Epson SureColor SC-F2200 – Technologia DTG i DTF na jednym urządzeniu.

Epson SureColor SC-F2200 – hybrydowa drukarka DTG/DTF 3ciej generacji, do cyfrowego zdobienia tekstyliów.

Dzięki modelowi SC-F2200, łączącemu najnowsze osiągnięcia w obu technologiach DTG i DTF, sprawnie zrealizujesz wydruk zarówno jednej, kilku, jak i krótkich serii koszulek, toreb, bluz i innych produktów.

epson f2200 dtg

 

Zapytaj o ofertę na drukarkę

Epson SC F2200

„DTG czy DTF” – co jest najlepszym rozwiązaniem dla mojego biznesu?

 

Kupując drukarkę SC-F2200 nie musisz stawać przed tym trudnym wyborem! Pozwala ona na bezproblemowe produkowanie nadruków bezpośrednio na tekstyliach oraz foliach DTF w arkuszach.

Firma Epson , wspólnie z klientami i dystrybutorami zgłaszającym potrzeby i wymagania z rynku, w zakresie usprawnień odnośnie drukarek DTG, w najnowszym modelu zastosowała wiele zmian.

Szybsza realizacja zleceń dzięki wyższej wydajności

 • Większa prędkość druku dzięki nowej głowicy drukującej Micro TFP,
 • Krótszy czas oczekiwania podczas przetwarzania danych do druku,
 • Dłuższy czas produkcji, bez przestojów – większa objętość worków z atramentem – 800ml.

Możliwość realizacji różnych zleceń

 • druk na cienkich i grubych tekstyliach,
 • druk na folii DTF w arkuszach,
 • szybkie przejście pomiędzy ustawieniami – automatyczna regulacja wysokości głowicy, dopasowanie do grubości podłoża.
drukarka epson sc-f2200 dtg
certyfikat oekotex
epson ultrachrome dg2

Produkcja bezpiecznych produktów dla użytkownika i zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko

 • Certyfikat GOTS, EcoPassport dla atramentów UltraChrome DG2, umożliwiają realizację zleceń m.in. dla wymagających zagranicznych kontrahentów,
 • Druk on demand – produkujesz tyle ile potrzebujesz, mniej magazynowania na zapas (zero waste),
 • Mniej odpadów – zwiększony rozmiar (pojemność) tuszu oraz zmieniony sposób pakowania,
 • Kierując się filozofią firmy Epson dotyczącą recyklingu „Aby chronić cenne zasoby środowiska i ograniczać ilość odpadów, naszym celem jest zbieranie i poddawanie recyklingowi jak największej liczby produktów i materiałów eksploatacyjnych” firma Epson opracowała programy zbiórki i recyklingu kaset. Rejestracja: https://epson-recycling.cycleon.eu/en/home

Poprawiona funkcjonalność

 • Zabezpieczenia przed uszkodzeniem głowicy – automatyczna regulacja wysokości,
 • Stały podgląd na bieżący wydruk, ergonomicznie umieszczone sterowanie urządzeniem,
 • Mniej przestojów – większa objętość worka z atramentem (800ml) , automatyczna kompensacja dysz; szybka, automatyczna konserwacja,
 • Kompaktowa i przyjazna dla użytkownika konstrukcja pracy.

Zadowolenie klienta z jakości nadruków

 • Intensywne kolory, stabilne nowe tusze – UltraChrome DG2,
 • Zmieniona formuła kolorów CMYK – szczególnie poprawione penetrowanie koloru czarnego na żółty,
 • Certyfikat GOTS, EcoPassport.
panel f2200

Maszyna SC-F2200 to kompletne rozwiązanie firmy Epson obejmujące drukarkę, głowicę drukującą, atrament, oprogramowanie oraz unikalny system gwarancji – możliwość rozszerzenia nawet do 5 lat.

Zapytaj o ofertę na drukarkę

Epson SC F2200

 

Napędem nowoczesnego biznesu są dziś ludzie i wysoka jakość oferowanych produktów. Bez dostępu do wykształconych kadr, nawet najbardziej innowacyjna firma skazana jest na porażkę.

Po zakupie maszyny nasi serwisanci zainstalują urządzenie oraz zadbają o odpowiednie wdrożenie i przeszkolenie Twoich pracowników. Łatwa obsługa, profesjonalne oprogramowanie i wyżej wspomniane zalety maszyny gwarantują, że dostarczysz na rynek produkty najwyższej jakości, dostosowane do wymagań i oczekiwań Twoich klientów.

coverplus
Technologie DTG i DTF

Istnieją różne technologie druku na tekstyliach, ale dwie z nich rewolucjonizują rynek w ostatnich latach: DTG i DTF. Pełnokolorowe nadruki bez wycinania, bez obierania, czasochłonnej i kosztownej przygotowalni, dostępne są „od ręki”. Powstają w technologii cyfrowej, co umożliwia  produkcję pojedynczych sztuk odzieży, różnią się one jednak procesem tworzenia nadruku. DTG (Direct to Garment) to technologia druku bezpośredniego na tkaninie (więcej o technologii tutaj), DTF (Direct to Film) to innowacyjna technologia druku pośredniego na folii PET, która następnie jest transferowana na tkaninę.

Rynek zdobienia tekstyliów nieustannie rośnie, a firmy zdobiące starają się spełniać każde wymagania Klientów. Szukając najlepszych rozwiązań producenci na rynku zdobienia tekstyliów co raz częściej stają przed wyborem „DTG czy DTF” drogą rozwoju mojego biznesu? Przeczytaj artykuły dotyczące każdej z technologii, albo zapytaj o produkt a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i wspólnie omówicie Twoje potrzeby i wymagania.

f2100 druk

Druk DTG – cyfrowa technologia przyszłości

 

DTG, czyli druk bezpośredni na tekstyliach, to przykład na zmiany zachodzące na rynku zdobienia i personalizowania odzieży. Warto wiedzieć jakie możliwości produkcji i rozwijania biznesu tworzy dzisiaj technologia DTG.

Czytaj więcej…

druk dtf 1 Easy Resize.com

Transfer DTF – zdobienie odzieży nigdy nie było prostsze

 

Obserwatorzy rynku doskonale wiedzą, że nie przestaje on rosnąć. Nawet w tym trudnym okresie, firmy z tego sektora radziły sobie całkiem dobrze. Technologie cyfrowe pozwalają zdobić miliony tekstyliów każdego roku.

Czytaj więcej…