EPSON SureColor SC-V7000 – NOWOŚĆ W DRUKU UV

Druk UV to możliwość druku na różnorodnych podłożach, z możliwymi różnymi efektami, co pozwala na rozszerzenie portfolio produktów i oszczędność czasu. W przypadku druku UV można zadrukować podłoża, które w przypadku zastosowania standardowych technik druku wielkoformatowego są niedrukowalne lub wymagają połączenia kilku różnych procesów, aby osiągnąć ten sam efekt. EPSON SC-V7000 stworzono do drukowania przyciągających wzrok oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych, ekspozycji okiennych, paneli reklamowych, opakowań, materiałów promocyjnych i produktów dekoracyjnych.

 

 

Baner Epson Prographics Silver 2022

 

API.PL i EPSON w jednym celu

Firma API.PL jest autoryzowanym partnerem firmy EPSON w zakresie sprzedaży i serwisu drukarek, z wieloletnim doświadczeniem:

 • doradzamy, w jaki sposób optymalnie stworzyć i wdrożyć kompleksową linię produkcyjną, bez względu na profil produkcji: druk na tekstyliach,  reklama wielkoformatowa, czy dekoracja wnętrz,
 • zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie konserwacji i pomocy technicznej na każdym etapie wdrożenia,
 • inspirujemy w celu optymalizacji i rozwijania biznesu, poprzez podnoszenie jakości i wydajności produkcji.

Epson produkuje wszystkie komponenty do drukarek: głowice drukujące, atramenty i oprogramowanie, aby osiągać spójne poziomy jakości, których oczekują użytkownicy. Jako uzupełnienie i zapewnienie kontroli wprowadzono Epson Production Monitor (jedna z usług oferowanych przez Epson Cloud Solution PORT), który umożliwia łatwe monitorowanie sprzętu w kilku lokalizacjach lub kilku drukarek w jednej lokalizacji — na hali produkcyjnej lub zdalnie.

Certyfikat GREENGUARD jest wydawany przez organizację UL Environment produktom spełniającym najbardziej rygorystyczne normy na świecie dotyczące emisji związków chemicznych. Atramenty UltraChrome UV Ink posiadają ten certyfikat , co jest potwierdzeniem niskiej emisji szkodliwych dla zdrowia lotnych związków organicznych (LZO).Potwierdzenie wysokiej jakości i ekologiczności dla atramentów Ultrachrome UV oznacza, że elementy zadrukowywane przez drukarki EPSON SC-V mogą być wykorzystywane w warunkach wewnętrznych także w otoczeniu osób szczególnie wrażliwych na LZO.

 

Zwiększaj możliwości biznesowe dzięki pierwszej płaskiej drukarce LED UV firmy EPSON

Drukarki UV Epson SureColor SC-V7000 przeznaczone są do produkcji reklamowych – oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych, identyfikacji wizualnej, ekspozycji okiennych, jak i elementów wnętrzarskich, dekoracyjnych oraz materiałów artystycznych. Dzięki zastosowaniu kombinacji 10 atramentów, utrwalanych światłem UV LED uzyskujemy nadruki o wyrazistych kolorach, o fotograficznej jakości, z efektami specjalnymi, które można drukować na różnych nośnikach o grubości do 80 mm. Mogą być to zarówno materiały miękkie – folie, banery, klisze jak i sztywne, takie jak akryle, poliwęglany, PCV, szkło, aluminium, metal, poliester, płyta piankowa, styren, drewno i kamień.

Urządzenie wyposażone jest w 8 głowic drukujących Micro Piezo™ firmy Epson o 1440 dyszach do druku (360/kolor), a najmniejsza drukowana kropla ma rozmiar 3.5pl. Duże, 1000ml, wkłady z atramentami zapewniają długi czas druku i ograniczają czas przestojów.

Jednoczesny druk kolorem białym i CMYK. Urządzenie może pracować w trybie „fine mode”, które umożliwia nadruk cienkich i małych elementów i czcionek.

Główne przeznaczenie: 

 • oznakowania wewnętrzne i zewnętrzne
 • punkty sprzedaży, identyfikacja wizualna
 • gadżety reklamowe
 • elementy wykończenia i wyposażenia wnętrz
 • druki dekoracyjne
 • prace artystyczne

Cechy główne:

 • Unikalna konfiguracja 10 atramentów UltraChrome UV ™ utwardzana światłem UV LED, obejmującą, obok podstawowych CMYK i LC,LM, kolor czerwony, szary i biały oraz lakier, z certyfikatami GreenGuard Gold, French-VOC, AgBB;
 • Moduł jonizujący, neutralizujący ładunek elektryczny powierzchni mediów, pozwala na stabilne wyrzucanie atramentu i tworzenie wydruków o wysokiej jakości;
 • 5 standardowych trybów pracy, 4 tryby FINE, pozwalające na idealny druk małych i cienkich elementów;
 • Wydruki gotowe do użycia zaraz po zakończeniu drukowania;
 • Różnorodność nośników i rozszerzenie oferty – podłoża miękkie i sztywne;
 • Druk na nośnikach o max formacie 2500 x 1250 mm i grubości do 80 mm ; stół roboczy dzielony na 4 strefy podsysu zwiększające wydajność i stabilność pracy oraz efektywne dopasowanie do wielkości podłoża;
 • duże 1000ml litrowe wkłady z atramentem – wydłużenie całkowitego czasu pracy;
 • Max rozdzielczość 720x1440dpi, drukowanie z szybkością do 43,1m2/h (360 x 720dpi 1 pass);
 • Niskie jednostkowe koszty produkcji – system kompensacji dysz, system cyrkulacji koloru białego, głowice drukujące o wysokiej trwałości;
 • kompletne rozwiązanie firmy Epson, w tym głowice drukujące, atrament, oprogramowanie sprzętowe i oprogramowanie do druku.

PEWNOŚĆ

Najlepsza technologia gwarancją Twojej produkcji

SERWIS

Wieloletnie doświadczenie i setki wdrożeń w Polsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

Technologia, drukarki, atramenty, media od EPSON i API.PL

ŚWIATOWA MARKA

Japońska jakość doceniana na całym świecie

Precyzyjny sprzęt, doskonałe rezultaty:

Inteligentne obrazowanie

Możliwość jednoczesnego druku kombinacją atramentów i lakieru UltraChrome UV umożliwia tworzenie obrazów o wyrazistych kolorach, o ostrych konturach wraz z przejściami tonalnymi i płynną gradacją. Zapewnia najlepszą jakość wydruków z efektami specjalnymi, trwałych w zastosowaniu, spójnych w kolorystyce i powtarzalnych w kolejnych produkcjach.

Najwyższa jakość obrazu

Głowice drukujące Micro Piezo™ firmy Epson zapewniają wyjątkowo wysoką jakość obrazu — maksymalna rozdzielczość otrzymanego wydruku wynosi 720 x 1440 dpi. Tryb FINE pozwala na druk cienkich i małych elementów (czcionka 3pt).

Solidność konstrukcji

Zaawansowane rozwiązania Epson z zakresu robotyki, konstrukcja spawanych laserowo ram oraz technologia precyzyjnego obrazowania potwierdzają dbałość firmy Epson o wysoką jakość produktów.

Pełna obsługa i wsparcie

Unikatowy system rozszerzonej gwarancji umożliwiający samodzielny serwis drukarki*.

*zgodnie z zasadami gwarancji CoverPlus Gwarancja Coverplus jest dostępna w kilku wariantach. O szczegóły zapytaj naszego doradcę. Warunki i korzyści zgodne z regulacjami firmy EPSON.