Drukarki EPSON SureColor SC-S

 

Głównym celem powstania serii drukarek EPSON SureColor SC-S, było opracowanie urządzeń i rozwiązań, które znacznie przewyższałyby wszystkie do tej chwili obecne na rynku druku reklamowego.

Ścisła współpraca z użytkownikami urządzeń drukujących, pozwoliła stworzyć inżynierom firmy EPSON nową technologię obrazowania i drukowania eliminując codzienne problemy związane z procesem druku wielkoformatowego.

Wydajność. Niezawodność. Jakość obrazu.

 

Nowa seria drukarek ekosolwentowych firmy Epson znacznie poprawia niezawodność, szybkość i jakość wydruku –  wznosząc użytkownika na wyższy poziom produkcji.

Dzięki drukarkom Epson SureColor SC-S drukarnie, agencje reklamowe oraz inne firmy związane z drukiem reklamowym mogą być pewne, że ich produkcja będzie wykonywana zawsze perfekcyjnie i na czas.

 

API.PL - nagrody

Specialist Partner Pro Graphics Epson

Drukarki ekosolwentowe Epson w ofercie API.PL to:

 • kilkuletnie doświadczenie API.PL w doradztwie, serwisie i setki wdrożeń w Polsce poparte zadowoleniem klientów

 • kompleksowa oferta firmy Epson łącząca najwyższej jakości urządzenia z własną technologią druku i atramentami

 • najwyższa jakość wydruków oraz niezawodność i powtarzalność produkcji

 • autoryzowany serwis – Japońska niezawodność to domena, którą Epson kieruje się od zawsze. Gdy połączymy ten fakt z odpowiedzialnym i działającym w stronę klienta serwisem, możemy mówić o „świętym spokoju” klienta, co ma dla nas najważniejsze znaczenie

 • ekologia – Epson od lat stawia na odpowiedzialne podejście do ekologii. Minimalizacja emisji CO2 do środowiska w procesach produkcyjnych, ale również działanie produktów końcowych, które mają bezpośredni kontakt z klientem (certyfikat GreenGurad Gold, oraz spełnia wymogi French-VOC A+ Class)

 • 2 letnia gwarancja – Epson jako jedyny producent na rynku w segmencie urządzeń LFP zapewnia klientom 2 letnią gwarancję na urządzenie wraz z głowicami drukującymi

 • najnowsze technologie druku –  rosnące wymagania rynku sprawiają, iż Epson jest liderem wśród wdrażanych technologii oraz rozwiązań związanych z drukiem, w tym także twórcą głowic w technologii PrecisionCore

PEWNOŚĆ

Najlepsza technologia gwarancją Twojej produkcji

SERWIS

Wieloletnie doświadczenie i setki wdrożeń w Polsce

KOMPLEKSOWOŚĆ

Technologia, drukarki, atramenty, media od EPSON i API.PL

ŚWIATOWA MARKA

Japońska jakość doceniana na całym świecie

Cechy główne:

 1. Wysoka jakość wydruków, która wyróżni Twoje prace na tle konkurencji
 2. Światowej klasy serwis oraz wsparcie techniczne
 3. Głowica drukująca Epson PrecisionCore TFP
 4. Technologia Epson PrecisionDot  i atramenty UltraChrome GS3 – uzyskaj najlepszą w swojej klasie jakość obrazu
 5. Zwiększona odporność wydruków na warunki zewnętrzne dzięki atramentom Epson UltraChrome GS3
 6. Wykorzystaj czerwony atrament UltraChrome GS3 i optymalizuj jakość i koszty przy druku w tej popularnej, branding-owej kolorystyce
 7. Wyróżnij się i skorzystaj z możliwości kreatywnych białego i srebrnego atramentu
 8. Stabilność kolorystyczna – żywy kolor od brytu do brytu, od zlecenia do zlecenia
 1. Łatwa w obsłudze – zapewne „najłatwiejsza” w Twoim parku maszynowym
 2. Epson Control Dasboard i możesz kontrolować zdalnie pracę oraz status drukarek
 3. Automatyczna konserwacja i czyszczenie.
 4. Perfekcyjna obsługa nośników.
 5. Automatyczne wyrównanie głowicy drukującej oraz kontrola podawania nośnika.
 6. Podświetlona strefa druku
 7. System filtracji powietrza – usuwa niepożądane efekty i wydłuża żywotność

Więcej o możliwościach drukarek EPSON SureColor SC-S – znajdziesz tu>>

EPSON SureColor SC-S80610 – dla wymagających zastosowań

logo epson

Drukarka SC-S80610 wyposażona w podwójną głowicę PrecisionCore TFP to wydajne urządzenie, które wyposażono w dodatkowe kolory, takie jak pomarańczowy, czerwony, metaliczny i biały. Stanowi idealny wybór dla firm poszukujących drukarki oferującej rozszerzoną gamę kolorów do różnorodnych zastosowań.

