Epson SureColor SC-F3000

Epson SureColor SC-F3000 to nowoczesne urządzenie, przeznaczone do drukowania bezpośrednio na odzieży (Direct to Garment, DTG). Drukarka zaprojektowana została z myślą o wysokiej wydajności.

Drukarka DTG Epson to wszechstronne rozwiązanie DTG, pozwalające użytkownikom szybko reagować na napływające zamówienia. Oferuje wysoką dokładność i szybką realizację zamówień. Umożliwia nanoszenie skomplikowanych wzorów na różnorodne ubrania bawełniane w jasnych i ciemnych kolorach. Urządzenie cechuje się ponadto niskim całkowitym kosztem użytkowania dla średnich i dużych firm zajmujących się produkcją T-shirtów i innych ubrań.

f3000 wnetrze

Większa wydajność

Wyjątkowo trwała, intuicyjna konstrukcja została uzupełniona o elementy umożliwiające wydajniejszą eksploatację urządzenia. Funkcja automatycznego dostosowywania przestrzeni nad stołem rozpoznaje wysokość powierzchni i pozwala z łatwością tworzyć nadruki na ubraniach o różnej grubości. Pojemne, 1,5-litrowe opakowania atramentu ułatwiają i przyspieszają wymianę i resetowanie tuszu. Oprogramowanie Production Monitor, jakie posiada drukarka Epson, na bieżąco dostarcza informacji dotyczących statusu drukarki za pośrednictwem urządzeń mobilnych i komputerów PC. Przestoje w pracy pomaga zminimalizować możliwość wymiany przez użytkownika dwóch głowic drukujących  PrecisionCore MicroTFP. Na tym etapie warto zaznaczyć również, że drukarki marki Epson od samego początku oferują klientom szereg różnorodnych rozwiązań najwyższej jakości – te mają ścisły związek zarówno z drukowaniem, jak i wyświetlaniem obrazów.

Drukarka Epson – wysoka jakość dzięki innowacjom

Innowacyjna technologia pozwala uprościć proces produkcji i poprawić jakość nadruków. Precyzyjne nanoszenie atramentu pozwala na stabilniejsze i dokładniejsze drukowanie, a technologia weryfikacji dyszy (Nozzle Verification Technology, NVT) automatycznie sprawdza, czy wszystkie dysze działają poprawnie oraz w intuicyjny sposób rekompensuje wszelkie nieprawidłowości w celu zapewnienia wysokiej jakości druku.

Drukarka Epson SureColor SC-F3000 posiada podstawowy stół w formacie “M” o wymiarach 35 x 40 cm. Większy stół w formacie “L” ma wymiary 40 x 50 cm.

f3000 panel
druk

Stworzona z myślą o niezawodności

Drukarka Epson oferuje liczne zintegrowane elementy automatyzujące konserwację. Nowy zestaw wycieraczek, większy pochłaniacz kurzu i funkcja automatycznego czyszczenia stacji konserwacyjnej, pozwalają ograniczyć konieczność ręcznej ingerencji.

 

Drukowanie przyjazne środowisku

Drukarka Epson SureColor SC-F3000 spełnia wymogi certyfikatów Global Organic Textile Standard (GOTS) oraz Eco Passport, co pozwala użytkownikom sprostać wymaganiom certyfikatu Oeko-Tex Standard 100, świadczącego o bezpieczeństwie, wysokiej jakości oraz ekologiczności tekstyliów.

 

Charakterystyka drukarki DTG EPSON SC-F3000

sc f3000 intro 03

WYDAJNOŚĆ:

  • Pojemny system zasilania w atrament: Kompaktowe torebki z atramentem o pojemności 1,5 l
  • 2 głowice drukujące PrecisionCore MicroTFP do jednoczesnego druku CMYK i białym
  • Technologia weryfikacji dyszy oraz precyzyjne nanoszenie atramentu w celu ograniczenia przestojów
  • Trwała konstrukcja

JAKOŚĆ

  • Automatyczne ustawienie wysokości druku
  •  Nowe, duże głowice µTFP – 1xW 800 dysz , 1x CMYK  1600 dysz
  • Oryginalny atrament EPSON UltraChrome DG z certyfikatem Global Organic Textile Standard (GOTS) i  Oeko-Tex Standard 100
sc f3000 eco friendly printing
Epson SC F3000

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

  • Intuicyjny, dotykowy panel sterujący 4,3’
  • Nakładka do szybkiego pozycjonowania koszulki
  • Automatyczne dopasowanie przestrzeni nad stołem dla druku na podłożach różnej grubości
  • Łatwy dostęp do większości elementów  skracający czas obsługi
  • Usprawniona konserwacja – automatyczny system monitorujący stan dysz, możliwość wymiany głowic przez operatora*
  • Oprogramowanie Garment Creator – łatwa konfiguracja i szybka produkcja spersonalizowanych wzorów

Podsumowując, drukarka DTG Epson dzięki innowacyjnym technologiom pomaga uprościć produkcję, zwiększając jednocześnie jakość i wydajność. Wymienne głowice drukujące PrecisionCore MicroTFP oraz duże worki z atramentami, pomagają znacząco wydłużyć czas pracy. Urządzenie zostało stworzone z myślą o niezawodności i perfekcji – w każdym calu. Pragniemy podkreślić jednocześnie, że drukarka Epson SureColor SC-F3000 to zaledwie niewielka część naszego zróżnicowanego asortymentu. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami, jakie znaleźć można w naszej ofercie, gdzie przykładem może być drukarka Epson SureColor SC-F2200. W razie wystąpienia wątpliwości związanych z wyborem – zapraszamy do kontaktu.