DTF TRENDY 2024 – nowe możliwości, inspiracje i praktyka w produkcji transferów DTF.

UWAGA!

W związku z dużym zainteresowaniem wydarzeniem zapraszamy na DTF TRENDY 2024 BIS – 22-23 maja 2024 r. w Showroom API.PL w Rąbieniu k.Łodzi, ul Okrężna 37, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Co może Cię zainteresować podczas spotkań?

  • Poznasz alternatywy w zakresie produkcji transferów DTF – różne urządzenia do druku, materiały eksploatacyjne, przygotowanie plików.
  • Dowiesz się o foliach do DTF i ich zastosowaniach – tych standardowych oraz z efektami specjalnymi.
  • Pokażemy Ci różne kleje do DTF – zarówno do druku arkuszowego, jak i do zastosowań w kompletnych, w pełni zautomatyzowanych, liniach do produkcji transferów DTF.
  • Dowiesz się, jak uzyskać lepszą kolorystykę w druku DTF, jak eliminować typowe błędy w przygotowaniu i aplikacji transferów.
  • DODATKOWO zaprezentujemy wykorzystanie AI w przygotowaniu plików do druku.

 

CZAS  –  jeden dzień , w godzinach 9:30 – 15:00.

MIEJSCE – Rąbień k. Łodzi, Showroom ul. Okrężna 37, 95-070 Aleksandrów Łódzki

KOSZT  – 199,00 pln netto / osobę.

TERMINY na BIS :

  • 22.05.2024
  • 23.05.2024

Obserwuj nasze profile w social mediach lub zapisz się na nasz newsletter – bądźmy w kontakcie.

Ilość miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W spotkaniach mogą wziąć udział max. 2 osoby z jednej firmy.

Każdy uczestnik spotkań otrzyma od nas wydruki do samodzielnego testowana, próbki podłoży,  a także VOUCHER o wartości 200 pln na zakup produktów z oferty API.PL za kwotę min. 2 000 pln netto. Dodatkowo dla uczestników mamy przygotowaną również specjalną ofertę na zakup drukarek, ploterów rolkowych i stołowych do DTF oraz materiałów eksploatacyjnych.

Aby zapisać się na spotkania, należy kliknąć w odnośnik REZERWUJĘ UDZIAŁ ( powyżej) i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapisany uczestnik ma obowiązek uiścić opłatę w wysokości 199 pln netto (244,77 pln brutto) na konto API.PL: 51 1140 1108 0000 4573 2200 1001 – na podstawie faktury proforma, przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. W tytule przelewu prosimy wpisać: „opłata za udział w DTF TRENDY 2024”.

Zapraszamy i do zobaczenia na DTF TRENDY 2024!

Dbamy o to, aby wszystkie nasze warsztaty miały praktyczny charakter i dostarczały wiedzy i umiejętności, które pozwalają unikać problemów w produkcjach tekstylnych. Dzielimy się wiedzą i inspirujemy firmy z branży do wdrażania nowych rozwiązań.
Nasza firma posiada wieloletnie, bogate doświadczenie w druku na tekstyliach. Oferujemy kompleksowe rozwiązania do druku i zdobienia tkanin. Szeroka oferta obejmuje urządzenia, akcesoria i podłoża do sublimacji, druku DTF i DTG, druku bezpośredniego na podłożach naturalnych, termotransferu tonerowego oraz do aplikowania folii termotransferowych.