Główne cechy

 • Podwójna głowica PrecisionCore TFP
 • 9 lub 10 kolorów
 • Szerokość zadruku to 160 cm
 • Czerwony atrament – nowo opracowana technologia czerwonego atramentu EpsonUltraChrome GS3 Red
 • Atrament biały i metaliczny srebrny
 • Wbudowany automatyczny system cyrkulacji atramentu w celu ograniczenia konserwacji przez użytkownika
 • Najwyższa fotograficzna jakość – możliwość druku z rozdzielczością 1440×1440 dpi daje nam niesamowite wyniki w jakości druku niemalże z fotograficzną jakością. Ulepszona technologia zmiennej wielkości kropli o rozmiarze 4,2 pikolitra oraz unikatowy system kładzenia kropli Epson PrecisionDot przekuwa się na pewny sukces
 • Zaawansowany system AD-ATC

Więcej informacji

Drukarka SureColor SC-S80610 to przełom w technologii i jakości druku. Zestaw 9-kolorowego atramentu Epson UltraChrome GS3 (C,M,Y,K,Lc,Lm,Lk,R,Or) – w tym zupełnie nowe atramenty z kolorem czerwonym oraz pomarańczowy. Dodatkowo możemy zastosować atrament biały lub metaliczny srebrny – zapewniając wyjątkową jakość druku fotograficznego, trwałość oraz niesamowity gamut kolorystyczny. Nawet do 98,2% palety PANTONE Solid Coated Colors według systemu identyfikacji PANTONE MATCHING SYSTEM zgodnie z oceną i certyfikatem firmy Pantone.

Całkowicie nowy, precyzyjny system podawania mediów (AD-ATC) w połączeniu z wysokowydajną podwójną głowicą drukującą PrecisionCore TFP pozwala na druk w wysokiej jakości folii samoprzylepnej do 18m2/h – doskonale łącząc produktywność z wydajnością i fotograficzną jakością.

Oprogramowanie

Wraz z drukarkami dostarczamy oprogramowanie do druku Epson Edge Print, które współpracuje z wieloma aplikacjami RIP innych firm ( m.in. Caldera V17, ONYX).

EPSON SureColor SC-S80610L – doskonała drukarka wielkoformatowa

Epson SureColor SC-S80610L - doskonała drukarka wielkoformatowa
logo epson

Odkryj zupełnie nowy wachlarz możliwości w zakresie reklamy dzięki tej precyzyjnej i wydajnej drukarce do zastosowań reklamowych zapewniającej doskonałą jakość.

Główne cechy

 • Podwójne głowice drukujące
 • 9- lub 10-kolorowy zestaw wkładów z atramentem
 • Zaawansowany system AD-ATC
 • Atramenty w systemie workowym o pojemności 1,5 L pozwalają na wydłużoną pracę bez udziału operatora oraz wpływają na redukcję kosztów druku

Więcej informacji

Od prostych oznakowań po skomplikowane ekspozycje i dekoracje — drukarka daje nowe możliwości tworzenia różnorodnych produktów na wielu materiałach. Każdy komponent został w całości zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Epson, by zapewnić bezproblemowe działanie i zagwarantować profesjonalną jakość wydruku. Drukarka wyposażona jest w workowy systemem zasilania w atrament. System wykorzystuje 1,5-litrowe worki z atramentem, a to zwiększa produktywność.

Oprogramowanie

Wraz z drukarkami dostarczamy oprogramowanie do druku Epson Edge Print, które współpracuje z wieloma aplikacjami RIP innych firm ( m.in. Caldera V17, ONYX).

EPSON SureColor SC-S60610 – szybkie wydruki wysokonakładowe

Epson sc s60610 2 1
logo epson

Drukarka SC-S60610 wyposażona w podwójną głowicę PrecisionCore TFP i 4 kolory nadaje się dla firm o wysokich wymaganiach produkcyjnych. Zapewnia wysoką wydajność i znakomitą jakość przy minimalnym zakresie obsługi.

