EPSON SureColor SC-V7000 – NOWOŚĆ W DRUKU UV

Druk UV to możliwość druku na różnorodnych podłożach, z możliwymi różnymi efektami, co pozwala na rozszerzenie portfolio produktów i oszczędność czasu. W przypadku druku UV można zadrukować podłoża, które w przypadku zastosowania standardowych technik druku wielkoformatowego są niedrukowalne lub wymagają połączenia kilku różnych procesów, aby osiągnąć ten sam efekt. EPSON SC-V7000 stworzono do drukowania przyciągających wzrok oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych, ekspozycji okiennych, paneli reklamowych, opakowań, materiałów promocyjnych i produktów dekoracyjnych.

 

 

Specialist Partner Pro Graphics Epson

 

API.PL i EPSON w jednym celu

Firma API.PL jest autoryzowanym partnerem firmy EPSON w zakresie sprzedaży i serwisu drukarek, z wieloletnim doświadczeniem:

 • doradzamy, w jaki sposób optymalnie stworzyć i wdrożyć kompleksową linię produkcyjną, bez względu na profil produkcji: druk na tekstyliach,  reklama wielkoformatowa, czy dekoracja wnętrz,
 • zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie konserwacji i pomocy technicznej na każdym etapie wdrożenia,
 • inspirujemy w celu optymalizacji i rozwijania biznesu, poprzez podnoszenie jakości i wydajności produkcji.

Epson produkuje wszystkie komponenty do drukarek: głowice drukujące, atramenty i oprogramowanie, aby osiągać spójne poziomy jakości, których oczekują użytkownicy. Jako uzupełnienie i zapewnienie kontroli wprowadzono Epson Production Monitor (jedna z usług oferowanych przez Epson Cloud Solution PORT), który umożliwia łatwe monitorowanie sprzętu w kilku lokalizacjach lub kilku drukarek w jednej lokalizacji — na hali produkcyjnej lub zdalnie.

Epson SC V7000 www
TG 15 UV ink 002

greenguard

Certyfikat GREENGUARD jest wydawany przez organizację UL Environment produktom spełniającym najbardziej rygorystyczne normy na świecie dotyczące emisji związków chemicznych. Atramenty UltraChrome UV Ink posiadają ten certyfikat , co jest potwierdzeniem niskiej emisji szkodliwych dla zdrowia lotnych związków organicznych (LZO).Potwierdzenie wysokiej jakości i ekologiczności dla atramentów Ultrachrome UV oznacza, że elementy zadrukowywane przez drukarki EPSON SC-V mogą być wykorzystywane w warunkach wewnętrznych także w otoczeniu osób szczególnie wrażliwych na LZO.

 

UV karta produktu gif 2 002

Zwiększaj możliwości biznesowe dzięki pierwszej płaskiej drukarce LED UV firmy EPSON

Drukarki UV Epson SureColor SC-V7000 przeznaczone są do produkcji reklamowych – oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych, identyfikacji wizualnej, ekspozycji okiennych, jak i elementów wnętrzarskich, dekoracyjnych oraz materiałów artystycznych. Dzięki zastosowaniu kombinacji 10 atramentów, utrwalanych światłem UV LED uzyskujemy nadruki o wyrazistych kolorach, o fotograficznej jakości, z efektami specjalnymi, które można drukować na różnych nośnikach o grubości do 80 mm. Mogą być to zarówno materiały miękkie – folie, banery, klisze jak i sztywne, takie jak akryle, poliwęglany, PCV, szkło, aluminium, metal, poliester, płyta piankowa, styren, drewno i kamień.

Urządzenie wyposażone jest w 8 głowic drukujących Micro Piezo™ firmy Epson o 1440 dyszach do druku (360/kolor), a najmniejsza drukowana kropla ma rozmiar 3.5pl. Duże, 1000ml, wkłady z atramentami zapewniają długi czas druku i ograniczają czas przestojów.

