańsk (Hotel Platan, ul. Niepołomicka 36)
  • 19.06 Swarzędz pod Poznaniem (HUBO Centrum Konferencyjne, ul. Antoniego Tabaki 1)

Zapraszamy! Uczestnictwo jest bezpłatne, ale ilość miejsc ograniczona!

Liczba uczestników ograniczona! Serdecznie zapraszamy. By wziąć udział, wypełnij formularz, który znajduje się w poniższym przycisku. Nie przegap szansy, by poznać nowe możliwości, a także porozmawiać z naszymi doświadczonymi fachowcami, którzy chętnie doradzą Ci, jak najlepiej usprawnić druk dużego formatu w Twoim przypadku. Do zobaczenia!