Atramenty i primery

 

BEZ “CHEMII” NIE MA SUKCESU

Wysoka jakość urządzenia drukującego nie gwarantuje jeszcze pełni sukcesu. Dopiero jego połączenie z najlepszą chemią w postaci atramentów i podkładów (primerów) do druku daje gwarancję uzyskania wysokiej jakości wydruków, zapewniając jednocześnie długą żywotność głowic drukujących.

yakohita logo

 

Jetbest logo

a1234 productimage hires en int surecolor sc v7000 inkbottle all

 

Atramenty EPSON Ultrachrome® UV

Zestaw kombinacji 10 atramentów i lakieru do drukarki EPSON SureColor SC-V7000 pozwala uzyskać zachwycające rezultaty w druku UV. Biały atrament zapewnia wszechstronność przy drukowaniu na szerszej gamie produktów — może stanowić zarówno warstwę bazową dla kolorowych materiałów, jak i tworzyć efekt podświetlenia lub rozjaśnienia. Lakier pozwala na wiele rozwiązań, ponieważ można go nakładać na cały obraz lub stosować jako kolor spotowy, który ma uwydatnić określone elementy grafiki, tekstury i efekty. Atramenty EPSON Ultrachrome® UV posiadają certyfikaty GreenGuard Gold, French-VOC, AgBB. GreenGuard Gold uzyskują produkty spełniające najbardziej rygorystyczne normy na świecie dotyczące emisji związków chemicznych.

TG 15 UV ink

Atramenty

Firma API.PL, działając na rynku UV nieprzerwanie prawie 10 lat, przetestowała wiele różnych atramentów UV pochodzących
od producentów z całego świata. Zaowocowało to wyselekcjonowaniem najlepszych atramentów, które charakteryzują się wysoką jakością, światłotrwałością, odpornością na ścieranie oraz, co równie ważne, niezawodną współpracą z głowicami drukującymi stosowanymi w naszych drukarkach. Aktualnie w ofercie API.PL znajdują się atramenty UV:

  • do podłoży elastycznych,
  • do podłoży sztywnych,
  • do zastosowań na twarde i elastyczne podłoża,
  • termoformowalne,
  • o podwyższonej przyczepności.

test

test2

Primery

Równie ważne jak atramenty są podkłady, których zadaniem jest przygotowanie trudno drukowalnych podłoży do druku.

Primery, bo o nich mowa, głównie stosuje się do druku na szkle. Jest jednak wiele innych materiałów, które powinno się przygotować do druku nakładając na nie podkład. W naszej ofercie znajdziecie podkłady do większości sprawiających kłopoty
w druku podłoży. Poczynając od szkła, poprzez metal, materiały polipropylenowe, plastik, a kończąc na drewnie i laminatach meblowych.