Jednoczesny druk kolorem białym i CMYK. Urządzenie może pracować w trybie „fine mode”, które umożliwia nadruk cienkich i małych elementów i czcionek.

sc v7000 www

Główne przeznaczenie: 

 • oznakowania wewnętrzne i zewnętrzne
 • punkty sprzedaży, identyfikacja wizualna
 • gadżety reklamowe
 • elementy wykończenia i wyposażenia wnętrz
 • druki dekoracyjne
 • prace artystyczne

Cechy główne:

 • Unikalna konfiguracja 10 atramentów UltraChrome UV ™ utwardzana światłem UV LED, obejmującą, obok podstawowych CMYK i LC,LM, kolor czerwony, szary i biały oraz lakier, z certyfikatami GreenGuard Gold, French-VOC, AgBB;
 • Moduł jonizujący, neutralizujący ładunek elektryczny powierzchni mediów, pozwala na stabilne wyrzucanie atramentu i tworzenie wydruków o wysokiej jakości;
 • 5 standardowych trybów pracy, 4 tryby FINE, pozwalające na idealny druk małych i cienkich elementów;
 • Wydruki gotowe do użycia zaraz po zakończeniu drukowania;
 • Różnorodność nośników i rozszerzenie oferty – podłoża miękkie i sztywne;
 • Druk na nośnikach o max formacie 2500 x 1250 mm i grubości do 80 mm ; stół roboczy dzielony na 4 strefy podsysu zwiększające wydajność i stabilność pracy oraz efektywne dopasowanie do wielkości podłoża;
 • duże 1000ml wkłady z atramentem – wydłużenie całkowitego czasu pracy;
 • Max rozdzielczość 720x1440dpi, drukowanie z szybkością do 43,1m2/h (360 x 720dpi 1 pass);
 • Niskie jednostkowe koszty produkcji – system kompensacji dysz, system cyrkulacji koloru białego, głowice drukujące o wysokiej trwałości;
 • kompletne rozwiązanie firmy Epson, w tym głowice drukujące, atrament, oprogramowanie sprzętowe i oprogramowanie do druku.

PEWNOŚĆ

Najlepsza technologia gwarancją Twojej produkcji

SERWIS

Wieloletnie doświadczenie i setki wdrożeń w Polsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

Technologia, drukarki, atramenty, media od EPSON i API.PL

ŚWIATOWA MARKA

Japońska jakość doceniana na całym świecie

Kompletne rozwiązanie firmy Epson, w tym głowice drukujące, atrament, oprogramowanie sprzętowe i oprogramowanie do druku Epson Edge Print, które współpracuje z wieloma aplikacjami RIP innych firm ( m.in. Caldera V17, ONYX).

Precyzyjny sprzęt, doskonałe rezultaty:

a1234 productimage hires en int surecolor sc v7000 inkbottle all Easy Resize.com

Inteligentne obrazowanie

Możliwość jednoczesnego druku kombinacją atramentów i lakieru UltraChrome UV umożliwia tworzenie obrazów o wyrazistych kolorach, o ostrych konturach wraz z przejściami tonalnymi i płynną gradacją. Zapewnia najlepszą jakość wydruków z efektami specjalnymi, trwałych w zastosowaniu, spójnych w kolorystyce i powtarzalnych w kolejnych produkcjach.

glowica

Najwyższa jakość obrazu

Głowice drukujące Micro Piezo™ firmy Epson zapewniają wyjątkowo wysoką jakość obrazu — maksymalna rozdzielczość otrzymanego wydruku wynosi 720 x 1440 dpi. Tryb FINE pozwala na druk cienkich i małych elementów (czcionka 3pt).

scf 9300 jakosc

Solidność konstrukcji

Zaawansowane rozwiązania Epson z zakresu robotyki, konstrukcja spawanych laserowo ram oraz technologia precyzyjnego obrazowania potwierdzają dbałość firmy Epson o wysoką jakość produktów.

scf 9300 wsparcie

Pełna obsługa i wsparcie

Unikatowy system rozszerzonej gwarancji coverplus epson umożliwiający samodzielny serwis drukarki*.

*zgodnie z zasadami gwarancji CoverPlus Gwarancja Coverplus jest dostępna w kilku wariantach. O szczegóły zapytaj naszego doradcę. Warunki i korzyści zgodne z regulacjami firmy EPSON.