DTF – drukarka DTF.PL MAX 60 PRO

Przyspiesz produkcję i zyskaj nowe zamówienia!

Zdobądź nowych klientów dzięki w pełni zautomatyzowanej i ultra szybkiej drukarce do wysokiej jakości transferów DTF.

slider dtf max pro 1

 

  • 4 głowice zapewniają szybkie wydruki;
  • Żywy i trwały wydruk w każdym zleceniu;
  • Wydajna produkcja z rolki szer. 60 cm;
  • Wsparcie doświadczonych serwisantów;
  • Materiały eksploatacyjne dostępne od ręki.

Zamów zestaw próbny

lub zapytaj o ofertę

DTF PRO MAX Glowice

Produkcyjna prędkość wydruku 25mb/h

(4 głowice)

slider dtf max pro 4

Wydajność produkcji i trwałe transfery dzięki stabilnym materiałom eksploatacyjnym

 

slider dtf max pro 3

Serwis dostępny na terenie całej Polski

 

 

Co jest DTF – drukarka DTF.PL MAX 60 PRO?

Poznaj DTF.PL MAX 60 PRO – kompletną, zautomatyzowaną linię do produkcji transferów DTF. To rozwiązanie dla firm, dla których ważny jest szybki czas realizacji zleceń oraz wysokiej jakości, precyzyjne i powtarzalne nadruki.

Najnowsze rozwiązanie to DTF.PL MAX 60 – drukarka DTF z możliwością zastosowania dwóch lub czterech głowic, drukująca kolory CMYK oraz kolor biały w jednym przebiegu. Cztery głowice, szeroka rolka folii do druku DTF (do 60 cm), w pełni zautomatyzowany proces nanoszenia i łączenia kleju proszkowego z nadrukiem, pozwalają na przyspieszenie produkcji w porównaniu do wersji dwugłowicowej. Skonfigurowanie drukarki z proszkarko-suszarką pozwala na aplikację kleju, usunięcie jego nadmiaru, wyżelowanie kleju i w końcowym etapie otrzymanie gotowego transferu DTF w jednej linii produkcyjnej.

Oprogramowanie RIP firmy CADLink daje pełną kontrolę nad procesem druku i możliwość profesjonalnego zarządzania barwą.
Urządzenie filtrujące, system cyrkulacji i mieszania białego tuszu, alarm informujący o niskim poziomie tuszu w zbiorniku oraz łatwy dostęp do elementów wymagających konserwacji zapewniają bezpieczeństwo i wygodę pracy operatora. Jeżeli potrzebujesz szybkiej i niezawodnej linii do produkcji transferów DTF to DTF.PL MAX 60 PRO jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

 

Materiały eksploatacyjne – Transfer DTF

Doświadczenie, które zbudowaliśmy jako pierwszy w Polsce dostawca drukarek DTF, pozwoliło nam wdrożyć wydajne i wysokiej jakości materiały eksploatacyjne.

W ofercie znajdują się wydajne i wysokiej jakości produkty zapewniające rentowną i niezawodną produkcję do transferów DTF. Dostępne w ofercie: folie do DTF marki Vesline w wariantach (mat, super mat); Tusze Kodak DTF; Klej DTF o średnim rozmiarze granulek URET 8020, zapewnią Ci bezpieczną i ciągłą produkcję.

dtf zdobienie odziezy

Transfer DTF – zdobienie odzieży nigdy nie było prostsze

Obserwatorzy rynku doskonale wiedzą, że nie przestaje on rosnąć. Nawet w tym trudnym okresie, firmy z tego sektora radziły sobie całkiem dobrze. Technologie cyfrowe pozwalają zdobić miliony tekstyliów każdego roku.

Czytaj więcej…

Testuj oprogramowanie CADlink do transferów DTF

 

 

Narzędziem niezbędnym dla uzyskania idealnych nadruków cyfrowych jest odpowiedni program RIP. Do nadruków transferowych DTF API.PL rekomenduje oprogramowanie CADlink Digital Factory.

Czytaj więcej…

Zamów zestaw próbny

lub zapytaj o ofertę