Epson SureColor SC-F3000

Epson SureColor SC-F3000 to nowoczesne urządzenie, przeznaczone do drukowania bezpośrednio na odzieży (Direct to Garment, DTG). Drukarka zaprojektowana została z myślą o wysokiej wydajności.

SC-F3000 to wszechstronne rozwiązanie DTG, pozwalające użytkownikom szybko reagować na napływające zamówienia. Oferuje wysoką dokładność i szybką realizację zamówień. Umożliwia nanoszenie skomplikowanych wzorów na różnorodne ubrania bawełniane w jasnych i ciemnych kolorach. Urządzenie cechuje się ponadto niskim całkowitym kosztem posiadania dla średnich i dużych firm zajmujących się produkcją T-shirtów i innych ubrań.

f3000 wnetrze

Większa wydajność

Wyjątkowo trwała, intuicyjna konstrukcja została uzupełniona o elementy umożliwiające wydajniejszą eksploatację urządzenia. Funkcja automatycznego dostosowywania przestrzeni nad stołem rozpoznaje wysokość powierzchni i pozwala z łatwością tworzyć nadruki na ubraniach o różnej grubości. Pojemne, 1,5-litrowe opakowania atramentu ułatwiają i przyspieszają wymianę i resetowanie tuszu. Oprogramowanie Production Monitor na bieżąco dostarcza informacji dotyczących statusu drukarki za pośrednictwem urządzeń mobilnych i komputerów PC. Przestoje w pracy pomaga zminimalizować możliwość wymiany przez użytkownika dwóch głowic drukujących  PrecisionCore MicroTFP.

Wysoka jakość dzięki innowacjom

Innowacyjna technologia pozwala uprościć proces produkcji i poprawić jakość nadruków. Precyzyjne nanoszenie atramentu pozwala na stabilniejsze i dokładniejsze drukowanie, a technologia weryfikacji dyszy (Nozzle Verification Technology, NVT) automatycznie sprawdza, czy wszystkie dysze działają poprawnie oraz w intuicyjny sposób rekompensuje wszelkie nieprawidłowości w celu zapewnienia wysokiej jakości druku.

Drukarka Epson SC-F3000 posiada podstawowy stół w formacie “M” o wymiarach 35 x 40 cm. Większy stół w formacie “L” ma wymiary 40 x 50 cm.

f3000 panel
druk

Stworzona z myślą o niezawodności

Liczne zintegrowane elementy automatyzujące konserwację, takie jak nowy zestaw wycieraczek, większy pochłaniacz kurzu i funkcja automatycznego czyszczenia stacji konserwacyjnej, pozwalają ograniczyć konieczność ręcznej ingerencji.

 

Drukowanie przyjazne środowisku

Drukarka Epson SureColor SC-F3000 spełnia wymogami certyfikatów Global Organic Textile Standard (GOTS) oraz Eco Passport, co pozwala użytkownikom sprostać wymaganiom certyfikatu Oeko-Tex Standard 100, świadczącego o bezpieczeństwie, wysokiej jakości oraz ekologiczności tekstyliów.

 

Charakterystyka drukarki DTG EPSON SC-F3000

sc f3000 intro 03

WYDAJNOŚĆ:

  • Pojemny system zasilania w atrament: Kompaktowe torebki z atramentem o pojemności 1,5 l
  • 2 głowice drukujące PrecisionCore MicroTFP do jednoczesnego druku CMYK i białym
  • Technologia weryfikacji dyszy oraz precyzyjne nanoszenie atramentu w celu ograniczenia przestojów
  • Trwała konstrukcja

JAKOŚĆ

  • Automatyczne ustawienie wysokości druku
  •  Nowe, duże głowice µTFP – 1xW 800 dysz , 1x CMYK  1600 dysz
  • Oryginalny atrament EPSON UltraChrome DG z certyfikatem Global Organic Textile Standard (GOTS) i  Oeko-Tex Standard 100
sc f3000 eco friendly printing
Epson SC F3000

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

  • Intuicyjny, dotykowy panel sterujący 4,3’
  • Nakładka do szybkiego pozycjonowania koszulki
  • Automatyczne dopasowanie przestrzeni nad stołem dla druku na podłożach różnej grubości
  • Łatwy dostęp do większości elementów  skracający czas obsługi
  • Usprawniona konserwacja – automatyczny system monitorujący stan dysz, możliwość wymiany głowic przez operatora*
  • Oprogramowanie Garment Creator – łatwa konfiguracja i szybka produkcja spersonalizowanych wzorów