Główne cechy

 • Podwójna głowica PrecisionCore TFP
 • 4 kolory
 • Szerokość zadruku to 160 cm
 • Jedna z najbardziej wydajnych drukarek dostępnych na rynku w swojej klasie, dzięki zastosowaniu dwóch najnowszych głowic Epson PrecisionCore oraz niezawodnemu systemowi prowadzenia podłoży
 • Solidna karetka zapewnia lepszą ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami głowic drukujących, co pozwala na zwiększenie wydajności produkcji minimalizując przestoje
 • Integralny system dosuszający na całej szerokości daje nam możliwość druku z dużymi prędkościami bez obaw sklejenia wydruków nawet w przypadku korzystania z nawijarki
 • Precyzja prowadzenia mediów – czterdzieści pojedynczych rolek dociskowych z pięcioma niezależnymi wałkami prowadzącymi zapewniają niezwykle precyzyjną kontrolę prowadzenia drukowanego podłoża niwelując przekłamania wymiarów wydrukowanych użytków
 • Zaawansowany system AD-ATC

Więcej informacji

Wykorzystując całkowicie nową, wysokowydajną, podwójną głowicę drukującą PrecisionCore TFP, SureColor SC-S60610 jest w stanie drukować z wysoką jakością do 50m2/h. Czterokolorowy atrament Epson UltraChrome GS3 (C,M,Y,K) zapewnia wyjątkową trwałość oraz jakość zbliżoną do fotograficznej przy prędkościach produkcyjnych, dzięki czemu drukarka ta jest jedną z najbardziej wydajnych drukarek jakie kiedykolwiek powstały.

Oprogramowanie

Wraz z drukarkami dostarczamy oprogramowanie do druku Epson Edge Print, które współpracuje z wieloma aplikacjami RIP innych firm ( m.in. Caldera V17, ONYX).

EPSON SureColor SC-S60610L – wydajna drukarka wielkoformatowa

logo epson

Poszerz swoją ofertę dzięki precyzyjnej i wydajnej drukarce zapewniającej doskonałą jakość.

Główne cechy

 • Podwójne głowice drukujące
 • 4-kolorowy zestaw wkładów z atramentem
 • Zaawansowany system AD-ATC
 • Atramenty w systemie workowym o pojemności 1,5 L pozwalają na wydłużoną pracę bez udziału operatora oraz wpływają na redukcję kosztów druku

Więcej informacji

Od prostych oznakowań po skomplikowane ekspozycje i dekoracje — drukarka daje nowe możliwości tworzenia różnorodnych produktów na wielu materiałach. Każdy komponent został w całości zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Epson, by zapewnić bezproblemowe działanie i zagwarantować profesjonalną jakość wydruku.

Drukarka wyposażona jest w workowy systemem zasilania w atrament. System wykorzystuje 1,5-litrowe worki z atramentem, a to zwiększa produktywność.

Oprogramowanie

Wraz z drukarkami dostarczamy oprogramowanie do druku Epson Edge Print, które współpracuje z wieloma aplikacjami RIP innych firm ( m.in. Caldera V17, ONYX).

EPSON SureColor SC-S40610 – wysoka jakość za niską cenę zakupu

Epson sc s40610 2
logo epson

Drukarka SC-S40610 wykorzystująca 4 kolory to podstawowy wybór zapewniający najwyższą jakość. Doskonale nadaje się dla firm, które chciałby tworzyć profesjonalne reklamy wizualne wysokiej jakości przy pomocy łatwej w użyciu i niedrogiej drukarki wielkoformatowej.

Główne cechy

 • Jedna głowica PrecisionCore TFP
 • 4 kolory
 • Szerokość zadruku to 160 cm
 • Wysoka jakość przy zachowaniu atrakcyjnej ceny urządzenia
 • Niskie koszty druku – jedne z najniższych kosztów druku przy oryginalnych atramentach. Atramenty Epson UltraChrome GS3 posiadają dużą gęstość, dzięki czemu jesteśmy osiągnąć atrakcyjne wyniki związane z kosztami druku
 • Ekstremalnie szerokie spektrum barw – twórz niesamowicie żywe wydruki, przy zastosowaniu zaledwie 4 kolorów
 • Laminacja tego samego dnia – pierwsza drukarka ekosolwentowa oferująca możliwość laminowania wydruku tego samego dnia
 • Odpowiedzialność za środowisko – brak wymogów związanych z wentylacją oraz specjalnymi systemami oczyszczania powietrza w pomieszczeniu
 • Zaawansowany system AD-ATC

Więcej informacji

EPSON SureColor SC-S40610 wyposażony jest w nowo opracowany tusz (C,M,Y,K) Epson UltraChrome® GS3 zapewniający wyjątkową jakość druku, trwałość i stabilne zachowanie na nośnikach. Dzięki całkowicie nowemu precyzyjnemu systemowi podawania nośnika i głowicy drukującej PrecisionCore TFP o wysokiej wydajności, SureColor S40610 jest w stanie wytwarzać banery z wysoką jakością nawet do 19m2/h, a także folie samoprzylepne do 15m2/h – sprawia to, że SureColor S40610 będzie idealną drukarką dla drukarni każdego rozmiaru.

Oprogramowanie

Wraz z drukarkami dostarczamy oprogramowanie do druku Epson Edge Print, które współpracuje z wieloma aplikacjami RIP innych firm ( m.in. Caldera V17, ONYX).

Ekosolwent Koszty Druku - drukarki EPSON

Dostępne produkty