ROQ NOW kompletna linia do DTG

Jeśli szukasz drukarki do bezpośredniego druku odzieży, ROQ Now jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem – pozwala na bezpośredni nadruk z wysoką produktywnością i jakością. Jest to idealna maszyna do produkcji nadruków na koszulkach i innych tekstyliach.

To kompletne rozwiązanie do druku cyfrowego trzeciej generacji, obejmuje stację druku białą warstwą, stację CMYK (CMYK lub CMYK+2) do drukowania w kolorze, dwie stacje do automatycznej aplikacji primera –  do wstępnej obróbki białych tkanin i oddzielnie dla ciemnych tkanin, podsuszarki i suszarko-prasowalnice, które dosuszają produkt pomiędzy kolejnymi etapami procesu i wygładzają powierzchnię drukowanego podłoża.

To kompleksowe rozwiązanie do druku cyfrowego DTG –  w pełni zautomatyzowany przepływ pracy od zamówienia do zakończenia drukowania – web-to-print. Obsługa jest prosta – jeden operator przygotowuje zestaw do pracy i w ciągu kilku minut może uruchomić druk różnych zamówień o różnych parametrach.

ROQ NOW kompletna linia do DTG

panel ROQ NOW -linii do DTG

Wstępna obróbka podłoża (tkaniny) pozwala uniknąć tradycyjnych śladów związanych z większością maszyn DTG o wysokiej jakości, dzięki stosowaniu bezzapachowych, wodnych atramentów pigmentowych Aquarius DuPont™ Artistri®.

Oprogramowanie ROQ Now  (zostało w pełni opracowane w Europie Zachodniej przez zespół ROQ i umożliwia zarządzanie zamówieniami online, produkcją i przetwarzaniem informacji oraz określa, który z podkładów należy aktywować (dla ciemnej lub jasnej tkaniny) oraz dostosowuje wszystkie następujące dalej procesy i druk do wymagań klientów.

Po załadowaniu koszulki i nałożeniu primera następuje sekwencja podsuszeń i prasowań, aby przygotować tkaninę do idealnego nadruku. W przypadku druku białego podkładu, pierwsze stanowisko cyfrowe zostaje uruchomione, po czym następuje druk kolorowy na drugim stanowisku cyfrowym. Na zakończenie procesu następuje ponowne podsuszenie i prasowanie.

ROQ NOW powstało jako odpowiedź na zmieniające się zapotrzebowanie rynku zdobienia odzieży – zróżnicowania produkcji, personalizacji produktów, krótszych serii – na bazie 40 lat doświadczenia w kompleksowym projektowaniu, rozwoju, produkcji i montażu wszystkich komponentów najlepszych na świecie maszyn do sitodruku. To doświadczenie w druku na tekstyliach zostało wykorzystane do stworzenia najbardziej niezawodnej i precyzyjnej maszyny do druku cyfrowego na koszulkach i innych tekstyliach.

 

banerek 2 d