Sunthinks Logo

Plotery UV Sunthinks

 

Produktywność i ekonomia

Sunthinks to marka oferująca nowoczesne modele wielozadaniowych drukarek bazującej na technologii atramentów utrwalanych światłem UV LED. Wyróżnikiem marki są solidne konstrukcje, sprawdzone i niezawodne podzespoły oraz  innowacyjne rozwiązania, które stawiają urządzenia tego producenta w jednym rzędzie z wiodącymi produktami tego typu.

Drukarki Sunthinks są podstawowym wyborem wszędzie tam, gdzie pierwszoplanową rolę odgrywa produktywność i stabilność przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnego poziomu zakupu i kosztów eksploatacyjnych.

Pobierz katalog: druk uv Handtop od API.PL

Wieloletnie doświadczenie firmy API.PL pozwoliło na wybór najlepszych rozwiązań w zakresie druku UV.  Znając potrzeby i oczekiwania klientów oraz możliwości sprzętowe wspólnie z firmą Sunthinks przygotowaliśmy specjalnie ulepszone modele drukarek. W drukarkach Sunthinks SG1513 / SG2513 / SG 2030 / SG3220 dostępnych w ofercie API.PL zastosowano wiele kluczowych innowacji i udogodnień już w standardzie.

 

Co wyróżnia plotery UV Sunthinks:

 • Karetka z 3-rzędowym układem głowic w standardzie

 • Głowice drukujące Ricoh Gen5

 • Lampy UV LED chłodzone cieczą

 • Stół z podsysem

 • Silniki servo Panasonic

 • Enkoder magnetyczny

 • Łańcuchy kablowe IGUS

 • Układ antystatyczny

 • RIP ColorGate RIP

 • Komputer / stacja robocza w zestawie

Ricoh Logo

Głowice

Dzięki zastosowaniu głowic drukujących Ricoh Gen5, które to w połączeniu z dobrej jakości atramentami UV uzyskasz prace wysokiej jakości. Sunthinks posiada oficjalną autoryzację firmy Ricoh na sprzedaż głowic tego producenta.

Panasonic Logo

Silnik

Wszystkie modele drukarek Sunthinks w ofercie API.PL wyposażone są w servo silniki firmy Panasonic co daje gwarancje niezawodnej pracy i precyzji działania.

ColorGate Logo

Oprogramowanie

Niebagatelne znaczenie ma również zastosowanie w procesie sterowania drukiem, cenionego w świecie, niemieckiego oprogramowania ColorGATE, którego zastosowanie czyni pracę przyjemną, a jej efekty przewidywalnymi powtarzalnymi.

Cechy główne:

 1. 3-rzędowa karetka
 2. Głowice drukujące Ricoh Gen5
 3. Servo motor Panasonic
 4. Stół z podsysem dzielonym na strefy
 5. Układ eliminacji ładunków elektrostatycznych z materiałów\
 6. Lampy UV LED chłodzone cieczą
 7. Wyłączniki bezpieczeństwa Schneider
 8. System antykolizyjny karetki
 9. Automatyczny pomiar wysokości drukowanych mediów max. wysokość 150 mm
 10. Stalowa konstrukcja
 11. Prowadnice liniowe HIWIN
 12. Łańcuchy kablowe IGUS
 13. Enkoder magnetyczny

 

 

Sunthincs cechy główne

Sunthinks
Plotery z płaskim stołem (FLATBED)

Urządzenia UV firmy SUNTHINKS to nowoczesne, wielozadaniowe drukarki typu flatbed, które bazują na technologii atramentów utrwalanych światłem UV LED. Solidna konstrukcja, sprawdzone i niezawodne głowice drukujące Ricoh Gen5 oraz innowacyjne rozwiązania stawiają te urządzenie w pierwszej linii z wiodącymi produktami tego typu dostępnymi na rynku.

      W najnowszej odsłonie tych drukarek UV zastosowano 3 rzędową karetkę, która umożliwia zainstalowanie od 2 do 5 głowic drukujących i pracę w konfiguracji W+CMYK+V. Widocznym efektem tego rozwiązania jest znaczne przyspieszenie pracy oraz możliwość nakładania wszystkich warstw atramentu wraz z lakierem w jednym przejściu bramy. Plotery UV firmy Sunthinks mają możliwość druku na przedmiotach o wysokości aż do 150 mm. Opcjonalna przystawka rotacyjna daje natomiast możliwość druku na przedmiotach  o cylindrycznym kształcie. Niespotykanym na rynku jest natomiast możliwość opcjonalnego podniesienia bramy karetki i druku na przedmiotach o wysokości do 450 mm.

Zastosowanie:

 • Sunthinks SG3220 jest drukarką, którą bez wątpienia nazwać można urządzeniem do zadań specjalnych. Pole zadruku sięgające 320×200 cm w połączeniu z silnikiem liniowym oraz głowicami Ricoh Gen5 skonfigurowanymi w 3-rzędowej karetce dają użytkownikowi szeroki wachlarz możliwości. Silnik liniowy zastosowano, aby zapewnić stabilną i powtarzalną pracę na całej dostępnej szerokości druku. Rozwiązania tego typu znaleźć można jedynie w najlepszych urządzeniach dostępnych na rynku.
 • Zarówno model SG2030 jak i SG3220 to urządzenia, które znajdą zastosowanie zarówno w każdej agencji reklamowej jak i w małej i średniej firmie produkcyjnej. Zastosowane, markowe podzespoły, dają pewność, że w każdej chwili bez problemów można podjąć się przyjęcia zleceń dużych nakładów, a drukarka podoła temu zadaniu. 
 • Model SG1512 to kompaktowe urządzenie, o możliwościach większych modeli. Jeżeli zależy Ci na szerokich możliwościach a nie chcesz dużych inwestycji to urządzenie dla Ciebie. Model ten znajdzie zastosowanie zarówno w każdej agencji reklamowej, przy produkcji gadżetów jak i w małej i średniej firmie produkcyjnej.

 

Dostępne produkty

Plotery UV – Sunthinks - Sunthinks SC1513

Sunthinks SC1513

pole zadruku: 1,5m x 1,3m

ilość głowic: 2 - 7 Ricoh Gen5

wymiary urządzenia: 3,21 x 2,16 x 1,5m

Plotery UV – Sunthinks - Sunthinks SC2513

Sunthinks SC2513

pole zadruku: 2,5m x 1,3m

ilość głowic: 2 - 7 Ricoh Gen5

wymiary urządzenia: 4,12 x 2,16 x 1,7m

Plotery UV – Sunthinks - Sunthinks SC2030

Sunthinks SC2030

pole zadruku: 2,0m x 3,0m

ilość głowic: 2 - 7 Ricoh Gen5

wymiary urządzenia: 3,83 x 3,55 x 1,5m

Plotery UV – Sunthinks - Sunthinks SC3220

Sunthinks SC3220

pole zadruku: 3,2m x 2,0m

ilość głowic: 2 - 7 Ricoh Gen5

wymiary urządzenia: 4,75 x 2,25 x 1,7m