Atramenty 

 

Atramenty Epson

Atramenty - UltraChrome XD

UltraChrome XD

Atrament ten zapewnia trwałe wydruki o wysokiej jakości, głębokiej czerni i szerokiej przestrzeni kolorów, z wyraźnymi liniami o minimalnej szerokości 0,02 mm. Technologia zmiennej wielkości kropli opracowana przez firmę Epson, sprawia, że detale drukowane są bardzo precyzyjnie, a jednocześnie zapewnia optymalną wydajność w przypadku dużych kolorowych obszarów.

Atramenty - UltraChrome HDR

UltraChrome HDR

Nowa era wierności odwzorowania kolorów.

Zastosowanie dwóch dodatkowych kolorów, zielonego i pomarańczowego, znacznie zwiększa zakres tonalny atramentu Epson Ultrachrome HDR. Oznacza to większą dokładność kolorów, dokładniejsze rozróżnienie szczegółów i płynniejsze przejścia tonalne. Poza zielonym i pomarańczowym można też zainstalować wkłady w kolorze czerni fotograficznej i czerni matowej.

Atramenty - UltraChrome K3

UltraChrome K3

Atrament Epson UltraChrome K3 stwarza zupełnie nowe możliwości dla profesjonalistów zajmujących się fotografią i drukiem dzięki połączeniu najwyższej precyzji druku z trwałością i jakością, jaką zapewnia zastosowanie trzech poziomów czerni. Efekt to nie tylko wspaniałe obrazy kolorowe, ale również doskonałe wydruki monochromatyczne znacznie wykraczające poza dotychczasowe możliwości drukarek kolorowych

Atramenty - UltraChrome K3 z technologią Vivid Magenta

UltraChrome K3 z technologią Vivid Magenta

Atrament Epson UltraChrome K3 z technologią Vivid Magenta umożliwia profesjonalistom pełne pokazanie swojego kunsztu.

Podziwiaj wiernie oddane barwy i niespotykaną dotychczas jakość obrazu: piękne, realistyczne odcienie skóry, nasycone kolory i niezwykły zakres ekspresji. Wydruki wyglądają tak samo dobrze w każdym świetle i zachowają trwałość przez wiele dziesięcioleci.

Atramenty Yakohita

Atramenty - WPI

WPI

Atramenty charakteryzujące się wysoką pigmentacją i stabilną pracą. Są szybkoschnące i praktycznie bez zapachu.
Dostępne w kolorach – C, M, Y, Lc, Lm, Lbl, Llbl, Mt bl, Ph bl.

 

Atramenty - ITP

ITP

Atramenty charakteryzujące się wysoką pigmentacją i stabilną pracą. Są szybkoschnące i praktycznie bez zapachu. Dostępne w kolorach C, M, Y, K, Ph bl.
Cechują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.